Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacek wien

Fachowiec poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry! poszukuje Zegarmistrza ktoremu moglbym wyslac moj zegarek FortisChronograph Valjoux72 do gruntownej naprawy:

post-93909-0-42382900-1477751941_thumb.jpg

post-93909-0-60047400-1477751962_thumb.jpg

post-93909-0-85966300-1477751980_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jaspel
      Na sprzedaż leci jeden z nowszych wypustow Fortisa, jeszcze niespotykany u nas, genialny Marinemaster M-40 Serenity w kolorze przez producenta nazwanym Rockstone Gray.
       
      Bardzo wygodna koperta o średnicy 40mm i długości 43, grubości 12mm, w uszach 21mm.
       
      Szkło szafirowe, z niesamowitym zewnętrznym antyrefleksem - absolutny "brak szkła".
       
      Piękna i solidna luma na indeksach, wskazówkach I co niespotykane - logo producenta + ring dookoła tarczy.
       
      Solidna bransoleta za zapięciem wyposażonym w mikroregulacje "w locie" - na przycisk - bez użycia narzędzia.
       
      Pierwszy zakup 10.2022 r i od tego czasu biegną 24 msce gwarancji producenta.
       
      Stan zegarka określam na 9/10 - minimalne ślady użytkowania, widoczne głównie na śrubach od zmiany paska/bransy.
       
      Mechanizm na poprawnym chodzie, jest to autorska wersja sw200 a więc solidny i tani w serwisie wół roboczy.
       
      W komplecie wszystko co otrzymujemy od producenta, karta gw z instrukcją, pudełka, dodatkowe ogniwa, wkrętak do zdejmowania beansolety.
      Gratis - oryginalna guma Fortis kupiona za ok 700zl.
      Retail ok 15tys + 700 guma, ja poproszę 9499zl do jakich negocjacji. Płatność na konto lub revolut, ewentualnie odbiór Bydgoszcz i gotówka.
      Zapraszam, myślę że niezły rarytas na naszym podwórku!





























    • Przez Feymozim
      Naprawa Tag Heuer'a  Fotki poniżej 

    • Przez Feymozim
      Naprawa zegarka Borealis Cascais 30ATM na mechanizmie Miyota 9015   Fotki poniżej

    • Przez Feymozim
      Serwis Seiko 4R35-01R0





    • Przez Feymozim
      Witajcie, jestem Adam zajmuję się naprawą zegarków od 2016 roku. Chciałbym zaproponować swoje usługi gdyby ktoś byłby zainteresowany podsyłam link do mojej strony . Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych moich usług. Zainteresowanych i osoby mające pytania zapraszam na priv. 
      https://www.facebook.com/profile.php?id=100035394744422
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.