Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tommaso

Niebieski casual 36 - 39 mm

  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To żona niech sobie kupi :)

Ja nie jestem w stanie zaakceptować złotych zegarków, raz nawet próbowałem z Omegą vintage - to nie dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega, choć Ball też dziarski.

Jak dla mnie ta Omega świetnie się prezentuje, przyciąga wzrok mimo, że jest stonowana i niezbyt ekstrawagancka. Jak wspomniałeś na plus też data oraz tarcza, ale to ostatnie jako były posiadacz, to chyba wiesz najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex 39mm najbardziej do mnie przemawia z tych trzech, chociaż Omega też jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piramida prestiżu taka potężna a w temacie przewija się raptem 5 firm. Nie to że bym narzekał, ale chętnie dowiedział bym się czegoś nowego ;)

Sam nic nie zaproponuję niestety - stan wiedzy mi na to nie pozwala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, i jak tam te zielone indeksy? :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - na zakończenie dodam, że wybrałem opcję ostatnią.

 

Jakie indeksy, ja ich nie widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te indeksy zielone to super sprawa - jak patrzysz na zegarek na własnym nadgarstku to je widać i ożywiają wizerunek własnego zegarka.  Natomiast obserwator ich już nie widzi.

 

Podobny casus jak sławetna jakość detali w Grand Seiko - widoczne pod lupą albo co najwyżej z bardzo bliska. Jak oglądasz zegarek w życiowych warunkach - nie widać tego w ogóle.

 

Na poniższym zdjęciu te kropki jeszcze widać ale już totalnie nie rzucają się w oczy. Sytuacja gdy ktoś siedzi koło Ciebie w pociągu, przy stole na bankiecie. Ten siedzący naprzeciwko już ich nie zobaczy.

 

Rolex-oyster-perpetual-39-JR-3.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, zgadzam się w 100%, z tym co napisałeś.

 

 

Po dwóch dniach noszenia najbardziej w nim brakuje mi wewnętrznego AR. Tarcza ma piękny kolor i szlif słoneczny, ale pod niektórymi kątami nie da się tego zauważyć, bo szkiełko odbija otoczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że większość dyskutantów nt. tego zegarka, dramatyzując o tych kropkach, niesłusznie odnosi się do zdjęć pokroju poniższego:

post-68982-0-35413200-1481335121.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak patrzysz na zegarek pod takim kątem jak na ostatnim zdjęciu, to te zielone kropki są pierwszym elementem który rzuca się w oczy i jest to irytujące bo odwraca trochę uwagę od naprawdę pięknej niebieskiej tarczy zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy czym na żywo nawet z bliska jednak szlif tarczy dominuje a nie kropki a i inaczej się na nie patrzy gdy popatrzysz na zegarek choćby z metra i widzisz, że już ich wtedy nie widać. I wtedy przestają wkurzac nawet z bliska :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te kropki są fajne. Nie tylko nie przeszkadzają co dodają charakteru. Świetny wybór Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam cos z innej czesci swiata  a mianowicie Grand Seiko. Ma 40 mm

seiko-grand-seiko-historical-collection-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.