Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek19877

Hublot Big Bang Unico Italia Independent Black Camo

Rekomendowane odpowiedzi

Italia Independent to jeden z wiodących producentów okularów przeciwsłonecznych na rynku włoskim. Firma powstała w 2007 roku i od tego czasu cieszy się sporą popularnością, a to wszystko za sprawą kreatywnego podejścia do wytwarzanych przez siebie produktów. Oprócz wysokiej jakości i iście włoskiego stylu, marka sięga również po nowoczesne rozwiązania oraz materiały wykorzystywane do produkcji, jak np. włókno węglowe.

 

Czytaj więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten zegarek i (bardzo) mało urodziwy. Niestety firma Hublot od pewnego czasu bardzo mocno eksperymentuje i wychodzą jej coraz gorsze "koszmarki". Co kto lubi, ale według mnie w tym przypadku mocno przesadzili. Nie jest to "wysublimowany styl" a raczej kicz...

No, ale jeżeli ktoś to kupuje... Czego nie robi się dla pieniędzy... :mellow:


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kojarzy stylistykę własciciela Italia Independent czyli Lapo Elkanna - wnuka słynnego Gianniego Agnelli to inaczej odbiera ten zegarek. 

Ja uważam, że jest ciekawą propozycją na wyróżniający się produkt - podoba mi się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten zegarek i (bardzo) mało urodziwy. Niestety firma Hublot od pewnego czasu bardzo mocno eksperymentuje i wychodzą jej coraz gorsze "koszmarki". Co kto lubi, ale według mnie w tym przypadku mocno przesadzili. Nie jest to "wysublimowany styl" a raczej kicz...

No, ale jeżeli ktoś to kupuje... Czego nie robi się dla pieniędzy... :mellow:

 

 

Specjalnie jeszcze jedno foto dla Ciebie, może zmienisz zdanie :) Zdjęcia nie oddają tego, jak na żywo wygląda ten zegarek :)

 

 

post-23198-0-54854000-1477041862_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie te "koszmarki" się b.podobają :). Kicz?E tam, gdzie ? Po prostu Hublot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie te "koszmarki" się b.podobają :). Kicz?E tam, gdzie ? Po prostu Hublot.

 

 

 

 

Osobiście nie jestem wielkim fanem Hublot ale niektóre zegarki nokautują :) Tak jest w przypadku tego modelu. Jedyną wadą dla mnie tego modelu jest jego wielkość. Mam niewielki nadgarstek ale na dużym wygląda obłędnie.

 

P.S

szkoda, że strona forumowa zmieniła jakość zdjęcia, naprawdę na żywo wygląda genialnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie okropny, jakość wykonania z pewnością 1 liga, ale wygląda strasznie, 

poco te przeźroczyste tarcze, nie ma co tam pokazywać, dekiel rozumiem.

Data dopełnia dzieła, nie wiadomo gdzie ją odczytać, wszędzie nas..ne cyferek. fuj.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.