Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bambino

Wymiana/naprawa szkła? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post :)

 

Otóż mam takie pytanie, posiadam zegarek Timex T49905, niestety zniszczyłem nieco skórzany pasek, ale to nie problem, bo w internecie znalazłem oryginalny, ale mam pytanie co do szkiełka, jest trochę porysowane co mi przeszkadza bo dosyć mocno to widać, jakim kosztem można to naprawić lub wymienić? i w jakim miejscu, z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej zdjęcie. Czy szkło jest tylko porysowane czy popękane. W pierwszym przypadku można wypolerować. Znajdziesz info w dziale kącik zegamistrzowski lub wpisz w wyszukiwarce forumowej polerowanie szkła.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S

 

Wklej zdjęcie. Czy szkło jest tylko porysowane czy popękane. W pierwszym przypadku można wypolerować. Znajdziesz info w dziale kącik zegamistrzowski lub wpisz w wyszukiwarce forumowej polerowanie szkła.

Szkiełko nie jest popękane, aktualnie nie mogę zrobić zdjęcia potem spróbuję, próbowałem polerować ale nic nie dało, albo robiłem to źle. Szkiełko mineralne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mineralne to idzie w ruch papier ścierny a potem tlenek ceru. Sam wypolerowałem tak parę szkiełek niemal do idealnego stanu.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mineralne to idzie w ruch papier ścierny a potem tlenek ceru. Sam wypolerowałem tak parę szkiełek niemal do idealnego stanu.

A jaka ma być granulacja papieru? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka, że zaczynasz od grubszego i schodzisz do drobniejszego. Ja kończyłem zabawę na 2000.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.