Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość mrov@

W końcu dla siebie :) -Mrov@ zawsze będzesz w naszej pam

Rekomendowane odpowiedzi

ale wydaje mi się mrov@, że trochę kokietujesz tym narzekaniem na jakość swojej pracy Wink

...przecież on działa tak samo jak niektórzy forumowi fotografowie, przepraszający za jakość zdjęć, które można by śmiało drukować w firmowych katalogach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrowa.Mój pierwszy pach od Ciebie, przez jakiś czas celowo katowałem,głównie basenem. I co? i nic - nawet dalej pachnie naturalna skórą. Skromniacho :lol::D

Co do folderów reklamowych to dziwię się, że nieraz tam tak nieapetycznieujęte zegarki. Trzebaby fotografów agencyjnych na szkolenie z fotografowania zegarków przysłać do klubowych arcymistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głównie basenem. I co? i nic - nawet dalej pachnie naturalna skórą.
przeciez skora nieznosi wody :shock: mrowa przyznaj sie, czego tam dosypujesz?;D

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@
przeciez skora nieznosi wody :shock: mrowa przyznaj sie, czego tam dosypujesz?;D

 

Taki mój własny przepis...Nie chcielibyście wiedzieć .... :lol: :wink:

Tak na poważnie to nic się skórce nie dzieje złego - ja moczyłem dwa tygodnie na kajakach - praktycznie schnął tylko wieczorem przy ognisku i też nic.

Grizzly fotki to tylko fotki - jak weźmiesz mój pach i obok niego jakiś porządny fabryczny to zobaczysz różnice w dokładności...Inna sprawa że fabryczny (nie mówie o paskach z manufaktur za kilkaset zł.) na pewno nie przetrwa tyle co mój.

Dokładności brak bo wszystko praktycznie z ręki robione - przydałoby się jakiś przyrząd zrobić i maszynę jaką - tyle że czasu nie ma, kosztuje to trochę (maszyna) a i przy zróżnicowanych zamówieniach przyrząd mija się z celem (no chyba zeby kilka sztanc jakiś zrobić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

mrov@, czy dostałeś PM ode mnie? Na wszelki wypadek wysłałm go dwa razy. Proszę o odpowiedź z ewentualnym, przybliżonym terminem. Pozdrawiam.

 

P.S. Zapomniałbym, a co powiesz o tym co widzisz poniżej? Czy coś takiego wchodzi w grę? Jeśli tak, to kolejny rezerwuję właśnie taki wzór :lol: Jeśli będziesz miał czas i ochotę oczywiście. No i jedyny słuszny rozmiar 24/24 :D

 

Zdjęcie skopiowane z netu.

 

post-2962-0-34402200-1330708177.jpg


FREUDE AM FAHREN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Jeśli fotki są aż tak ponadrzeczywiste, to mógłbyś być bogaty jako fotograf reklamowy :wink:

Mój fabryczny pasek od Icursora wygląda przy Twoich jak z ceraty. To dlatego temat pasków tak mnie od kilku dni interesuje.

Jeśli zgodzisz się zrobić dla mnie jeden, bardzo uradują się moje serce i lewy nadgarstek. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq8shq
Cześć!

 

Zdjęcie skopiowane z netu.

 

post-0-0-09201900-1330708199.jpg

 

jazzz. mrov@ ja tez poprosilbym PM jezeli jest mozliwosc 'stworzenia' czegos takiego (najchetniej ze wstepna wycena), tylko ja bym poprosil wycene na 20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sir mass pl

Witam!

 

Niestety mam przykrą wiadomość dla waszego forum...

1 grudnia zmarł nasz kolega "mrov@" Dariusz Stępień l.34 ...

Pogrążeni w żałobie przyjaciele i rodzina.

Ps:napisalem wiadomosc do Admina - mam nadzieje że umiesci tą informacje w odpowiednim dziale...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :cry: :cry: :cry: wyrazy współczucia i szacunku dla rodziny i krewnych :!: jak to się stało :?: przecież to był młody Człowiek pełen życia :?:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawdziwa trgedia :cry: wyrazy współczucia


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało? jak? przecież dopiero co czytałem jakiś jego post :shock:

['] :cry:

zmroziło mnie jak to przeczytałem :cry:

Wyrazy najszczerszego współczucia dla rodziny :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze... :cry:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę... :D

Odszedł tak młodo Wyrazy najszczerszego współczucia dla rodziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć :D:D:D

Tragedia. Wyrazy współczucia dla bliskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.