Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mateusz5

jacques lemans 1-1525 miyota 8247

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szanownych użytkowników forum. Otóż mam mały problem i może ktoś spotkał się z czymś podobnym. Posiadam zegarek Jacques Lemans, model 1- 525, w środku siedzi miyota 8247. Zegarek działa bez problemu, jakichś specjalnych odchyłek czasowych nie ma, lecz zatrzymuje się co jakiś czas. Po prostu staje; lekkie poruszenie nadgarstkiem sprawia, iż wskazówka porusza się dalej. Robi to średnio trzy, cztery razy na dobę. Myślałem, iż może nie nakręca się, ponieważ nosiłem go naprzemian z innymi zegarkami, lecz ostatnio użytkowany praktycznie cały czas i nadal roi to samo. Chciałbym poradzić się znawców, zanim oddam do zegarmistrza. Nie wiem, czy w odpowiednim dziale zostawiam post, lecz mechanizm to Japonia, więc chyba powinno być ok. Pozdrawiam i proszę o sugestie. 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mucha w środku? Zgadywać dalej?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.