Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Glycine Combat Sub Aquarius

Rekomendowane odpowiedzi

"Na rynku zegarków przeznaczonych do nurkowania czyli tzw. „diverów” panuje bardzo duża konkurencja i to praktycznie w każdej kategorii cenowej. Nic więc dziwnego, że producenci starają się zaskakiwać nas coraz to nowszymi propozycjami. Identycznie sytuacja ma się z tytułowym Aquariusem. Pierwszy raz zobaczyłem ten czasomierz na zdjęciach w Internecie, które zostały zrobione telefonem komórkowym – pomyślałem wtedy „kolejny przyzwoity diver”. Jednak gdy dane mi było przyjrzenie się mu z bliska, mogłem stwierdzić jak bardzo się myliłem. Ten zegarek na pewno nie jest zwyczajny.

Koperta mierzy 46mm średnicy. Została ona wykonana ze stali nierdzewnej. Jej kształty są ciekawym rozwinięciem tego, co znamy z innych produktów firmy Glycine, które należą do kolekcji Combat. Koperta jest wykonana naprawdę dobrze. Co więcej, pomimo sporej grubości czasomierza, parametr ten jest trudny do odnotowania za sprawą ciemnego koloru pierścienia lunety, co przyczynia się do optycznego zmniejszenia wysokości całego zegarka. Także bardzo mocno wygięte uszy wraz z bardzo dobrze dobranym paskiem sprawiają, że nawet na nadgarstku o przeciętnych gabarytach, ten sporej wielkości zegarek leży doskonale. Układa się on na ręku wręcz zaskakująco dobrze – chyba jeszcze żaden duży „nurek” nie wydawał mi się tak komfortowy."

 

Czytaj całość

 

glycine_combatsub_aquarius_sm-16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja i zdjecia.

Muszę osobiście przekonać się jak wyglada Aquarius.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegar. Zdjęcia wyśmienite ;)

 

Dzięki za fajną recenzję!


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, w okolicach dekla na kopercie są dwie małe śrubki - do czego służą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było tych cyferek na cyferblacie to bym chyba się nawet nad zakupem nie zastanawiał. Tak to jakoś cały efekt psują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.