Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcines

dobrej jakości etui na zegarki poszukiwane

Rekomendowane odpowiedzi

ma  ktoś może namiary na jakieś fajne dobrej jakości etui na zegarki? nie chodzi o skrzynkę drewnianą.

 

coś takiego lub podobnego

 

http://jakubroskosz.com/akcesoria-skorzane-maltonkielman-krok-kroku/#jp-carousel-7659

Prosze bardzo:

http://www.maltonkielman.com/products/leather-accessories/other/signature-watch-roll-cocoa.html

Mysle ze jakosc bedzie zadowalajaca.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś na pewno, ale cena już nie  :mellow:


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ponawiam pytanie o etui/rolkę na dwa zegarki lub więcej.

 

na alledrogo jest tego dużo ale w większości są to paskudne kuferki/szkatułki. Mam wrażenie że na rynku jest mało takich akcesoriów. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

będę wdzięczny za podesłanie propozycji i miejsc gdzie takie etui można kupić.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo może nie jest ale kilka modeli znajdziesz.

Jak ma być dobre, z dobrych materiałów i się nie rozklejać to trzeba niestety słono zapłacić. Taka specyfika dóbr luksusowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo może nie jest ale kilka modeli znajdziesz.

Jak ma być dobre, z dobrych materiałów i się nie rozklejać to trzeba niestety słono zapłacić. Taka specyfika dóbr luksusowych.

Będę wdzięczny za link

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fixxer robi fenomenalna sakwe! Wiem, bo mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fixxer robi fenomenalna sakwe! Wiem, bo mam :)

 

już w drodze do mnie :D :D


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już w drodze do mnie :D :D

 

Gdzie można zobaczyć jak to wygląda? i napisz koniecznie własną opinię jak dostaniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio szukałem etui podróżnego. Sakwa odpadała ze względu na zegarki na bransolecie. Niestety nie udało m się też zamówić czegoś robionego ręcznie, więc ostatecznie stanęło na takim"

 

https://www.wolf1834.com/item/306128/travel-accessories/

 

Zastanawiałem się czy brać etui na 1 czy na 3 zegarki, ale na razie wystarczy mi mniejszy rozmiar. Jakość myślę, że dobra, wygład tez mi odpowiada. 

Zobaczę jak się będzie sprawdzał w praktyce, ale na próbę zapakowałem do nieg: Certinę DS 1 (bransa), Omęge SPMc (bransa) i Nomosa (pasek)  i wszystkie leżały dobrze. Może w przypadku Omegi etui mogłoby być troche większą średnicę, ale wewnętrzna warstwa jest bardzo miękka, więc gdy lekko dociska zegarek nic nie powinno się zdarzyć złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sakwę od kolegi fixxera. Mam również bransolety ale wszystko ładnie wchodzi i pasuje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te sakwy i nawet się kontaktowaliśmy w sprawie etui. Generalnie piękna robota, a mi przy okazji zależałoby na lekkiej personalizacji (małe inicjały), no ale to może w przyszłości  :)

 

A mógłbyś wrzucić zdjęcia jak wyglądają zegarki na bransolecie w takiej sakwie?

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta ma to do siebie że nie zawsze dobrze sie układa - pierwsza z lewej. Dużo zależy od zapięcia bransolety. Natomiast nie przeszkadza to w zwinięciu rolki. Skóra jest bardzo miękka przez co dopasowuje się do różnych wypukłości. Pewnie problem byłby przy zapięciu motylkowym.

c4e87ce8ae864a2f19b007e029174ac3.jpg

Po zwinięciu

3e881651010792b8dd684a349e3ef3cf.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie do końca przekonuje mnie sakwa do bransolet, ale dobrze że jest wybór to każdy znajdzie coś dla siebie :)

 

A samo wykonanie i efekt końcowy - rewelacja :wub:

 

I w ramach edycji zdjęcie mojego nabytku

post-48855-0-24396600-1487679778_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś poszukuje dobrych etui na zegarki skórzane i drewniane oraz organizery (w tym też miejsce na zegarki) to zapraszamy do naszego sklepu:  http://www.forhim.pl/7-etui-na-zegarki-i-inne spory wybór, dla forumowiczów jesteśmy w stanie na pierwszy zakup pudełka dać 10% upustu :)

 

Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      1.  ETUI NA ZEGARKI - IDEALNY PREZENT (ROLLER BAG)
      Cena 260 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stam 10/10
      2-letnia gwarancja 
       
