Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radekvintage

Benelux (Belgia, Holandia i Luxemburg)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki. Faktycznie PAM jest niepowtarzalny. Mam pare różnych zegarkow ale PAM przez swoja inność jest jedyny w swoim rodzaju. A to co dodatkowo do mnie przemawia to brak negatywnych emocji wokół tej marki choć jest "z górnej polki". Zwróć uwagę co sie dzieje u nas na forum jesli zaczynaja sie dyskusje wokół pewnej marki zegarkowej zaczynającej sie na literę R.... :) a kończącej na X :).....

e4696eaee7427893a6881670b0d42f2d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maze123. Gratulacje Omegi F300. Widziałem w innym wątku. Naprawde fajny egzemplarz trafiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Radek. Jakos ostatnio nic fajnego nie moglem trafic takze ta Omega troche podniosla mnie na duchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datownik po francusku. Wiekszosc zegarkow, ktore kupuje sa z rynku francuskiego wiec to dlatego (stad rowniez czesto spotykane sa oznaczenia na tarczy: fab suisse). Na szczescie jezyk ten nie jest mi obcy takze nie robi mi to specjalnej roznicy.

Przy okazji nie wiem czy widziales ale udalo mi sie ostatnio dostac "biblie" :) Omega A Journey Through Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem. Świetna sprawa. Mam nadzieje, ze jak kiedyś się spotkamy w "realu" to zabierzesz ja ze sobą. Chętnie bym ja sobie przejrzał. Pare Omeg posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Z checia zabiore chociaz to kawal cegly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ramach - jaki projekt udalo mi sie ostatnio zrealizować.

Vulcain Nautical Heritage. Odbieram go pod koniec miesiąca w Warszawie. Jak dla mnie bomba. Od paru dni próbuje na YouTube zgłębić wiedzę odczytów ringów dekomresyjnych :)

 

83eae7ccbe37d68855b8fa4fb401f973.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki. Zacna marka i bardzo ciekawy model. Musi robic super wrazenie na zywo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo za trzy tygodnie lecę do Warszawy i wtedy go odbiorę. Postaram sie zrobić tez zdjęcia na nadgarstku i wrzucę do "naszego" stolika. W końcu w naszym Benuluxowym gronie tez coś musi się czasami dziać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maze123. Pytanie. Kupiłem 1-szego Schumburg' a GT-One-Red Cup. Jak oceniasz jakosc tej nowej, niszowej marki? Cenowo do najtanszych nie należy ale design jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Radek. Sam sie kiedys zastanawialem nad tym jednowskazowkowcem ale jednak przestraszylem sie srednicy a nigdzie nie moglem go przymierzyc. Moglbys pokazac zdjecia szczegolnie nadgarstkowe? Jezeli chodzi o jakosc wykonania Schaumburga to moge tylko sie wypowiedziec na podstawie mojego egzemplarza - Retrolateura. I jestem jak najbardziej zadowolony takze podejrzewam, ze ze swojego rowniez bedziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede mial go za 2 tygodnie. Wtedy wrzucę zdjęcia. Tez te 46 mm troche mnie martwi... Ale zobaczymy....

to troche taka przymiarka na 50-te urodziny. Marzy mi się IWC Big Pilot. Tez 46....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Tak na marginesie..... Czy dojdzie kiedyś do skutku spotkanie "naszego" BENELUX"stolika w realu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC Big Pilot to tez moje marzenie. Zegarek wręcz idealny w swojej prostocie. Chodź u mnie pierwszy będzie Panerai jakiś, ale może na 35 urodziny się zbiorę.

 

Jak Radku jak twój Pam? Nie wrzucasz go na formy

 

Co do spotkania to ja jestem chętny, ale może jakoś koło października-listopada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - odnosnie spotkania - trzeba ustalic miejsce, termin i dzialamy. Jakies pomysly? Najlepszy bylby oczywiscie jakis weekend. Jezeli chodzi o pazdziernik to mi osobiscie najlepiej pasowalby 21-22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym tez bardziej listopad. A miejsce? Ze względu na Krzysztofa (Luxemburg) może gdzieś żeby jakoś wszystkim było równo kilometrowo? Okolice Eindhoven?

IWC Big Pilot to tez moje marzenie. Zegarek wręcz idealny w swojej prostocie. Chodź u mnie pierwszy będzie Panerai jakiś, ale może na 35 urodziny się zbiorę.

 

Jak Radku jak twój Pam? Nie wrzucasz go na formy

 

Co do spotkania to ja jestem chętny, ale może jakoś koło października-listopada?

Mój PAM 0537? Jeden z fajniejszych zegarkow w kolekcji. Specjalnie dla Ciebie Patryk go zabiorę na nasze spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listopad tez bylby OK z wyjatkiem samego poczatku i konca.

A moze Breda - jeszcze nie bylem a z checia bym odwiedzil ze wzgledu chociazby na polskie watki w historii tego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co Panowie? Wstępnie sobota po południu 18.11.2017 w okolicach Bredy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie mi pasuje. Tym bardziej, że Radek zabierze swojego PAMa

 

No i jak miałoby to wyglądać? Męski wypad, czy zabieramy lepsze połówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męski proszę.

Wpisałem do swojego kalendarza 18.11. Fajnie, ze się w realu spotkamy Panowie. Jakby w międzyczasie coś komuś miało się zmienić to oczywiście dajcie znać. Aha. Jakieś propozycje miejsca i czasu mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18.11 jest dla mnie OK. Zapisane w kalendarzu. Mysle, ze najlepiej byloby sie spotkac popoludniu. Moze kolo 13 - 14? Jezeli chodzi o miejsce to moze gdzies przy ulicy Generala Maczka blisko parku miejskiego „Wilhelminapark” gdzie stoi pomnik poswiecony polskim zolnierzom? np. ta knajpka http://cafeparkzicht.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data i miejsce mi pasuje, w Bredzie byłem tylko przejazdem. Zostajecie na noc, czy posiedzimy kilka h i wracamy do domów? Pytam, żeby wiedzieć jak to ma wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.