Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AMJJMA

Fossil JR1365

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Forumowicze,

 

Zwracam się do Was z prosbą. Rzecz tyczy się tego modelu zegarka: https://www.zegarek.net/zegarki/fossil/zegarek_fossil_JR1365.html

 

Posiadam go od 6 lat i tylko raz wymieniałem baterię. Reszta działa bez zarzutu. Po takim czasie uzytkowania, pojawiły się na koperccie zegarka drobne ryski, jest może ich z 4-5. Niestety, koperta est wykonana ze stali szlachetnej i jest koloru czarnego. Podejrzewam, ze  ejst czymś ciemnym pokryta.

Lubię ten zegarek. Chciałbym go troszkę uratować jeszcze. Wymienię tez pasek. Nie mam narazie funduszu na zakup nowego.

 

Po prostu chcialbym uzyskać porade czy da się coś zrobić z tym materiałem koperty?

 

Czy jest JAKIŚ sposób na pozbycie się tych rys na kopercie zegarka? Może polecicie mi jakiś zaklad zegarmistrzowski z Poznania lub wielkopolski, który trudni się taką pracą?

Szkiełko jest też do wymiany.

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc!

Napisałem na forum, bo wierzę, że są tu ludzie znający się na fachu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Forumowicze,

 

Zwracam się do Was z prosbą. Rzecz tyczy się tego modelu zegarka: https://www.zegarek.net/zegarki/fossil/zegarek_fossil_JR1365.html

 

Posiadam go od 6 lat i tylko raz wymieniałem baterię. Reszta działa bez zarzutu. Po takim czasie uzytkowania, pojawiły się na koperccie zegarka drobne ryski, jest może ich z 4-5. Niestety, koperta est wykonana ze stali szlachetnej i jest koloru czarnego. Podejrzewam, ze  ejst czymś ciemnym pokryta.

Lubię ten zegarek. Chciałbym go troszkę uratować jeszcze. Wymienię tez pasek. Nie mam narazie funduszu na zakup nowego.

 

Po prostu chcialbym uzyskać porade czy da się coś zrobić z tym materiałem koperty?

 

Czy jest JAKIŚ sposób na pozbycie się tych rys na kopercie zegarka? Może polecicie mi jakiś zaklad zegarmistrzowski z Poznania lub wielkopolski, który trudni się taką pracą?

Szkiełko jest też do wymiany.

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc!

Napisałem na forum, bo wierzę, że są tu ludzie znający się na fachu :)

Witam

Mam również Fossila tylko  JR1356 też w kolorze czarnym  tutaj link

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-fossil-nate-stainless-steel-jr1356

Jest on ze stali nierdzewnej pokrytej powłoką PVD w kolorze czarnym. Jeżeli chodzi o usunięcie rysek to będzie to bardzo trudne a jeżeli nawet możliwe to wydaje mi się że nie opłacalne. Z wymianą szkiełka nie powinno być problemu bo jest mineralne i płaskie wiec u dobrego zegarmistrza powinno dać radę wymienić bez większego problemu.

Co do paska to polecam paski Pattini . Ma jednego przy swojej Certinie i jestem zadowolony. Mają też w swojej ofercie paski takie szerokie jak ma twój zegarek.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.