Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Służewski Dom Kultury

gawęda pt. "Zegar nie jedno ma imię"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ

• Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • 1117 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 13:20

Zamieszczam tę informację dla wszystkich chętnych którzy znają to miejsce lub chcą go poznać. Służewski Dom Kultury jest chyba najprężniej działającą placówką kulturalną tego typu w Warszawie. Dzieje się tam bardzo wiele ciekawych rzeczy w tym spektakle teatralne i koncerty Jazzowe. SDK dysponuje w pełni profesjonalna sceną i widownią której może im pozazdrościć nie jeden duży teatr. Warto śledzić wydarzenia w tym miejscu i wybrać się tam tym bardziej że klub jest wyjątkowo malowniczo położony.

Na początku roku, w sobotę 7 stycznia odbędzie się spotkanie pt. 

07.01.2017 (sobota) 17:00    Inne  

ogolny_news.PNG

salonik literacki / wstęp wolny

WYKŁAD „Zegar niejedno ma imię”. Kiedy jeden rok się kończy, a drugi zaczyna, zapraszamy na gawędę o czasie i czasomierzach połączoną z prezentacją różnych zegarów.

Wydarzenie będzie miało charakter gawędy z udziałem publiczności.

KMZiZ nie jest w żaden sposób współorganizatorem ani patronem wydarzenia, jest ono organizowane całkowicie przez SDK.

Ale z uwagi na fakt, że będzie to jednak o zegarkach, myślę, że warto o tym wspomnieć na forum. Ci którzy już bywali na naszych klubowych warsztatach mogą ten wieczór spędzić inaczej / poznali już tę tematykę /, ale jeśli jest ktoś, kto chciałby posłuchać opowieści o zegarach śmiało może wybrać się do Służewskiego Domu Kultury.

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 04 styczeń 2017 - 01:38

• 0

#2 pk_kamil

pk_kamil
  • Użytkownik
  • 3294 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:42

ktoś był?

jakaś krótka relacja... uprzejmie poproszę :)

• 0

#3 jansando69

jansando69
  • Stowarzyszenie
  • 46 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 15:44

Na zaproszenie Służewskiego Domu Kultury prowadziłem wykład- gawędę o charakterze popularyzatorskim na temat zegarów, zegarków i zegarmistrzostwa. Spotkanie miało charakter otwarty i wstęp był bezpłatny.

Miło, że pomimo mrozu i dość późnej pory w sobotę czas znalazło ponad 20 osób aby przyjść.Wiele osób dzieliło się ze mną swoimi okazami i zadawało pytania. Świadczy to, że miłośników zegarów i zegarków można spotkać wszędzie...

Może ktoś z czasem dołączy do Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków?

Na mojej stronie facebookowej - Czas dla Zegarów i zegarki w firmie "Demon" zamieściłem kilka zdjęć z imprezy

• 0

#4 pk_kamil

pk_kamil
  • Użytkownik
  • 3294 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 22:15

Janek może warto i tu coś wrzucić - wszak zacna inicjatywa :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych