Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Warsztaty 1 / 2017

Przygotowanie do tworzenia kolekcji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 RTK-WGM

RTK-WGM
  • Stowarzyszenie
  • 1148 postów
  • Gadu-Gadu: 44462

Napisano 22 styczeń 2017 - 10:27

Witam,

jestem na forum od wczoraj, chociaż nieraz zaglądałem anonimowo po różnego rodzaju wiedzę bo zegarmistrzostwo bardzo mnie interesuje, dlatego jeśli to możliwe to chciał bum wziąć udział w tegorocznych warsztatach. Chciał bym też zostać członkiem Klubu, ale nie znam nikogo kto by mnie wprowadził.

Pozdrawiam

Jestem z Grodziska wyślij priv.

• 0

#22 Piotr3

Piotr3
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 16:19

Witam,

jestem na forum od wczoraj, chociaż nieraz zaglądałem anonimowo po różnego rodzaju wiedzę bo zegarmistrzostwo bardzo mnie interesuje, dlatego jeśli to możliwe to chciał bum wziąć udział w tegorocznych warsztatach. Chciał bym też zostać członkiem Klubu, ale nie znam nikogo kto by mnie wprowadził.

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------------------------

Masz już "opiekuna" i dopisałem Cię do listy. Cieszysz się ?  :)

Bardzo ale to bardzo dzięki :)

• 0

#23 pk_kamil

pk_kamil
  • Użytkownik
  • 3292 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 18:43

na warsztaty poproszę o dopiskę :) [ponadto do Szczecina już teraz także się piszę :)

• 0

#24 Piotr A.Stasiak

Piotr A.Stasiak
  • Stowarzyszenie
  • 17 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 10:57

Proszę także o dopisanie mnie do listy warsztatowej.

• 0

#25 RobertM.

RobertM.
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 10:13

Najwyższa już pora aby w 2017r. ruszyć z naszymi spotkaniami warsztatowymi. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 25 lutego / jak zwykle sobota / w warszawskiej siedzibie firmy Victorinox, początek o godz 11:00 / będę jeszcze kilkakrotnie  przypominał o tym /. Na warsztaty w roli wykładowcy przyjedzie do nas z  Poznania, Katarzyna Mantaj.  Ale, będzie też Damian Roncoszek, który tym razem wystąpi w roli asystenta Katarzyny. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie z praktykami cieszącymi się dużym uznaniem w gronie klubowiczów. Proszę o wpisywanie się na listę.

Prócz tego chciałbym na ten dzień przygotować do wręczenia dla Was warsztatowe "Certyfikaty" za 2016r. 

Dalsze plany, ale będące już w fazie organizacji to sesja wyjazdowa warsztatów do Szczecina czyli zegary wieżowe i Czesław Złotnik oraz Tarnowskie Góry i wizyta w pracowni Franciszka Wieganda. Byłyby to wyprawy weekendowe /piątek-przyjazd,  sobota-warsztaty, niedziela-powrót / w części odpłatne, część kosztów pokryje KMZiZ. Szczegóły przedstawię gdy już będą ustalone konkretne terminy.  Max ilośc uczestników do 15-17 osób. Wiąże się to z miejscami hotelowymi i  transportem już na miejscu. 

Jedne z następnych/kolejnych warsztatów poprowadzi dla nas dr hab. Sergiusz Łuczak z PW z tematem dot. komplikacji w mechanizmach. Może też uda mi się zaprosić na jedno z naszych dalszych spotkań warsztatowych, specjalistę od tego co nad nami. Temat który by przedstawił nie wiąże się bezpośrednio z zegarami i zegarkami, ale z pojęciem "czas". Byłoby trochę mechaniki gwiazd i dużo do myślenia o tym co nas otacza poza naszą planetą.

Ale, na dzisiaj to: Katarzyna Mantaj i temat: "Przygotowanie do tworzenia kolekcji". Termin: sobota 25 lutego, początek godz 11:00 Miejsce: Victorinox - Warszawa

Lista uczestników:

1. 

Dziękuję serdecznie za tę inicjatywę ! Będzie mi bardzo miło uczestniczyć w najbliższych warsztatach 25 lutego . Dzięki . Pozdrawiam ! RM.

Witam Serdecznie ! Cieszę się bardzo i ogromnie dziękuję za tę inicjatywę ! Zgłaszam się na najbliższe warsztaty 25 lutego . Pozdrawiam ! RM.