      Roller idealnie nadaje się do transportu nawet trzech, dużych zegarków, zegarka i pasków lub innych konfiguracji.
      Złożony zajmuje niewiele miejsca. Przydaje się zarówno na co dzień jak i na wyjazdy. Zabezpiecza zegarki przed porysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym.
      Wykonane jest z naturalnej skóry przez naszych kaletników. Skóra jest miękka ale dość gruba (żeby dobrze zabezpieczała zegarki), w kolorze ciemnoczerwonym i wstawkami w kolorze czarnym. Dodatkowo zostały uszyte dwie wąskie kieszonki na paski lub przyrządy do ich zmiany.
      Etui nadaje się także do zegarków na bransolecie, takie zegarki zapina się na skórzanych podkładkach (3 sztuki są w komplecie).
       
      Specyfikacja:
      materiał skóra naturalna szerokość (bez języka): 330 mm wysokość: 175 mm szerokość jednej kieszonki: 80 mm i 40 małej ilość kieszonek: 3 + 2 małe podkładki pod zegarki na bransoletkach  
      Wszystkie przedmioty zostały zrobione przez polskich kaletników ze skór posiadających odpowiednie atesty oraz dopuszczonych do handlu.
      Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot, nie były retuszowane.
      UWAGA: zegarki pokazane na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży.
       
      2. ETUI NA ZEGARKI - IDEALNY PREZENT (ROLLER BAG)
      Cena 260 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stam 10/10
      2-letnia gwarancja 
       
      Roller  idealnie nadaje się do transportu nawet trzech, dużych zegarków, zegarka i pasków lub innych konfiguracji.
      Złożone zajmuje niewiele miejsca. Przydaje się zarówno na co dzień jak i na wyjazdy. Zabezpiecza zegarki przed porysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym.
      Wykonane jest z naturalnej skóry przez naszych kaletników. Skóra jest miękka ale dość gruba (żeby dobrze zabezpieczała zegarki), w kolorze koniakowego brązu.
       
      Specyfikacja:
      materiał skóra naturalna wymiary:
      szerokość (bez języka): 250 mm wysokość: 180 mm szerokość jednej kieszonki: 80 mm ilość kieszonek: 3 podkładki pod zegarki na bransoletkach  
       
      Na życzenie możemy wykonać inne modele i kolory, np.takie, jak na ostatnim zdjęciu.
      Wszystkie nasze skórzane przedmioty zostały zrobione przez polskich kaletników ze skór posiadających odpowiednie atesty oraz dopuszczonych do handlu.
      Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot. Są nasze, nie były retuszowane. Zegarki i paski nie są przedmiotem sprzedaży w tej ofercie.
       
















    • Przez Z_bych
      1. 👉⌚️🎁⛱ETUI PODRÓŻNE NA 3 ZEGARKI PLUS, SKÓRA
      👉⌚️
      CENA 260 zł + koszt wysyłki (paczkomat, poczta lub DPD) 20 zł.
      👉⌚️Kolor: czerwony z czarnymi wstawkami
      Dodatkowo zostały uszyte dwie wąskie kieszonki na paski lub przyrządy do ich zmiany.
      👉⌚️
      Specyfikacja:
      - materiał skóra naturalna
      wymiary:
      - szerokość (bez języka): 250 mm
      - wysokość: 180 mm
      - szerokość jednej kieszonki: 80 mm
      ilość kieszonek: 3 na zegarki + dwie na paski lub przyrządy
      Stan 10/10 (nowy)

      👉⌚️🎁⛱
       
      2. 👉⌚️🎁⛱ETUI PODRÓŻNE NA 2 ZEGARKI, SKÓRA
      👉⌚️🎁⛱
      Cena 220 zł +koszt wysyłki (paczkomat, poczta lub DPD) 20 zł.
      👉⌚️🎁⛱
      Specyfikacja:
      - materiał skóra naturalna
      wymiary:
      - szerokość: 170 mm
      - wysokość: 170 mm
      - szerokość jednej kieszonki: 70 mm
      - ilość kieszonek: 2
      - ilość podkładek: 2
      Stan 10/10 (nowy)
      👉⌚️🎁⛱
      Etui idealnie nadaje się do transportu nawet dwóch lub trzech dużych zegarków, zegarka i pasków lub innych konfiguracji. Złożone zajmuje niewiele miejsca. Przydaje się zarówno na co dzień jak i na wyjazdy. Zabezpiecza zegarki przed porysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym.
      👉⌚️
      Etui wykonane jest w całości ręcznie, z naturalnej skóry w Polsce. Skóra jest miękka ale dość gruba (żeby dobrze zabezpieczała zegarki), w komplecie są także dwie podkładki do zapinania zegarków na bransoletkach, dzięki nim nie rysują się dekielki.
      👉⌚️
      Oba rollery zostały zrobione w całości ręcznie, przez polskich kaletników, ze skór posiadających odpowiednie atesty oraz dopuszczonych do handlu.
      Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot, nie były retuszowane.
      UWAGA: zegarki pokazane na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży.















