Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

madej23

Breitling czy Maurice Lacroix -czyli ciąg dalszy dylematu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Ostatnio pytałem Was które byście wybrali zegarek ,Omega Seamaster 300m Diver Chrono 44mm czy Longines Masyer Collection Retrograde Moonphase 44mm.Wybór większości padł na Omegę.

Jako ze zegarka nadal nie kupiłem zapytam Was tym razem który z poniższych całkiem róznych zegarków byście wybrali.Znowu pod względem wyglądu,marki i na którym podczas ewentualnej w przyszłości sprzedaży mniej"popłynę":)

Zegarki to Breitling Super Avenger 48mm i Maurice Lacroix Double Retrograde 43.5mm

Dzięki :)

c43423c3caf87527gen.png

 

16be8f847fd1a781gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Breitling. Bez porównania! Swoją przygodę z "prawdziwymi" zegarkami rozpoczynałem od ML. Miałem kilka modeli poczynając od budżetowych kończąc na Masterpiece, których oczywiście nie można równać. Jakość tego drugiego stoi na bardzo wysokim poziomie, ale koszmarnie tracą na wartości. Ale trzeba przyznać, że ten model na zdjęciu jest bardzo ładnym zegarkiem. Jeżeli kupisz za bardzo atrakcyjną kwotę w stosunku do ceny sugerowanej to ok. W innym przypadku nie ma co się ładować w ML. Prestiż ML chyba jest też mniejszy niż Breitlinga. Osobiście jestem wielkim fanem Breitlinga, więc moja opinia może nie być do końca obiektywna ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem Breitlinga, ale tu wybór wydaje się oczywisty. ML robi ładne zegarki, ale tak jak wspomniał Kolega anbru mocno tracą na wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Breitlinga 9500zł , ML 12500zł.Tak jak pisałem zegarki są oczywiście używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zaleta Breitlinga to fakt, że nie tracą na wartości, a czasem nawet zyskują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te z poprzedniego tematu już całkiem porzuciłeś? Omega byłaby całkiem dobrym wyobrem. Oczywiście nikt na forum nie zapewni Cię, że dany zegarek zyska na wartości. Także ja mam pytanie, czy chcesz nosić, inwestować i czemu tylko dajesz dwa do wyboru ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te z poprzedniego tematu już całkiem porzuciłeś? Omega byłaby całkiem dobrym wyobrem. Oczywiście nikt na forum nie zapewni Cię, że dany zegarek zyska na wartości. Także ja mam pytanie, czy chcesz nosić, inwestować i czemu tylko dajesz dwa do wyboru ;)?

Chcę nosić ale nie chcę również stracić:) ML nowy kosztował ponad 20tyś zł teraz mogę go mieć za 12500zł,Breitling nawet nie wiem ile na "gumie" kosztował jako nowy,,,a sam już nie wiem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za podaną kwotę. Tylko Breitling. Ten model kosztuje chyba ponad 20tys. Sam zastanawiałem się nad zakupem, ale na bransolecie, cena 24tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem za breitlingiem, ale o ile dobrze zrozumiałem zegarki są używane, ważny więc jest stan,

wnioskuję, że zdjęcie breitlinga są "na żywo", z bliska widać, że jest trochę podzióbany.

Nie widać natomiast w jaki stanie jest ML a to bardzo ważne przy zakupie używki.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nie ma co porównywać - tylko i wyłącznie Breitling!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie:) Zanim wybiorę i kupię to jeszcze pewnieo jakieś inne zapytam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.