• 0

#26 Agnieszka86

Agnieszka86
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 19:25

Najwyższa już pora aby w 2017r. ruszyć z naszymi spotkaniami warsztatowymi. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 25 lutego / jak zwykle sobota / w warszawskiej siedzibie firmy Victorinox, początek o godz 11:00 / będę jeszcze kilkakrotnie  przypominał o tym /. Na warsztaty w roli wykładowcy przyjedzie do nas z  Poznania, Katarzyna Mantaj.  Ale, będzie też Damian Roncoszek, który tym razem wystąpi w roli asystenta Katarzyny. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie z praktykami cieszącymi się dużym uznaniem w gronie klubowiczów. Proszę o wpisywanie się na listę.

Prócz tego chciałbym na ten dzień przygotować do wręczenia dla Was warsztatowe "Certyfikaty" za 2016r. 

Dalsze plany, ale będące już w fazie organizacji to sesja wyjazdowa warsztatów do Szczecina czyli zegary wieżowe i Czesław Złotnik oraz Tarnowskie Góry i wizyta w pracowni Franciszka Wieganda. Byłyby to wyprawy weekendowe /piątek-przyjazd,  sobota-warsztaty, niedziela-powrót / w części odpłatne, część kosztów pokryje KMZiZ. Szczegóły przedstawię gdy już będą ustalone konkretne terminy.  Max ilośc uczestników do 15-17 osób. Wiąże się to z miejscami hotelowymi i  transportem już na miejscu. 

Jedne z następnych/kolejnych warsztatów poprowadzi dla nas dr hab. Sergiusz Łuczak z PW z tematem dot. komplikacji w mechanizmach. Może też uda mi się zaprosić na jedno z naszych dalszych spotkań warsztatowych, specjalistę od tego co nad nami. Temat który by przedstawił nie wiąże się bezpośrednio z zegarami i zegarkami, ale z pojęciem "czas". Byłoby trochę mechaniki gwiazd i dużo do myślenia o tym co nas otacza poza naszą planetą.

Ale, na dzisiaj to: Katarzyna Mantaj i temat: "Przygotowanie do tworzenia kolekcji". Termin: sobota 25 lutego, początek godz 11:00 Miejsce: Victorinox - Warszawa

Lista uczestników:

1. 

Witam serdecznie!

Nieśmiało podglądam to forum od jakiegoś czasu ,ale teraz jak przeczytałam ,że planujecie warsztaty w moim pięknym mieście Szczecinie to już musiałam się zebrać na odwagę i napisać.

Chętnie bym się do nich przyłączyła kiedy będzie już coś więcej wiadomo.

Pozdrawiam 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczecin jest zaplanowany i będzie.

Jest to bardziej skomplikowane organizacyjnie od warsztatów w Warszawie, ale do zrealizowania.  Wszystko jest już zaawansowane  organizacyjnie. Informacje zamieszczę gdy będzie już dograny program na 100% . Jeszcze trochę poczekaj, proszę  :)

Wstępna lista na warsztaty w Szczecinie:

1. Sebolski

2. pk_kamil

3. Agnieszka86

4. fotolizard

5. JGCezar

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 29 styczeń 2017 - 23:16

• 0

#27 wost3

wost3
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 22:58

Zapisuję się oczywiście.

• 0

#28 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ

• Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • 1117 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 23:54

"Przygotowanie do tworzenia kolekcji". Termin: sobota 25 lutego, początek godz 11:00 Miejsce: Victorinox - Warszawa

Lista uczestników:

1. RTK-WGM

2. loituma
3. Mawis
4. fotolizard
5. Ptaku
6. zasadas
7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie   :)
8. Jansando69
9. Torreski
10. Togusa 
11.Wahnik na 80%
12. Brat Pit
13. Witia
14. yorki_man
15. Nabuhowsky

16. lec

17. Czesiek

18. Piotr3

19. pk_kamil

20. Piotr A.Stasiak

21. RobertM.

22. wost3

23. Tomasz Sitkowski

24. kiniol

25. dziadek

26. namor

27. Tomasz Stachowiakk

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 10 luty 2017 - 01:18

• 0

#29 Tomasz Sitkowski

Tomasz Sitkowski
  • Stowarzyszenie
  • 429 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 18:34

Gienku

Proszę dopisz i mnie na listę uczestników

Tomek Sitkowski

• 0

#30 Sebolski

Sebolski
  • Użytkownik
  • 2368 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 19:48

ja na Szczecin się pisze :) oj nie mogę się doczekać :). Dajcie znać w jakim hotelu będziecie :)

Użytkownik Sebolski edytował ten post 26 styczeń 2017 - 19:49

• 0

#31 kiniol

kiniol
  • Użytkownik
  • 4074 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 17:01

Kiniol by też chciał się zapisać na 25 lutego...

