Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johndeacon

SPRAWA WAZNA! Poszukuje zegarka pamiątki rodzinnej.

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga miłośnicy zegarków radzieckich. Parę lat temu gdy miałem jeszcze inne konto, sprzedałem któremuś z forumowiczów zegarek Stolicznyje. Okazało się jakiś czas temu, że jednak jest to pamiątka rodzinna. Zegarek finansowo niewiele wart, za to sentymentalnie dla mnie bardzo.

Wiem, że szansa marna i mógł zostać dalej sprzedany np. na allegro, ale spróbujmy- może ktoś z forumowiczów ma go u siebie lub kojarzy? Załączam zdjęcie- charakterystyczne przetarcie tarczy nad dwiema początkowymi literami napisu "zdjelano".

Prośba do Moderatora, gdyby się dało podwiesić temat, byłbym wdzięczny.

 

46f00522ef530178gen.jpg

 

 

532cda8e0f7b8967gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa - sprzedałeś zegarek, który okazał sie byc pamiątka rodzinną.

Raczej trudno będzie odzyskac dokladnie ten zegarek zwłaszcza że nie podajesz nicku jakiego używałeś sprzedając go.

 

Co do podwieszania- jest całe mnóstwo zegarków których ktoś z jakiś powodów poszukuje. Na pewno powstałoby parę stron podwieszonych tematów co mija sie z sensem podwieszania.

 

Życze powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ciekawa sprawa - sprzedałeś zegarek, który okazał sie byc pamiątka rodzinną.

Raczej trudno będzie odzyskac dokladnie ten zegarek zwłaszcza że nie podajesz nicku jakiego używałeś sprzedając go.

 

Życze powodzenia w poszukiwaniach.

Czytałeś to powyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem lecz nie pamietam juz danych tamtego konta by sie zalogowac i sprawdzic.Stad moje pytanie czy ktos nie zauwazyl tego zegarka u siebie.Przecież stolicznyj w tej wersji chyba nie jest bardzo popularnym a może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustalić użytkownika któremu najprawdopodobniej zegarek został sprzedany.

To użytkownik ruf.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/user/26815-ruf/

 

Ktoś kojarzy kolegę? Ostatnio był na forum październik 2016 więc nie wróży to nic dobrego:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.