Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Służewski Dom Kultury

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam tę informację dla wszystkich chętnych którzy znają to miejsce lub chcą go poznać. Służewski Dom Kultury jest chyba najprężniej działającą placówką kulturalną tego typu w Warszawie. Dzieje się tam bardzo wiele ciekawych rzeczy w tym spektakle teatralne i koncerty Jazzowe. SDK dysponuje w pełni profesjonalna sceną i widownią której może im pozazdrościć nie jeden duży teatr. Warto śledzić wydarzenia w tym miejscu i wybrać się tam tym bardziej że klub jest wyjątkowo malowniczo położony.

 

Na początku roku, w sobotę 7 stycznia odbędzie się spotkanie pt. 

 

  07.01.2017 (sobota) 17:00    Inne  
 

ogolny_news.PNG

salonik literacki / wstęp wolny

WYKŁAD „Zegar niejedno ma imię”. Kiedy jeden rok się kończy, a drugi zaczyna, zapraszamy na gawędę o czasie i czasomierzach połączoną z prezentacją różnych zegarów.

Wydarzenie będzie miało charakter gawędy z udziałem publiczności.

 

KMZiZ nie jest w żaden sposób współorganizatorem ani patronem wydarzenia, jest ono organizowane całkowicie przez SDK.

 

Ale z uwagi na fakt, że będzie to jednak o zegarkach, myślę, że warto o tym wspomnieć na forum. Ci którzy już bywali na naszych klubowych warsztatach mogą ten wieczór spędzić inaczej / poznali już tę tematykę /, ale jeśli jest ktoś, kto chciałby posłuchać opowieści o zegarach śmiało może wybrać się do Służewskiego Domu Kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś był?

jakaś krótka relacja... uprzejmie poproszę :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zaproszenie Służewskiego Domu Kultury prowadziłem wykład- gawędę o charakterze popularyzatorskim na temat zegarów, zegarków i zegarmistrzostwa. Spotkanie miało charakter otwarty i wstęp był bezpłatny.

Miło, że pomimo mrozu i dość późnej pory w sobotę czas znalazło ponad 20 osób aby przyjść.Wiele osób dzieliło się ze mną swoimi okazami i zadawało pytania. Świadczy to, że miłośników zegarów i zegarków można spotkać wszędzie...

Może ktoś z czasem dołączy do Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków?

Na mojej stronie facebookowej - Czas dla Zegarów i zegarki w firmie "Demon" zamieściłem kilka zdjęć z imprezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek może warto i tu coś wrzucić - wszak zacna inicjatywa :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.