Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ZxxxxxG

Oszustwo czy nie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o zegarek który założę do pracy (koszuli) nie założę zegarka który wyglada jak bym zszedł z pola bitwy w dziwne wzory i inne zbędne komentarze zostawcie dla siebie pewnie wy zakładacie moro do garniaka nawet jak typowe polskie Andrzeja jeden zegarek do wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega sie pytal o mozliwosc zakupu we wskazanym miejscu a nie jaki zegarek ma kupic

dziwne to pouczanie jak ma wydac swoje pieniadze


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz pracę biurową i ubierasz się raczej elegancko? Jeśli tak, to zegarek czarnego rapera średnio tu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do koszuli czy garnituru mam inny zegarek a już na pewno nie założył bym tamtego czegoś. Wolał bym już być bez zegarka.

kolega sie pytal o mozliwosc zakupu we wskazanym miejscu a nie jaki zegarek ma kupic

dziwne to pouczanie jak ma wydac swoje pieniadze

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem pierwszy post kolegi ;)

To tylko taka sugestia a nie nakaz co ma kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzień mam ArmaniAR5906 ale ciagle uderzanie zegarkiem który jest podatny na rysy i odpryski nie jest zbyt mądre dlatego potrzebuje zegarka który nie ulegnie destrukcji a jednocześnie prezentuje pewna klasę a przynajmniej złudzenie chodzi o kolor złoty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'ze zrozumieniem' powiadasz... oklepany szablon, stac Cie na wiecej ; )

czytam uwaznie i nie mam problemow z interpretacja, natomiast Twoj post #21 pozbawiony smaila kaze go traktowac serio

dzieki za mozliwowosc nabicia cyferki przy liczbie postow ; )

EOT


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shocki to świetne zegarki, a Casio do dobra firma. Można o tych zegarkach powiedzieć wiele, ale z pewnością nie to, że "prezentują pewną klasę". A już tym bardziej krzykliwe, złote zegarki, które dla wielu osób są symbolem krzykliwego bezguścia.  To nic osobistego, ale większość forumowiczów ma zapewne zbliżone zdanie. Znajdziesz wiele zegarków w tym budżecie, które będą mniej ostentacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G shock to nie zegarek typu Classic ale jak na sportowy zegarek to wyglada przyzwoicie ze do koszuli można je założyć i nie będzie wiochy. Większość i tak nie przygląda się co to za zegarek a widzi z daleka wiec nie powie ze to G shock ale ważne ze złoty typowe myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek który chcesz nabyć ma wyglad tandetny, prezentuje raczej brak gustu, a o jakiejkolwiek klasie nie moze byc mowy.

A odnosnie ocen innych, powstrzymaj konie ;)

Chodzi o zegarek który założę do pracy (koszuli) nie założę zegarka który wyglada jak bym zszedł z pola bitwy w dziwne wzory i inne zbędne komentarze zostawcie dla siebie pewnie wy zakładacie moro do garniaka nawet jak typowe polskie Andrzeja jeden zegarek do wszystkiego

Na codzień mam ArmaniAR5906 ale ciagle uderzanie zegarkiem który jest podatny na rysy i odpryski nie jest zbyt mądre dlatego potrzebuje zegarka który nie ulegnie destrukcji a jednocześnie prezentuje pewna klasę a przynajmniej złudzenie chodzi o kolor złoty .

Armani to dopiero klasa fiu fiu :)-

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam inną definicję "wiochy" :rolleyes:

 

Kup to co ci się podoba i noś wniebowzięty.

W końcu o to tutaj chodzi.

 

 

Tylko nie każ nam na to patrzeć ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ich wiocha to jest wyróżnianie się na tle innych tylko gdy byłem w restauracji czy gdzieś siędzialem to co chwile jakiś typ się pytał co to za model zegarka miałem wcześniej czarnego G shocka z złotym środkiem jakaś limitowana edycje ;) . To rzecz gustu i stylu ale sorry mi chyba do koszulki polo będzie pasował złoty bo jestem pozerem :)

Master yoda a ty pewnie masz jeden zegarek na 10 lat i mieszkanie na kredyt każdy kupuje na co ma ochotę wole mieć 20 zegarków po tysiąc złotych niż chodzić niezadowolony

Mam tez omegę i rolexa którego akurat dostałem od ojca ale w nim nie chodzę bo pewnie ktoś by mi uciął rękę na ulicy szczególnie przy mojej budowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to BARDZO chciałbym teraz zobaczyć tego Rolexa...

