Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaav1641

CASIO G-SHOCK GA110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od paru miechów jestem posiadaczem CASIO G-SHOCK GA110, byłem całkowicie zadowolony do czasu gdy kumpel zwrócił mi uwagę że w zegarku wskazówka godzinowa luźno lata. Wkurwiony na maxa i to tak konkretnie, bo zafascynowany gieszokiem zawiodłem się. Nie katowałem go, po prostu nosiłem na ręce, nawet nie przypominam sobie żeby mi kiedyś konkretnie spadł. Jeszcze pare dni wcześniej normalnie elegancko działało wszystko, teraz ta wskazówka mnie wk***ia i lata w kierunku pochylenia ręki. Przy ustawianiu wskazówek rusza się ta godzinowa ale tak jakby chciała i nie mogła, buja się na boki. Nie znam się na zegarkach i nie wiem czy to poważna awaria. Pozdrawiam i przepraszam za wulgarny język ale troszku jestem zdenerwowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dyndka, bo właśnie nie mam, niespodziewałem się że bedzie potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kwestia czy masz i jesteś pewny że to oryginał bo miałem takie 3 i kilka ga 100 i w żadnym nic takiego miejsca nie miało ( w podróbkach tego modelu to norma )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest oryginaly ze sklepu. Nie wiem jak wam to pokazaćnawet na zdjęciu. Po prostu jak pokazuje czas to cyfrowy pokazuje, wskazówka od minut pokazuje tam gdzie ma pokazywać a godzinowa lata sobie tak jakby luzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłeś go w sklepie pare miechów temu i gwarancji nie ma ? Czy od kogoś kto powiedział że kupił w sklepie ? Dziwne bo wskazówka w oryginale tak sama od siebie to by raczej nie odpadła chyba że jakiś super felerny egzemplarz kupiłeś

GA100 i GA110 to chyba najbardziej podrabiany G ever , więc jeśli go sam nie kupowałeś w sklepie to najpierw zaczął bym od weryfikacji czy to nie fake , jeśli nie to musisz mieć pecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja niezłego pecha mam bo gwarancję zgubiłem, to pewnie trafiłem na felerny egzemplarz... A da się to jakoś naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgubiłeś gwarancję, a paragon lub fakturę na ten zegarek masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem że go nie oddam do naprawy bo nie trzymam takich rzeczy, teraz rozmyślam nad tym jak samodzielnie to naprawić albo ile ta naprawa będzie kosztowac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.