Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Dołącz do zespołu redakcyjnego chronos24.pl!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Nie narzucamy ilości tekstów, natomiast liczymy na ich najwyższą jakość.

Cenimy wiedzę i zaangażowanie.

Skoro tak, to dlaczego artykuł pt. "KultoweZegarki: Audemars Piguet Royal Oak" nadal wprowadza czytelników w błąd i przedstawia nieprawdziwe informacje?

 

Idealny kandydat powinien umieć i – przede wszystkim – lubić pisać. Ale nie tylko. Cenimy umiejętność wyszukiwania informacji, ich właściwej interpretacji, jak również poprawnego wysławiania się.

Kandydat może być tępą dzidą, nie wiedza się liczy tylko brak jakichkolwiek oznak niesubordynacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Już miałem wysłać swoje CV, ale po tych strasznych rzeczach, które tutaj przeczytałem oraz mając na uwadze aferę z AP stwierdziłem, że do amatorów nie będę dołączać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat sie urwał czyli nie przyznali sie do błędów :)

Temat się urwał bo...wyjasnilem ( potwierdzilem) Mariuszowi problem jaki go nurtował -dotyczący AP.

( wykazalem ze 'forum purystow' AP jest w bledzie)

 

P.S

"...może być tępą dzidą..." to stwierdzenie dotyczy rownież, prócz braku wiedzy, brak kultury osobistej i brak umiejetnosci funkcjonowania w grupie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ledwo pisze, a i słownictwo miewam różne...

No i wiedze mam nazbyt ubogą.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ledwo pisze, a i słownictwo miewam różne...

No i wiedze mam nazbyt ubogą.

Oczywiscie skromnosc przemawia przez Ciebie, zupelnie niepotrzebnie. W temacie niepodleglosciowym piszesz dlugie teksty i masz wielu czytelnikow (fanow) i wiem to, ze nawet wsrod osob, ktore personalnie za Toba nie przepadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe, dziękuję.

 

Będąc "szeregowym uzytkownikiem' mam teraz czas na rozwijanie pasji, a do tego co mam do przekazania -forum jest wystarczajace.

Pozdrawiam Cie Julek :)

 

( przepraszam autora tematu za odbieganie od watku głównego)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz - rozumiem Twój smutek i frustrację po naszym rozstaniu, ale proszę o odrobinę kultury. Ostatnie zdanie naprawdę nie przystoi... Wstyd!

Temat mojej współpracy z Chronos24 uważam za definitywnie zamknięty. Jednakże ostatnie stwierdzenie nie wzięło się znikąd. Tak więc podtrzymuję to, co napisałem wyżej. Może w nieco złagodzonej formie dodam, iż nie jakość opracowań i wiedza w temacie zegarków jest dla portalu priorytetem. Gdyby tak było, nie doszłoby do zakończenia naszej współpracy. Z mojej strony EOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.