    • Przez zielo
      Po uzupełnieniu kolekcji o dwa zegarki otrzymane w promocji do zakupów odzieży outdoor'owej (wartość zegarków oceniam na ok. 5 pln/sztuka ) powstał problem trzymania skromnej kolekcji w innym miejscu, niż szuflada. Jako, że pudełko miało mieć określone wymiary i ciężko było dostać takowe w dobrej cenie (czyli podobnie, za jakieś 5 pln ), powstał pomysł stworzenia pudełka samemu.
      A że wyznaję zasadę, że wychowanie na serialu McGyver nie może iść na marne, to warto przejść się na śmietnik i podziałać na materiałach tam znalezionych. Na cały projekt wydałem... wiadomo, 5 pln. Na zawiasiki, których na śmietniku akurat nie znalazłem. Reszta to:
      kawałek panela sufitowego (pozostały z remontu poddasza)
      pleksa (jakiś odpad)
      filc (ze starej torby do bagażnika samochodowego)
      kawałki sztucznej skóry (ze starego płaszcza typu gestapo)
      jakaś flizelina (z poduszki)
      farba akrylowa i klej do drewna (pozostałości z projektu odrestaurowania krzeseł)
      szpachlówka do wyrównania połączeń (zapasy modelarskie z wieloletniego hobby, któremu oddaję się w niewielu wolnych chwilach)
       
      Nie robiłem fotek z każdego etapu, a te co są, były robione doniczką, więc nie porywają. Ostatnie trzy zdjęcia robione lepszym sprzętem, specjalnie do tej galerii.
       
      Malowanie po sklejeniu:

       
      Wycięta ramka pokrywy:

       
      Wyfrezowany rowek ułatwiający otwieranie:

       
      Materiały na poduszeczki:

       
      Poduszki in progress:

       
      Trzy zdjęcia gotowego pudełka. Widać oklejenie ścianek filcem:

       

       

       
      Oprócz mojego Seiko z solarem, odrestaurowanego przez zegarmistrza Poljota po dziadku oraz jakiegoś zegarka małżonki, na zdjęciach widać drastyczną konieczność wymiany w dwóch pierwszych przegródkach. Bo jakoś nie rajcują mnie zbytnio zegarki, w których wskazówki chronografu są namalowane . Środkowa przegródka jest szersza, niż pozostałe, robiona specjalnie pod jakiegoś fajnego G-Shocka. Ostatnio sprzedałem GA-100 oraz EFA120 i SGW300, więc teraz kombinuje, czym zapełnić pudełko. Obecne typy to GW9400 i GST W300.
      Zapraszam do komentowania, szczególnie tego pozytywnego
    • Przez rysqut
      Rozglądałem się ostatnio za pudełkiem na 6 zegarków. Z racji tego, że w Lidlu dostępne są tylko w grudniu a te z Tchibo się już skończyły, zmuszony byłem przewertować sieć.
      Wymogi: do max 150 zł z wysyłką, 6 miejsc na zegarki w 2 rzędach, estetyczne wykonanie, odpowiednia głębokość (ok. 7-8). Przeszklona pokrywa niekonieczna.

      Poszukiwania zakończyły się na jednym z modeli firmy "Friedrich 23" w brązowej kolorystyce.
      Oto i ono:

       

       

       

       

       

      Podsumowując
      Mogę powiedzieć, że etui jest bardzo estetycznie wykonane i dość pojemne. Czasomierze (41 i 43mm) nie zahaczają ani o pokrywę ani o siebie na wzajem. Da się w nim ustawić zegarki równo, choć nie wszystkie się od razu odpowiednio układają. Nie za bardzo nadaje się do transportowania w nim zegarków, gdyż poduszki leżą luźno i nie zapewniają trzymania ich na miejscu. Ponad to poduszki są miękkie i mogły by być większe. Kosztem przeszklonej pokrywy zyskałem bardzo praktyczną kieszeń na paski. Na chwilę obecną są w nim 2 egzemplarze z czego jeden pomocniczo... ale już niedługo zacznie się zapełniać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.