 

A Master Yoda ma trzy zegarki: Monstera, GS-a i Omegę

te przynajmniej najczęściej widuję ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę niedługo w domu to wyślę zdj jak tak bardzo chcesz koło 20. Omega pewnie już zardzewiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ich wiocha to jest wyróżnianie się na tle innych tylko gdy byłem w restauracji czy gdzieś siędzialem to co chwile jakiś typ się pytał co to za model zegarka miałem wcześniej czarnego G shocka z złotym środkiem jakaś limitowana edycje ;) . To rzecz gustu i stylu ale sorry mi chyba do koszulki polo będzie pasował złoty bo jestem pozerem :)

Master yoda a ty pewnie masz jeden zegarek na 10 lat i mieszkanie na kredyt każdy kupuje na co ma ochotę wole mieć 20 zegarków po tysiąc złotych niż chodzić niezadowolony

Mam tez omegę i rolexa którego akurat dostałem od ojca ale w nim nie chodzę bo pewnie ktoś by mi uciął rękę na ulicy szczególnie przy mojej budowie.

 

 

A jak to mówi mój syn pierworodny.....There's no accounting for taste.... przyprowadzając po raz kolejny do domu dziewczynę, ktora się ojcu nie podoba  :D

 

Trochę odbiegając od tematu, ale w kinach teraz leci jakiś filmik z trollami w tytule, chyba tam jest coś o tym żeby nie karmić trolli  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze się zapowiada ta dyskusja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'ze zrozumieniem' powiadasz... oklepany szablon, stac Cie na wiecej ; )

czytam uwaznie i nie mam problemow z interpretacja, natomiast Twoj post #21 pozbawiony smaila kaze go traktowac serio

dzieki za mozliwowosc nabicia cyferki przy liczbie postow ; )

EOT

 

Tak ze zrozumieniem.

Kolega w pierwszym swoim poście napisał,że chce kupić ten właśnie złoty zegarek z tego sklepu co podał,więc nie pisz bzdur, że chodzi tylko o sklep. Chodzi o ten właśnie zegarek z tego sklepu.

Przeczytaj sobie cały wątek jeszcze raz ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Kupuj co Ci się podoba, bo TY będziesz go nosił. Ale po co te analizy finansowo-psychologiczne, tych którym się złoty G-Shock nie podoba?Chociaż mam złote Casio AW-168 to G-Shock w kolorze złota w ogóle mi się nie podoba. Kup Wostoka Amfibię choćby noworusa, na pewno lepiej będzie wyglądał przy mankiecie casualowej koszuli.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zapowiada ta dyskusja. ;)

Zdecydowanie :), jak sądzisz, Rolex i Omega z Turcji, czy Egipt....a może Chiny? :)

Popatrzymy z zainteresowaniem....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest złoty Armani, jest omega i rolex po ojcu, będzie złoty gshock  .... jak nic to jakiś cygański książę !

W taborze nie wszyscy są uczciwi, i okazują  szacun dla księcia, w sumie masz racje by nie nosić tego rolka na codzień, ręka nie odrośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byle do dwudziestej! I...

 

2f9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma tendencje do bycia zaczepianym, wygląda na łatwy cel to i za G-Shocka wpiernicz obskoczy. Mało to takich w kraju było co zabili za 50 złotych?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał wyraźnie, że chce taki zegarek, żeby kolesie go w pubach zaczepiali i pytali skąd ma taki fajny sikor. Jeśli ustalimy takie kryterium to złoty G-shock jest jak najbardziej ok - coś jak nastrzyknięta botoksem blondi ze sztucznymi zderzakami i spalonymi utlenianiem włosami. Większość kolesi obejrzy się i powie, ale fajna d...pa. I gitara. Nikomu to wszak nie przeszkadza a nadaje życiu kolorytu.

 

Bierz złotego, zegarek legitny i możemy zakończyć dyskusję. Oczywisćie zaraz po zgaszeniu malkontentów zdjeciami omegi i rolka od taty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mam tez omegę i rolexa ...

  

Będę niedługo w domu to wyślę zdj jak tak bardzo chcesz koło 20. Omega pewnie już zardzewiała

Już dwudziesta na zegarze, zaraz kolega zdjęcia Omegi i Rolexa pokaże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.