Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Poszukiwania marzenia

Tag Heuer Frederique Constant Oris Raymond Weil

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damian K.

Damian K.
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 16:01

Witam
Szukam marzenia zegarkowego do zrealizowania w tym roku :) waham sie miedzy paroma modelami:
- Oris Classic Date 733 7594 4034
- Frederique Constant Index 303B5B6
- Tag Heuer CAZ1014

Ostatni całkiem odmienny od dwóch pozostałych. Ale to nie pierwszy, ani nawet nie piąty zegarek wiec nie mam sprecyzowanego czy szukam klasyki czy sportu, pełna dowolność z wyjątkiem diverów bo takowe w kolekcji juz są :)
Co byście wybrali z tych możliwości? TH niestety w kwarcu, chociaż ma to być sportowy zegarek wiec może i lepiej. Nad mechanika tez się zastanawiam, konkretnie WAZ2011, tylko ze tutaj juz mamy ponad 7...

Jak do powyższych marek ma sie Raymond Weil? W Polsce niedoceniana ale jak na świecie? Model 2740-STC-20021 również jest w kręgu zainteresowań :)

Pozdrawiam
  • 0

#2 KRZYSIO

KRZYSIO
  • Użytkownik
  • 2891 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 13:42

Pierwszy z Twoich typów mi się podoba, tylko do mnie przemawia wersja niebieska. Do tego założyłbym fajny pach hand made i jest OK.  Sam do niedawna miałem taki dylemat i wybrałem Alpinę :)

• 0

#3 seiken

seiken

Ojciec Dyrektor

• Użytkownik
  • 1081 postów
  • Gadu-Gadu: 2636475

Napisano 16 styczeń 2017 - 14:13

Miałem w reku ten model Raymond Weil 7850-TIR-05207 jakość b.wysoka zegarek jest świetny

gdyby nie cło to pewnie bym go kupił cena w USA ok 7000 http://www.chrono24....--id5328477.htm

• 0

#4 pepepatryk

pepepatryk
  • Użytkownik
  • 2582 postów

Napisano 04 luty 2017 - 21:38

Pomimo, że jeszcze nie mam żadnego RW u siebie to uważam, że to na prawdę bardzo dobre i dobrze wykończone czasomierze. Mi się osobiście bardzo podoba ten model. 

maxresdefault.jpg

Nie mogłem go nigdzie znaleźć do przymiarki, a był wielkim konkurentem dla Tag'a którego kupiłem. 

Użytkownik pepepatryk edytował ten post 04 luty 2017 - 21:40

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tag Heuer, Frederique, Constant, Oris, Raymond Weil

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych