Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adrian9200

Casio g shock ga100cm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Upatrzyłem sobie model GA-100CM 8A. Cena tego zegarka w nazwijmy to "standardowych" sklepach (np. LuxTime) wynosi +- 750. Na allegro są jednak aukcje tego modelu (w różnych kolorach) na których cena zegarka wynosi około 500 zł.

I tu moje pytanie - czy cena 500zł to okazja czy zwykłe podróbki?

Link do przykładowej aukcji http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-ga-100cm-8a-g-shock-200m-moro-i6371562497.html

Z góry dziękuje za odpowiedzi

 

P.S. - jest jakaś różnica między zapisem GA-100CM-8AER a zapisem  GA-100CM-8A?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca ma 99,9% pozytywnych komentarzy w liczbie przekraczającej 40 000. Można śmiało założyć, że nie sprzedaje podróbek. Tacy sprzedawcy przycinają cenę, bo np. samodzielnie sprowadzają zegarki od producenta i np. gwarancja jest realizowana tylko przez nich.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zaśmiecać forum nowym postem, zapytam tutaj.

Upatrzyłem zegarek w dobre cenie w RoyalTime. Jak w tym sklepie jest z gwarancją? Na internecie piszą, że RoyalTime kręci z gwarancją, pisząc że nie udziela gwarancji wodoszczelności, tłumaczą się chęcią uniknięcia reklamacji parowania zegarka (co ponoć nie jest wadą). Warto zaryzykować i kupić tutaj po okazyjnej cenie? Na myśli mam dokładnie tą aukcje https://www.royaltime.eu/pl/p/CASIO-GD-120CM-8ER/23075879.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Camo są brzydkie i szybko się nudzą :) Ale to Twój wybór.Mi osobiście żaden G nie parował i żaden się nie zepsuł.

Podoba Ci się kupuj i ciesz się zegarkiem :) Ja bym brał GD-120MB :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camo są brzydkie i szybko się nudzą :) Ale to Twój wybór.Mi osobiście żaden G nie parował i żaden się nie zepsuł.

Podoba Ci się kupuj i ciesz się zegarkiem :) Ja bym brał GD-120MB :)

 

mi też podchodzi bardziej ten GD i teraz żałuję że wziąłem GA-100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samego sklepu RoyalTime, lub sklepu Happy Time? Mieliście jakiś kontakt z tymi sklepami, są godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu w Happy Time kupiłem G 8900 i nie było żadnych problemów z realizacją zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

HT i RT to są firmy które już od jakiegoś czasu istnieją na rynku więc nie ma się czego obawiać przy zakupie.Tu bardziej obawy mogą przyjść później w razie problemów z zegarkiem.Sprawdz oferty innych sprzedających jest Bigben jest Seqndus są oferty zegarków używanych.Mówiąc poważnie to  jak miałbym kupić GA-100 to wezmę gdziekolwiek ale GWG-1000 kupił bym już z ZIBI-za duża kwotaaby ryzykować 

 

Edit

Zresztą za nic w świecie nie dał bym 700zł ...Ba nawet 400 zł za camo w GA-100

Coś niepojętego ta cena jak mata czarnego można mieć za 319 zł z 3 letnia gw ZIBI Ten zegarek/model  ma z 8 lat chyba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Niech się nosi :)  Brzydal  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.