Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Boungler

Witam,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

nazywam się Boungler i coś mi się wydaje że zagoszczę dłużej na tym forum bo jest co czytać i widzę, że ludzie tutaj w każdej sprawie są bardzo pomocni.

Jestem założycielem Projektu Boungler, który traktuje o przetrwaniu sytuacji kryzysowych, być może ktoś z Was odwiedza - stąd też moja obecność na tym forum.

Moja przygoda z zegarkami Casio zaczęła się prawie 20 lat temu, a konkretnie z noszonym do niedawna DBC-81.

Ze względu na charakter moich zainteresowań postanowiłem w końcu zmienić miernik czasu na nowszy i bardziej tendencyjny - stąd parę dni temu stałem się posiadaczem SWG-1000-1AER.

Zegarek niestety wrócił do sprzedawcy ponieważ mylnie w opisie został oznaczony jako 20BAR co było nieprawdą i po głębszym namyśle zdecydowałem się wydać trochę więcej i zainwestować w ProTrek'a.

Parę godzin temu otrzymałem przesyłkę w której siedzi PRW-3500Y-1ER (jeszcze jej nie otwierałem), ale zrobię to dzisiaj i mam nadzieję że spełni moje oczekiwania.

Jeżeli konto przejdzie okres testowo/inkubacyjny postaram się podzielić wrażeniami i zdjęciami.

 

Krzysztof.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.