Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Rosyjska ruletka - turniej zegarków radzieckich

Ankieta: Ankieta dotyczy prezentacji ze str.25 tego wątku. Każdy Forumowicz typując swoich faworytów odpowiada na wszystkie 3 pytania punktowane : 1 miejsce =3pkt. 2miejsce = 2pkt. 3 miejsce = 1 pkt.  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiamy jedno zdjęcie czy dwa?

Opis może być ale nie musi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia max dwa, chyba ze bedzie podane inaczej.

Opis może być ale nie długi. Chyba ze bedzie prośba o opis - wtedy dokładniej opisujemy "pacjenta"

 

Edycja

Odnośnie zdjęć - mam prośbę aby wstawiać zdjęcia z dysku a nie poprzez zewnętrzne hostingi. Forum obecnie pozwala wstawić zdjęcia o wadze do 5mb

Nie jest to wymóg ale fajnie jak za rok czy dwa można nadal te zdjęcia oglądać.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dopuszczenie do konkursu - RK wysłałem pw z prośbą o maila (nie będę mógł sam wstawiać zdjęć ze względu na prace)


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam zagwozdki co wybrać :) Nie spodziewałem się, że od razu na "dzień dobry" będzie kategoria z konkretną marką. Problemu z wyborem nie mam, bo mam tylko jednego poljota, któremu- przed oddaniem do przeglądu- zdążyłem zrobić tylko jedno, słabe zdjęcie. Normalnie bym takiego zegarka nie dawał do turnieju, ale skoro jest narzucona marka, to lepiej dostać niskie noty niż zero punktów, prawda ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam zagwozdki co wybrać :) Nie spodziewałem się, że od razu na "dzień dobry" będzie kategoria z konkretną marką. Problemu z wyborem nie mam, bo mam tylko jednego poljota, któremu- przed oddaniem do przeglądu- zdążyłem zrobić tylko jedno, słabe zdjęcie. Normalnie bym takiego zegarka nie dawał do turnieju, ale skoro jest narzucona marka, to lepiej dostać niskie noty niż zero punktów, prawda ? :D

 

A ja tam trochę Ci zazdroszczę :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kris2

Nie ma czego zazdrościć. Jeśli druga kategoria też mi nie podpasuje, to jestem odstrzelony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby wszystkim wszystko pasowało a Poljot to jedena z najpopularniejszych marek radzieckich.

Jako drugi pojdzie ZIF i tu bedzie juz trudniej  :lol:

 

 

Została niecala godzina  do przezentacji. 

Przypominam, że nie będzie komendy start - o 21.00 zaczynamy wstawianie zdjęć.

Na tą chwile mam dwie prezentacje do wystawienia i jedno zdjęcie w banku zdjęć.

Obie  prezentację zaczynam wystawiać z minutowym opóźnieniem (w pierwszej rundzie - minuta, później będzie ten czas się zmniejszał) w kolejności zgłoszeń czyli kto pierwszy napisał tego pierwszego zdjęcia pojawią się w wątku.

 

Prośba do wszystkich  -jeżeli będziecie przysylac do mnie zdjęcia to prosze żeby były w rozmiarze do 5 MB i odpowiednio wcześniej.

Dziś jestem w domu ale mogę tez być w pracy a wtedy bedę potrzebował więcej czasu.

 

Przypominam też, że  około godziny 21.30 będzie podana druga kategoria pierwszej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z każdą minutą sytuacja robi się coraz bardziej napięta... jak plandeka na żuku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wszyscy dodadzą zdjecia można komentować?

Komentarze po wszystkich 19 prezentacjach sa mile widziane  :) 

 

Przepowiadanie kolejnych kategorii i zegarków jakie sie wystawi już nie - to tak w odniesieniu do zeszłorocznego Liuksa  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nie dam rady wziąć udziału w zabawie. Życzę pozostałym uczestnikom dobrej zabawy, w miarę możliwości będę śledził Wasze prezentacje.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)   Witam uczestników, jurorów i kibiców.  

 

Na początek życzę wszystkim dobrej zabawy ,a przede wszystkim ..... zwycięstwa :)  Sędziom dobrych decyzji podczas głosowań a kibicom dobrej zabawy :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Kategoria : Kultowy produkt 1MWF - Poljot.    Długo wczoraj myslałem co wystawić. Może jakiś budzik, może coś w automacie a może jakiś de Lux a może chrono - taka była ostatnia moja myśl.

 

Dzisiaj postanowiłem jednak pokazać coś innego.  W końcu nazwa dzisiejszej kategorii zobowiązuje.

W tej kategorii wystawiam moją małą perełkę. Rzadki i stary eksportowy Poljot. Złocona rzadka koperta - trochę przypomina stare stalówki. Co najciekawsze - wersja 15 kamieniowa, nigdzie indziej nie spotykana. Centralna sekunda, cóż więcej pisać.  Takie zegarki kiedyś robili - zobaczcie sami.

 

 

 

 

 

post-26962-0-00296400-1480879003_thumb.jpg

post-26962-0-38565400-1480879013_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultowy u mnie? Poljot Sputnik z lupką :)

 

post-81333-0-14746500-1480881523_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w każdym zbiorku każdego miłośnika sowieckich zegarków chociaż jeden POLJOT 3133 był, jest lub będzie. Według mnie jest to już wyznacznik "kultowości". Dlatego mój wybór padł dziś na niego:

post-78052-0-17268800-1480878994_thumb.jpg

post-78052-0-00263900-1480879050_thumb.jpg

 

No to zabawa się zaczęła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poszło.

 

Kultowo i zarazem pospolicie :) Zdaję sobie sprawę z tego, że Deluksiaków pojawi się masa. Ale jak można nie nazwać go kultowym, skoro Zbyszek i spółka produkuje ich kilkanaście tygodniowo i cały czas ma zbyt :)

 

DSC_0001_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam zegarek tradycyjnie już zaakceptowany przez Szefa mojego Sztabu (no Kwiatek - Twoje być albo nie być w tej kampanii :D). Wśród Poljotów nie brakuje tych kultowych, ale tak naprawdę kultowym produktem 1MWF jest sama marka Poljot niezależnie od tego jaki egzemplarz każdy z nas dziś pokaże. Oto następca Rodiny, produkowany w raczej krótkiej serii i jeśli się nie mylę tylko na rynek czechosłowacki.

 

poljot_zpsa07wcktl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki maluszek...

post-73391-0-22582600-1480881461_thumb.jpg


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poliot przez niektórych zwany wulkanem. Dla mnie kultowy zwłaszcza że nosił go jeszcze mój Ojciec. Często na ręce stąd stan szkła.
 

post-46982-0-05255300-1480876157_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot Budzik - kultowy sam w sobie, nie można go nie mieć :) każdy go rozpoznaje :)post-68064-0-60925500-1480881548_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.