Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Już w ten weekend przenosimy się do innej strefy… czasowej!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku, w ostatnią niedzielę października nachodzi czas na...zmianę czasu, a to wiąże się oczywiście z koniecznością przestawienia naszych zegarów i zegarków. Zmiana czasu z letniego na zimowy już w ten weekend! Zmiana czasu następuje dwa razy w roku, zawsze wiąże się to z pewnymi trudnościami związanymi z prawidłowym przestawieniem naszych zegarków. Zawsze mamy ten sam dylemat: o godzinę do przodu czy do tyłu? Aby

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie ktoś robi? :).

 

Absolutnie nie, to śmiertelnie poważna informacja :)

 

Jak co roku, zmiana czasu następuje w ostatni weekend października, więc staramy się o tym informować i przypomnieć.

 

Pozdrawiam,

Maciek-ZiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś dowody na to, że taka zmiana faktycznie daje jakieś korzyści, choćby finansowe? Tak czy inaczej, nareszcie będzie się można trochę odespać, ufff ... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oświadczam, co następuje: Mój wpis nie dotyczył samego faktu zmiany czasu (podkreślam-faktu - nie wiary, ukłony dla Prezesa :) ) w niedzielę, ale zawartości artykułu zawierajacy instrukcję w jaki sposób należy to zrobić. Materiał taki, poparty filmikiem, na portalu dla odbiorców obeznanych, przynajmniej jako, tako :), w "tematach" zegarkowych i w miarę biegłych w czynnosci przestawiania godziny w zegarach (a tym nic nie było :() i zegarkach odebrałem jako humorystyczną formę przypomnienia o tym fakcie. Gdyby tak nie było to czytelnicy rzeczonego artykułu mogli by się poczuć jak kompletni idio... . Nieprawdaż ? Stąd moje pytanie w poście powyżej. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

P.s. A ja i tak przedstawię sikory albo przed spaniem, albo jak wstanę :) :) :).

P.s.2 W "temacie" korzyści z przestawiania czasu, jak zwykle są dwie szkoły :) i dyskusja trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Darek,

mam nadzieję, że Twój post potwierdzi  "prawdziwość" naszej informacji ;)

 

A czy są jakieś dowody na to, że taka zmiana faktycznie daje jakieś korzyści, choćby finansowe? Tak czy inaczej, nareszcie będzie się można trochę odespać, ufff ... -_-

 

Otóż to!

Śpimy dłużej, choć raz w roku doba ma 25 godzin :)

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rink - niby każdy co roku wie, że jest zmiana czasu, że następuje dwukrotnie w roku...

ale wszyscy tak szybko dziś żyjemy, że wiele osób zwyczajnie o tym zapomina :)

i wiele osób się zastanawia: godzina do przodu, czy do tyłu?

 

Informacja i film jest współczesną, multimedialną formą przypomnienia o tym fakcie, w lekki i przystępny sposób!

 

Portal ma liczne grono Czytelników, zarówno tych bardzo zaawansowanych w świecie zegarków, jak chociażby członków Klubu KMZiZ, jak i bardzo liczne grono osób spoza Klubu i forum, dla których taka informacja jest cenna :)

Sam proces przestawiania - od strony technicznej - wygląda w przypadku różnych modeli zegarków inaczej.

Tu nie chodzi o techniczny aspekt tego procesu, a jedynie o sympatyczną, atrakcyjną kampanię, która ma cel informacyjny.

Taka też jest rola portalu, aby przypominać o różnych wydarzeniach z czasem związanych :)

Myślę, że lepiej, kiedy jest to dopracowane, zobrazowane za pomocą filmu itd, niż byłaby to krótka, lakoniczna, nudna informacja.

 

Dlatego przyjęliśmy taką formę, i spotyka się to z naprawdę dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem ze strony Czytelników.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Marku, i tak to potraktowalem, a że było bardzo poważnie. To pozwoliłem sobie na lekką szpileczke.

Również pozdrawiam. Andrzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie - a ja do niedawna zawsze miałem problem z tym czy śpię dłużej czy krócej - i wreszcie wbiłem sobie do głowy, że jak idzie zima to mam jedna dłuższą noc, a jak lato za pasem to krótszą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie - a ja do niedawna zawsze miałem problem z tym czy śpię dłużej czy krócej - i wreszcie wbiłem sobie do głowy, że jak idzie zima to mam jedna dłuższą noc, a jak lato za pasem to krótszą. ;)

I sprawa prosta. Na zimę jak misio, a na lato jak skowronek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.