Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty 1 / 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższa już pora aby w 2017r. ruszyć z naszymi spotkaniami warsztatowymi. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 25 lutego / jak zwykle sobota / w warszawskiej siedzibie firmy Victorinox, początek o godz 11:00 / będę jeszcze kilkakrotnie  przypominał o tym /. Na warsztaty w roli wykładowcy przyjedzie do nas z  Poznania, Katarzyna Mantaj.  Ale, będzie też Damian Roncoszek, który tym razem wystąpi w roli asystenta Katarzyny. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie z praktykami cieszącymi się dużym uznaniem w gronie klubowiczów. Proszę o wpisywanie się na listę.

Prócz tego chciałbym na ten dzień przygotować do wręczenia dla Was warsztatowe "Certyfikaty" za 2016r. 

 

Dalsze plany, ale będące już w fazie organizacji to sesja wyjazdowa warsztatów do Szczecina czyli zegary wieżowe i Czesław Złotnik oraz Tarnowskie Góry i wizyta w pracowni Franciszka Wieganda. Byłyby to wyprawy weekendowe /piątek-przyjazd,  sobota-warsztaty, niedziela-powrót / w części odpłatne, część kosztów pokryje KMZiZ. Szczegóły przedstawię gdy już będą ustalone konkretne terminy.  Max ilośc uczestników do 15-17 osób. Wiąże się to z miejscami hotelowymi i  transportem już na miejscu. 

Jedne z następnych/kolejnych warsztatów poprowadzi dla nas dr hab. Sergiusz Łuczak z PW z tematem dot. komplikacji w mechanizmach. Może też uda mi się zaprosić na jedno z naszych dalszych spotkań warsztatowych, specjalistę od tego co nad nami. Temat który by przedstawił nie wiąże się bezpośrednio z zegarami i zegarkami, ale z pojęciem "czas". Byłoby trochę mechaniki gwiazd i dużo do myślenia o tym co nas otacza poza naszą planetą.

 

Ale, na dzisiaj to: Katarzyna Mantaj i temat: "Przygotowanie do tworzenia kolekcji". Termin: sobota 25 lutego, początek godz 11:00 Miejsce: Victorinox - Warszawa

 

Lista uczestników:

 

1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM

2. loituma


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się po raz pierwszy :)

 

1. RTK-WGM
2. loituma

3. Mawis 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma

3. Mawis

4. fotolizard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma

3. Mawis

4. fotolizard

5. Ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma

3. Mawis

4. fotolizard

5. Ptaku

6. zasadas


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma

3. Mawis

4. fotolizard

5. Ptaku

6. zasadas

7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM

2. loituma

3. Mawis

4. fotolizard

5. Ptaku

6. zasadas

7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie :)

8. Jansando69

9. Torreski

10. Togusa


Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma
3. Mawis
4. fotolizard
5. Ptaku
6. zasadas
7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie  :)
8. Jansando69
9. Torreski
10. Togusa 

11.Wahnik na 80%


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM

2. loituma

3. Mawis

4. fotolizard

5. Ptaku

6. zasadas

7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie :)

8. Jansando69

9. Torreski

10. Togusa

11.Wahnik na 80%

12. Brat Pit

 

 

Wymacane na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma
3. Mawis
4. fotolizard
5. Ptaku
6. zasadas
7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie  :)
8. Jansando69
9. Torreski
10. Togusa 

11.Wahnik na 80%

12. Brat Pit

13. Witia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma
3. Mawis
4. fotolizard
5. Ptaku
6. zasadas
7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie  :)
8. Jansando69
9. Torreski
10. Togusa 

11.Wahnik na 80%

12. Brat Pit

13. Witia

14. yorki_man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RTK-WGM
2. loituma
3. Mawis
4. fotolizard
5. Ptaku
6. zasadas
7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie :)
8. Jansando69
9. Torreski
10. Togusa
11.Wahnik na 80%
12. Brat Pit
13. Witia
14. yorki_man
15. Nabuhowsky

16. lec

17. Czesiek

18. Piotr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja?  :wacko:

 

 

----------------------------------------------------------------

 

Dopisałem, ale wierszyk się należy tzn. proszę :)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się zapisuję na 25 lutego 2017 r. (można jeszcze?) ;)

 

 

 

-----------------------------------------------------

 

 

 

Czy można ? Twoja obecność to dla nas zaszczyt  :)  Ale, żeby nie było tak słodko, to w nagrodę będziesz gospodarzem naszej ewentualnej wyprawy do Szczecina ! Wiesz, coś za coś :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem na forum od wczoraj, chociaż nieraz zaglądałem anonimowo po różnego rodzaju wiedzę bo zegarmistrzostwo bardzo mnie interesuje, dlatego jeśli to możliwe to chciał bum wziąć udział w tegorocznych warsztatach. Chciał bym też zostać członkiem Klubu, ale nie znam nikogo kto by mnie wprowadził.

