Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość GR-9800

Casio GR-8900 orginal czy podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GR-9800

Kupiłem Casio z gwarancja na 3 lata na odwrocie zegarka pisze Made in China czy to podróbka? mam także 2 pytanie kiedy został wyprodukowany wiem że kilku użytkowników tego forum potrafi odczytać "003A012F" niżej także dam orginalne zdjęcia które mogą pomóc w zdefiniowaniu czy orginalny czy podróbka a więc:

 

post-93896-0-24488400-1477493540_thumb.jpg

 

post-93896-0-51835100-1477493544_thumb.jpg

 

post-93896-0-61751400-1477493552_thumb.jpg

 

post-93896-0-14369800-1477493558_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smule

A wygląda jak podróbka? G-Shock to nie jest jakiś drogi zegarek i zazwyczaj podróby można rozpoznać na pierwszy rzut oka. 

 

Swoją drogą Casio produkuje część zegarków w Chinach ;) Sklep zaufany. Raczej nie masz się o co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GR-9800

tak z ciekawości zapytałem gdyż to mój pierwszy zegarek Casio :)

 

czy data produkcji mojego zegarka będzie 12 styczeń 2016 rok? nie wiem czy dobrze to przeliczyłem jak ktoś może niech potwierdzi bądź mnie poprawi :)

 

mam jeszcze jedno pytanie czy w tym zegarku warto mieć włączoną opcje automatycznego podświetlania? czy akumulator zbyt szybko nie padnie dodam że jestem sportowcem biegam,trenuje siłowo itp dużo ruszam rękoma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, data się zgadza.

A nie wiem czemu jeszcze sporo osób uważa że jak coś jest made in China to to jest podróbka, przecież tam prawie wszystko składają.

Jak chcesz made in Japan to musisz kupić MTG :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GR-9800

następny zegarek jaki kupie będzie musiał być także G-Shockiem z solarem oraz będzie pokazywał temperaturę otoczenia/pomieszczenia jeśli taki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smule

Casio to masówka. Nie ma opcji żeby robili zegarki w Japonii, więc robią głównie w Tajlandii i nie tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.