Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Zbiórka budzików Slava lub podobnych

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej przydatną pomocą naukowa na zajęcia warsztatowe okazuję się być zwykły stary w miarę nie zdezelowany budzik Slava lub podobny. Żeby w przyszłości mogły się odbyć zajęcia warsztatowe bazujące na demontażu i montażu mechanizmu zegarowego, potrzebne są tzw "trupki". Bez tego ani rusz !


Na ostatnie zajęcia budziki przygotował Damian Roncoszek. Wszystkie się rozeszły i teraz potrzebne są następne w ilości dowolnej. Jeśli ktoś z Was ma takie "sprzęty" , które tylko zbierają kurz, a chciałby się ich pozbyć na rzecz nauki, bardzo proszę o kontakt. Każda sztuka się liczy i będzie wykorzystana podczas warsztatów.


 


Proszę zajrzyjcie do swoich szuflad ze skarbami, może coś się znajdzie ...  :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę oddać moją Słave z warsztatów, już się ną pochwaliłem w domu, fotki zrobione więc można tu zastosować dobry wędkarski obyczaj "catch & release"

Gdzie mam ją wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew  :)

 

Budziki proszę przekazywać lub wysyłać bezpośrednio do Damiana. On je doprowadzi do stanu używalności tak aby mogły służyć za pomoc naukową. / czyszczenie i weryfikacja części /

 

adres do wysyłki: Damian Roncoszek, Naprawa i Sprzedaż Zegarów,  41-400 Mysłowice,  ul. Armii Krajowej 35 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wyślę swój, który otrzymałem na warsztatach. Tylko pokaże na lekcji u córki w przyszłym tygodniu. W niedziele będzie u mnie giełda to może uda mi się kupić jakieś to w całości wszystko wyślę do Damiana.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.