Pozdrawiam

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

Masz już "opiekuna" i dopisałem Cię do listy. Cieszysz się ?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem na forum od wczoraj, chociaż nieraz zaglądałem anonimowo po różnego rodzaju wiedzę bo zegarmistrzostwo bardzo mnie interesuje, dlatego jeśli to możliwe to chciał bum wziąć udział w tegorocznych warsztatach. Chciał bym też zostać członkiem Klubu, ale nie znam nikogo kto by mnie wprowadził.

Pozdrawiam

Jestem z Grodziska wyślij priv.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem na forum od wczoraj, chociaż nieraz zaglądałem anonimowo po różnego rodzaju wiedzę bo zegarmistrzostwo bardzo mnie interesuje, dlatego jeśli to możliwe to chciał bum wziąć udział w tegorocznych warsztatach. Chciał bym też zostać członkiem Klubu, ale nie znam nikogo kto by mnie wprowadził.

Pozdrawiam

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

Masz już "opiekuna" i dopisałem Cię do listy. Cieszysz się ?  :)

 

Bardzo ale to bardzo dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na warsztaty poproszę o dopiskę :) [ponadto do Szczecina już teraz także się piszę :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa już pora aby w 2017r. ruszyć z naszymi spotkaniami warsztatowymi. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 25 lutego / jak zwykle sobota / w warszawskiej siedzibie firmy Victorinox, początek o godz 11:00 / będę jeszcze kilkakrotnie  przypominał o tym /. Na warsztaty w roli wykładowcy przyjedzie do nas z  Poznania, Katarzyna Mantaj.  Ale, będzie też Damian Roncoszek, który tym razem wystąpi w roli asystenta Katarzyny. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie z praktykami cieszącymi się dużym uznaniem w gronie klubowiczów. Proszę o wpisywanie się na listę.

Prócz tego chciałbym na ten dzień przygotować do wręczenia dla Was warsztatowe "Certyfikaty" za 2016r. 

 

Dalsze plany, ale będące już w fazie organizacji to sesja wyjazdowa warsztatów do Szczecina czyli zegary wieżowe i Czesław Złotnik oraz Tarnowskie Góry i wizyta w pracowni Franciszka Wieganda. Byłyby to wyprawy weekendowe /piątek-przyjazd,  sobota-warsztaty, niedziela-powrót / w części odpłatne, część kosztów pokryje KMZiZ. Szczegóły przedstawię gdy już będą ustalone konkretne terminy.  Max ilośc uczestników do 15-17 osób. Wiąże się to z miejscami hotelowymi i  transportem już na miejscu. 

Jedne z następnych/kolejnych warsztatów poprowadzi dla nas dr hab. Sergiusz Łuczak z PW z tematem dot. komplikacji w mechanizmach. Może też uda mi się zaprosić na jedno z naszych dalszych spotkań warsztatowych, specjalistę od tego co nad nami. Temat który by przedstawił nie wiąże się bezpośrednio z zegarami i zegarkami, ale z pojęciem "czas". Byłoby trochę mechaniki gwiazd i dużo do myślenia o tym co nas otacza poza naszą planetą.

 

Ale, na dzisiaj to: Katarzyna Mantaj i temat: "Przygotowanie do tworzenia kolekcji". Termin: sobota 25 lutego, początek godz 11:00 Miejsce: Victorinox - Warszawa

 

Lista uczestników:

 

1. 

Dziękuję serdecznie za tę inicjatywę ! Będzie mi bardzo miło uczestniczyć w najbliższych warsztatach 25 lutego . Dzięki . Pozdrawiam ! RM.

Witam Serdecznie ! Cieszę się bardzo i ogromnie dziękuję za tę inicjatywę ! Zgłaszam się na najbliższe warsztaty 25 lutego . Pozdrawiam ! RM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.