Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zegarek "PILOT" Zenith Pilot Heritage vs IWC Pilot`s Classic

zegarek pilot iwc zenith heritage iwc pilot`s zenith pilot zenith heritage

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zegarek "PILOT" ZENITH HERITAGE PILOT vs IWC PILOT`S (28 użytkowników oddało głos)

Który zegarek "PILOT" bardziej Ci się podoba/wolałbyś nosić?

1. ZENITH HERITAGE PILOT TYPE 20/TYPE 20 EXTRA SPECIAL (15 głosów [53.57%])

Procent z głosów: 53.57%

2. IWC PILOT`S CLASSIC/ANTOINE DE SAINT EXUPERY (13 głosów [46.43%])

Procent z głosów: 46.43%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 PatLove

PatLove
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 21 luty 2017 - 21:47

Jezeli chodzi o bardziej budżetowe modele, to zdecydowanie polecam Laco. Mam i jest to chyba jeden z moich ulubionych "daily"-bardzo wygodny, super czytelny, doskonała luminova, a przy tym czysta historia
  • 0

#22 ralfee

ralfee
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 28 luty 2017 - 08:08

Przymierzałem IWC XVIII małego księcia i zrobił na mnie duże wrażenie, świetny kolor tarczy, jakość wykonania etc.  w tym zenicie koronka jak dla mnie jest przesadzona wiec wybór prosty, z budżetowych stowa, przymierzałem model z ręcznym naciągiem bardzo porządnie wykonany

• 0

#23 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 3652 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 17:32

Polecam piloty z mniejszymi koronkami. Na marka to chyba wszyscy chorowali, ale z tego co wiem nikt nie zatrzymal;) ja osobiscie polecsm stowe , niedrogo i z klasa.I jak nie za tani, a wiadomo ze powinno byc drogo;) to polecam do ankiety.

Mój Mark XVI ma u mnie dożywocie, poza wygodą ma nieskończony potencjał paskowy ( zupełnie jak moonwatch ) . Niebieski fajny ale mniej klasyczny. Może jako drugi pilot?
  • 0

#24 zegarek_watch

zegarek_watch
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 17:34

Miałem okazję przekonać się, że Stowa Flieger jest bardzo porządnie wykonanym zegarkiem, na dokładnym chodzie z fajną koronką, bardzo dobrze układającym się na nadgarstku, ponadto marka z historią. W moim przypadku wolałbym aby tylko rozmiar był większy niż 40 mm, na ten moment to najmniejszy zegarek jaki posiadam, pozostałe to 41-42 mm a wiadomo zegarek pilot musi być większy. :)

Co sądzicie o tych dwóch nowościach, czy mogą być dobrą alternatywą dla Zenitha Pilota? Gdyby tak to Epos czy Oris?

Zdjęcia z forum.

7741273_3390r4.jpg

01%20732%207736%204081-Set%20LS%20-%20Or

Użytkownik zegarek_watch edytował ten post 23 marzec 2017 - 17:35

• 0

#25 Brzoza2

Brzoza2
  • Użytkownik
  • 1509 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 22:49

Mój głos na Orisa. Jedynie (dla mnie) dodałbym napis na godzinie 6 dla przeciwwagi napisu Oris. Epos chyba chciał przypominać (choć trochę) Zenitha. Czcionka z nazwą i informacjami mi nie pasują do tego zegarka. I datownik powinien być koloru tarczy.
  • 0

#26 Urbanator

Urbanator
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 11:49

Ja głosuję za Zenithem- dla mnie to Graal, ale zwróćcie uwagę na wykluwającego się nowego konkurenta w tej kategorii: http://zegarkiclub.p...militari/page-7

• 0

#27 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3262 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 22:52

Sprawdźcie, ile sobie Oris woła za te limitke na sellicie... Ja dołożyłbym do zenitha bez dwóch zdań.
  • 0

#28 cowall

cowall
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 15:09

uzasadnienie- hmmm po prostu, bo są fluidy do IWC  :D

• 0

#29 albiNOS 01

albiNOS 01
  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 04 maj 2017 - 17:31

Głos oddany. A teraz szybka prośba o wyjaśnienie, jak stworzyć ankietę, bo coś za tępy do tak mądrych rzeczy jestem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek pilot, iwc, zenith, heritage, iwc pilot`s, zenith pilot, zenith heritage

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych