Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

AP RO 1540 vs Rolex Daytona 2016

AP RO 15400 vs Rolex Daytona 2016  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem AP pomimo jego wad..Uważam,go za ładniejszy zegarek,bardziej niszowy,manufakturowy.Rolex jest ok,ale mimo super wykonania to masówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegne troche od tematu, ale czemu nie dla przykladu  Pam 312?

Klasyka , prostota i niezawodnosc 

 

A pomiedzy AP i R... to R zdecydowanie 


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam, to glownie paski i na nich prezentuje sie najlepiej a te 2 modele najladniej wygladaja na bransoletach. I choc 312 ma swojego odpowiednika na bransolecie, to to juz nie to samo.

 

ps

312 do mnie nie przemawia - jesli juz, to wybralbym ponownie 233.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszlym tygodniu tez pytalem i powiedziano mi, ze obowiazuje cena w momencie odbioru :wacko:

W tej sytauacji to warto kupic teraz na rynku wtornym za 70k (moze nawet ciut taniej), bo za dwa lata i tak tyle bedzie trzeba dac, a po co czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto - właśnie dlatego by nie pompować sztucznie rynku. Rolexowi to nie pomoże a blokady na modele z ograniczoną dystybucją tworzą handlarze - to oni okupują pierwsze miejsca na listach oczekujących a niektórych zdaje się nawet kolejka nie obowiązuje. Niech sobie potrzymają te Daytony ze dwa lata ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.