• 0

#32 dziadek

dziadek
  • Użytkownik
  • 1401 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 17:36

Dziadek też prosi o wpisanie na listę. 

Użytkownik dziadek edytował ten post 27 styczeń 2017 - 17:49

• 0

#33 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ

• Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • 1117 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 16:19

Tak jak wcześniej obiecywałem podczas najbliższych warsztatów będą wręczone tzw. certyfikaty za 2016 r. Ale, / trochę to smutne /, nie wszyscy je dostaną :(

Są one tylko dla tych którzy uczestniczyli w warsztatach i byli na nich obecni co najmniej 3 razy. Mam nadzieję, że pozostali uczestnicy odbiorą to ze zrozumieniem. Certyfikaty są już prawie gotowe, a w przygotowaniu ich bardzo pomaga mi Roman. Wspólnie staramy się aby ich treść i strona graficzna  Was zachwyciła.

W związku z powyższym proszę wszystkich z min 3 obecnościami w 2016r. o pilne  przesłanie do mnie celem weryfikacji danych info. tj. nick klubowy, imię i nazwisko.  Tym razem certyfikaty nie będą wypisywane odręcznie tylko zostaną wcześniej wydrukowane wraz z imieniem i nazwiskiem.  

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 29 styczeń 2017 - 16:52

• 0

#34 JGCezar

JGCezar
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:45

Piszę się na Szczecin :)

• 0

#35 wost3

wost3
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 08:53

Witam. Możliwe że już podawałem dane, ale piszę dla pewności. wost3  Stanisław Woszczyk. Pozdrawiam. 

============================================================

Mam już wszystko, dzięki. Do zobaczenia 25 lutego  :)

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 31 styczeń 2017 - 12:14

• 0

#36 namor

namor
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 19:12

Znalazłoby się jeszcze jedno miejsce dla mnie 25-go?

=========================================================

Miejsce ? Nie ! Dla Ciebie tylko fotel w pierwszym rzędzie  :)  :)  :)

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 01 luty 2017 - 00:43

• 0

#37 Tomasz Stachowiakk

Tomasz Stachowiakk
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2017 - 00:55

Witam tez chcialbym dołączyć jeśli jest taka możliwość jestem nowym użytkownikiem na forum.Pozdrawiam

=====================================================================================================

Piszesz - "też chciałbym dołączyć" !

Świetnie, znakomity pomysł !  A, podanie ? a, stosowny załącznik ?  No z takim podejściem do tematu "warsztaty" , to nie wiem czy cokolwiek osiągniesz   :)  :)  :)  

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 04 luty 2017 - 14:24

• 0

#38 pk_kamil

pk_kamil
  • Użytkownik
  • 3292 postów

Napisano 04 luty 2017 - 16:55

czy to już oby nie nazywa się mobbing ? ;-):-):-D

======================================================================================

Mobbing, śmo-bing ! wypada żeby "chłop" się wkupił, to proste  :)  :)  :)

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 06 luty 2017 - 00:53

• 0

#39 witia

witia
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • Gadu-Gadu: 8358161

Napisano 09 luty 2017 - 18:29

Przepraszam, z przyczyn ode mnie niezależnych nie będę mógł uczestniczyć w najbliższych warsztatach :( . Jak wszystko się dobrze ułoży to spotkamy się na następnych :) Szacunek - Organizatorom, Gospodarzom, Wykładowcom i oczywiście uczestnikom.

===================================================================================================

Tak czasami bywa, że nie zawsze wszystko się układa po naszej myśli. Dla Ciebie miejsce jest zawsze. Jeszcze będzie okazja do spotkania  :)

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 10 luty 2017 - 01:18

• 0

#40 kiniol

kiniol
  • Użytkownik
  • 4074 postów

Napisano 22 luty 2017 - 08:35

Czy miejsce spotkanie to ul. 17 Stycznia 62, czy sklep na Ptasiej?

===============================================================================================

Cieszę się że będziesz, miejsce spotkania to ul. 17 Stycznia 62 

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 22 luty 2017 - 10:22

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych