Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy wygląd forum

Wpisujcie swoje uwagi , pomysły etc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
416 odpowiedzi w tym temacie

#41 black71

black71
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 październik 2016 - 15:28

Za jasno, mało czytelnie, wcześniej było lepiej.
  • 0

#42 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 29 październik 2016 - 15:46

nad czytelnością zaraz popracujemy , bo faktycznie jest za jasno 

• 0

#43 pływak_wodnik

pływak_wodnik
  • Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 29 październik 2016 - 15:58

nad czytelnością zaraz popracujemy , bo faktycznie jest za jasno 

... a czcionka i jej rozmiar?

• 0

#44 Gość_henio.w_*

Gość_henio.w_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2016 - 15:59

Bardzo mi się nie podoba. Podobnie jak niegdysiejszy niebieski eksperyment.

• 0

#45 rk7000

rk7000
  • Moderator
  • 8975 postów

Napisano 29 październik 2016 - 16:02

Jak na początek to nie jest źle :)

Kontast na pewno do poprawy.
Wyboldowanie nie przeczytanych tematow.
Dodanie wersji mobilnej.
No i kosmetyka detali typu skrzynka pw.
  • 0

#46 Piotr Ratyński

Piotr Ratyński
  • Użytkownik
  • 9668 postów

Napisano 29 październik 2016 - 16:22

A gdzie jest: Oznacz jako przeczytane?

• 0

#47 ad_clock

ad_clock
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 październik 2016 - 16:29

ooooooo... nowy projekt:  "zmiana dla zmiany +" - jak na razie efekty jak w pierwowzorze :wacko:

• 0

#48 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 29 październik 2016 - 16:30

Wszystkie uwagi są na bieżąco analizowane i błedy systematycznie poprawiane , rownież i sprawy tła, kolorów , czcionek etc

• 0

#49 dnb

dnb

czerwony, od koloru ziemi

• Użytkownik
  • 1034 postów

Napisano 29 październik 2016 - 16:43

Wyglądem przypomina darmowe fora dyskusyjne, a tak poważnie to moim zdaniem kontrast do poprawy, brakuje wersji mobilnej i fajnie by było gdyby mogły wrócić poprzednie avki

• 0

#50 Gość_bart8_*

Gość_bart8_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2016 - 17:01

Ja mam taką propozycję, żeby do oceny postów dodać również "kciuk w dół" oraz możliwość zobaczenia, kto pozytywnie lub negatywnie ocenił naszą wypowiedź.

• 3

#51 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 14264 postów

Napisano 29 październik 2016 - 17:03

Na to zwracałem uwagę od dawna. Więc jeszcze raz. Ujednolicenie tytułów. Część jest pisana wyłącznie dużymi literami. w niektórych pojawia się mała litera (ZABAWY i KONKURSY). Część jest wprost na bakier z ortografią (Zegarki Japońskie, Zegarki Chińskie) - to są przymiotniki.

FireShot Screen Capture #034 - 'Klub Miłośników Zegarów i Zegarków' - zegarkiclub_pl_forum.jpg

• 0

#52 Jan M. Krawczyk

Jan M. Krawczyk

członek Rady Klubu

• Stowarzyszenie
  • Moderator
  • 2598 postów

Napisano 29 październik 2016 - 17:16

Dziękuję wszystkim za uwagi i sugestie. Czasem ostrzejsze, czasem łagodne. Wiadomo, że nie da się sprostać gustom wszystkich, ale wszelkie kwestie związane z funkcjonalnością będą poprawione. Dlatego prosiłbym, żeby testować i opiniować. Krytykować i, przede wszystkim, proponować zmiany. To wszystko po to, żeby forum lepiej wyglądało i żeby lepiej nam się go użytkowało.

Kwestie kontrastów, nasycenia barw, i czcionek będą zmienione. Ikony w nagłówku, kosmetyka okien postów i odznaczanie przeczytanej zawartości również.

Jeśli jeszcze przychodzi Wam coś do głowy, dajcie proszę znać. Czy moglibyście jednocześnie uzasadnić (w miarę możliwości) powrót do poprzednich rozwiązań? Chodzi mi o np. uwagę dotyczącą widoczności numeru postu w danym temacie. Wiedzcie proszę, że audyt forum wykazał, że tego typu informacja nie służy niczemu. Jeśli jednak jesteśmy w błędzie, dajcie proszę znać czemu. Również przytoczenie, koszmarnie wyglądającego, forum National Association of Watch & Clock Collectors jest trudne do zrozumienia, bez uzasadnienia. Prosiłbym o uwagi poparte merytoryką (nie obrażając nikogo, jedynie prosząc o naprowadzenie na właściwy tok myślenia). Za co z góry bardzo dziękuję.

Dodatkowo, jeśli tylko mógłbym prosić (ze swojej strony), trochę łagodniej. To tygodnie pracy ludzi, którzy mają uczucia :)

• 1

#53 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9317 postów

Napisano 29 październik 2016 - 17:26

W pierwszej kolejności dodajcie oznaczanie postów jako przeczytane, bo się kumuluje "nieprzeczytane".

• 0

#54 Sol

Sol
  • Użytkownik
  • 4870 postów
  • Lokalizacja:Południe, Wschód i Zachód. Tylko na Północy mnie nie widać

Napisano 29 październik 2016 - 17:51

1. Czcionka jest za mała.

2. Brakuje mi tej gwiazdki po której mogłem poznać, że jest to wątek, w którym uczestniczę.

3. Zwęziłbym to miejsce na reklamy, niusy i tagi po prawej. Przy mniejszym okienku przeglądarki (nie w trybie pełnego ekranu) właściwa część forum się niepotrzebnie przez tą prawą część rozjeżdża. Wcześniej tego aż tak nie odczuwałem.

Czy jest nam lepiej? Jest tak fajnie, jak przesiadka z systemu, dajmy na to, XP, który wszyscy w końcu poznaliśmy na np. win8. Da się przyzwyczaić, po kilku miesiącach przywykniemy, tylko... czy jest to konieczne? :)

• 0

#55 rink

rink
  • Użytkownik
  • 845 postów

Napisano 29 październik 2016 - 17:53

Po paru minutach ślepia bolą niemożebnie.

• 0

#56 Gość_Master Yoda_*

Gość_Master Yoda_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2016 - 17:56

Ja rozumiem ze to prywatne forum, ale tworzą go też uzytkownicy, czemu słuzyć ma ta zmiana, co dobrego wnosi?
Poproszę o odpowiedz z uwzglednieniem wad poprzedniej i potrzebą zmian.
( testy-czemu na 'zywym organizmie'?)

Serdecznie dziękuję za odpowiedz.

Użytkownik Master Yoda edytował ten post 29 październik 2016 - 17:58

• 0

#57 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9317 postów

Napisano 29 październik 2016 - 17:58

Co do czcionki, ja sobie poradziłem lewym controlem i plusikiem.

• 1

#58 janekp

janekp

Nowy Uzytkownik

• Użytkownik
  • 2100 postów

Napisano 29 październik 2016 - 18:19

Ogólnie jest za jasno

- kolory się zlewają

- czcionka mała i nieczytelna

- brak grubej czcionki dla nieprzeczytanych tematów to  było  duże  ułatwienie  w  orientacji  po  tematach

- przycisk edycja  i  zglos  sa  niewidoczne  przez  za  jasna  skorke  ,numer  posta mało  widoczny

Brak informacji  kto m aktualnie  czyta  temat,

Powiadomienia  bylyby  niepotrzebne  gdybyśmy  zostali  przy  boldzie  w  wersji  ostatniej  jako  nie  przeczytane  wiadomosci

Minus  za  to  ze  zegary  roczne  sa  normalna  czcionka  a  słoneczne  wyboldowane                                        

Można Proszę  wprowadzić  wzorem  z NAWAC kto  dany  temat  przeczytal

Po  otwarciu  jak  dla  mnie  za  duzo  miejsca  na reklamy,ja  bym je  zmniejszyl wizualnie

Duzy  negatyw-przycisk edytuj  prawie  niewidoczny  dopiero  po  najechaniu kursorem...

Jak  edytuje  posta  to  zostaja  mi  krzaczki  i  nie  wiem  czy  to  juz koniec  czy  nie

<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">&nbsp; Ogólnie jest za jasno</span></p><p></p>

<p style="margin:0cm 0cm .0001pt;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">- kolory się zlewają</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm 0cm .0001pt;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">- czcionka mała i nieczytelna</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm 0cm .0001pt;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">- brak grubej czcionki dla nieprzeczytanych tematów to&nbsp; było &nbsp;duże &nbsp;ułatwienie &nbsp;w&nbsp; orientacji&nbsp; po&nbsp; tematach</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm 0cm .0001pt;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">- przycisk edycja&nbsp; i&nbsp; zglos&nbsp; sa&nbsp; niewidoczne&nbsp; przez&nbsp; za&nbsp; jasna&nbsp; skorke &nbsp;,numer&nbsp; posta mało &nbsp;widoczny</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">Brak informacji&nbsp; kto m aktualnie&nbsp; czyta&nbsp; temat,</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">Powiadomienia&nbsp; bylyby&nbsp; niepotrzebne&nbsp; gdybyśmy &nbsp;zostali&nbsp; przy&nbsp; boldzie&nbsp; w&nbsp; wersji&nbsp; ostatniej&nbsp; jako&nbsp; nie&nbsp; przeczytane&nbsp; wiadomosci</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm;">Minus &nbsp;za&nbsp; to&nbsp; ze&nbsp; zegary&nbsp; roczne&nbsp; sa&nbsp; normalna&nbsp; czcionka&nbsp; a&nbsp; słoneczne &nbsp;wyboldowane&nbsp;<span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></p><p></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">&nbsp;</span></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">Można Proszę &nbsp;wprowadzić &nbsp;wzorem&nbsp; z NAWAC kto&nbsp; dany&nbsp; temat&nbsp; przeczytal</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">&nbsp;Po &nbsp;otwarciu &nbsp;jak &nbsp;dla &nbsp;mnie &nbsp;za &nbsp;duzo &nbsp;miejsca &nbsp;na reklamy,ja &nbsp;bym je &nbsp;zmniejszyl wizualnie</span></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">Pozytywne&nbsp; zmiany&nbsp; to :</span></p><p></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;">Odnosniki&nbsp; do&nbsp; facebooka&nbsp; insta,gogle ,youtube &nbsp;i&nbsp; cos&nbsp; tam jeszcze ,sa&nbsp; w&nbsp; jednym&nbsp; miejscu&nbsp;</span></p>
<p style="margin:0cm;"><span style="font-size:10.5pt;font-family:Helvetica, sans-serif;color:#282828;"></span></p><p>Do &nbsp;reszty bidzie &nbsp;sie &nbsp;przyzwyczaic</p>

Pozytywne  zmiany  to :

Odnosniki  do  facebooka  insta,gogle ,youtube  i  cos  tam jeszcze ,sa  w  jednym  miejscu 

Do  reszty idzie  sie  przyzwyczaic

Użytkownik janekp edytował ten post 29 październik 2016 - 18:22

• 0

#59 Gość_bart8_*

Gość_bart8_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2016 - 18:26

Mina połowy użytkowników po dzisiejszym wejściu na forum :D

V36zBb5.png

• 3

#60 trez

trez
  • Użytkownik
  • 307 postów

Napisano 29 październik 2016 - 18:40

no oczy pieką, ale to rozumiem się poprawi, narazie doskwiera mi że nie umie szybko oznaczyć jako przeczytane całe działy, jak się już wybierze to jest na górze oznacz "forum jako przeczytane", ale wcześniej możnabyło już od głównej odznaczać całe fora klikając kółeczo-ikonę przy nich

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych