Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty 1 / 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższa już pora aby w 2017r. ruszyć z naszymi spotkaniami warsztatowymi. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 25 lutego / jak zwykle sobota / w warszawskiej siedzibie firmy Victorinox, początek o godz 11:00 / będę jeszcze kilkakrotnie  przypominał o tym /. Na warsztaty w roli wykładowcy przyjedzie do nas z  Poznania, Katarzyna Mantaj.  Ale, będzie też Damian Roncoszek, który tym razem wystąpi w roli asystenta Katarzyny. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie z praktykami cieszącymi się dużym uznaniem w gronie klubowiczów. Proszę o wpisywanie się na listę.

Prócz tego chciałbym na ten dzień przygotować do wręczenia dla Was warsztatowe "Certyfikaty" za 2016r. 

 

Dalsze plany, ale będące już w fazie organizacji to sesja wyjazdowa warsztatów do Szczecina czyli zegary wieżowe i Czesław Złotnik oraz Tarnowskie Góry i wizyta w pracowni Franciszka Wieganda. Byłyby to wyprawy weekendowe /piątek-przyjazd,  sobota-warsztaty, niedziela-powrót / w części odpłatne, część kosztów pokryje KMZiZ. Szczegóły przedstawię gdy już będą ustalone konkretne terminy.  Max ilośc uczestników do 15-17 osób. Wiąże się to z miejscami hotelowymi i  transportem już na miejscu. 

Jedne z następnych/kolejnych warsztatów poprowadzi dla nas dr hab. Sergiusz Łuczak z PW z tematem dot. komplikacji w mechanizmach. Może też uda mi się zaprosić na jedno z naszych dalszych spotkań warsztatowych, specjalistę od tego co nad nami. Temat który by przedstawił nie wiąże się bezpośrednio z zegarami i zegarkami, ale z pojęciem "czas". Byłoby trochę mechaniki gwiazd i dużo do myślenia o tym co nas otacza poza naszą planetą.

 

Ale, na dzisiaj to: Katarzyna Mantaj i temat: "Przygotowanie do tworzenia kolekcji". Termin: sobota 25 lutego, początek godz 11:00 Miejsce: Victorinox - Warszawa

 

Lista uczestników:

 

1. 

Witam serdecznie!

 

Nieśmiało podglądam to forum od jakiegoś czasu ,ale teraz jak przeczytałam ,że planujecie warsztaty w moim pięknym mieście Szczecinie to już musiałam się zebrać na odwagę i napisać.

Chętnie bym się do nich przyłączyła kiedy będzie już coś więcej wiadomo.

 

Pozdrawiam 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Szczecin jest zaplanowany i będzie.

Jest to bardziej skomplikowane organizacyjnie od warsztatów w Warszawie, ale do zrealizowania.  Wszystko jest już zaawansowane  organizacyjnie. Informacje zamieszczę gdy będzie już dograny program na 100% . Jeszcze trochę poczekaj, proszę  :)

 

Wstępna lista na warsztaty w Szczecinie:

 

1. Sebolski

2. pk_kamil

3. Agnieszka86

4. fotolizard

5. JGCezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "Przygotowanie do tworzenia kolekcji". Termin: sobota 25 lutego, początek godz 11:00 Miejsce: Victorinox - Warszawa

 

Lista uczestników:

 

1. RTK-WGM

2. loituma
3. Mawis
4. fotolizard
5. Ptaku
6. zasadas
7. sanik - choć to ferie, będę kombinował przybycie   :)
8. Jansando69
9. Torreski
10. Togusa 
11.Wahnik na 80%
12. Brat Pit
13. Witia
14. yorki_man
15. Nabuhowsky

16. lec

17. Czesiek

18. Piotr3

19. pk_kamil

20. Piotr A.Stasiak

21. RobertM.

22. wost3

23. Tomasz Sitkowski

24. kiniol

25. dziadek

26. namor

27. Tomasz Stachowiakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniol by też chciał się zapisać na 25 lutego...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek też prosi o wpisanie na listę. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej obiecywałem podczas najbliższych warsztatów będą wręczone tzw. certyfikaty za 2016 r. Ale, / trochę to smutne /, nie wszyscy je dostaną :(

Są one tylko dla tych którzy uczestniczyli w warsztatach i byli na nich obecni co najmniej 3 razy. Mam nadzieję, że pozostali uczestnicy odbiorą to ze zrozumieniem. Certyfikaty są już prawie gotowe, a w przygotowaniu ich bardzo pomaga mi Roman. Wspólnie staramy się aby ich treść i strona graficzna  Was zachwyciła.

 

W związku z powyższym proszę wszystkich z min 3 obecnościami w 2016r. o pilne  przesłanie do mnie celem weryfikacji danych info. tj. nick klubowy, imię i nazwisko.  Tym razem certyfikaty nie będą wypisywane odręcznie tylko zostaną wcześniej wydrukowane wraz z imieniem i nazwiskiem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możliwe że już podawałem dane, ale piszę dla pewności. wost3  Stanisław Woszczyk. Pozdrawiam. 

 

 

 

 

 

============================================================

 

Mam już wszystko, dzięki. Do zobaczenia 25 lutego  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłoby się jeszcze jedno miejsce dla mnie 25-go?

 

 

 

=========================================================

 

 

 

Miejsce ? Nie ! Dla Ciebie tylko fotel w pierwszym rzędzie  :)  :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez chcialbym dołączyć jeśli jest taka możliwość jestem nowym użytkownikiem na forum.Pozdrawiam

 

 

 

 

 

=====================================================================================================

 

Piszesz - "też chciałbym dołączyć" !

 

 Świetnie, znakomity pomysł !  A, podanie ? a, stosowny załącznik ?  No z takim podejściem do tematu "warsztaty" , to nie wiem czy cokolwiek osiągniesz   :)  :)  :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to już oby nie nazywa się mobbing ? ;-):-):-D

 

 

 

 

======================================================================================

 

 

Mobbing, śmo-bing ! wypada żeby "chłop" się wkupił, to proste  :)  :)  :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, z przyczyn ode mnie niezależnych nie będę mógł uczestniczyć w najbliższych warsztatach :( . Jak wszystko się dobrze ułoży to spotkamy się na następnych :) Szacunek - Organizatorom, Gospodarzom, Wykładowcom i oczywiście uczestnikom.

 

 

===================================================================================================

 

 

Tak czasami bywa, że nie zawsze wszystko się układa po naszej myśli. Dla Ciebie miejsce jest zawsze. Jeszcze będzie okazja do spotkania  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miejsce spotkanie to ul. 17 Stycznia 62, czy sklep na Ptasiej?

 

 

 

 

===============================================================================================

 

 

Cieszę się że będziesz, miejsce spotkania to ul. 17 Stycznia 62 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ! ! !

 

Widzimy się już w najbliższą sobotę 25 lutego o godz 11:00 w warszawskiej siedzibie firmy Victorinox mieszczącej się przy ul. 17 Stycznia 62

 

Temat: "Przygotowanie do tworzenia kolekcji".  Prowadzącą zajęcia będzie  Katarzyna Mantaj. W roli asystenta Katarzyny wystąpi Damian Roncoszek.

 

Wszystko już jest przygotowane, do zobaczenia w sobotę  :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się doczekać nie mogę, do zobaczyska Wszystkim :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miejsce spotkanie to ul. 17 Stycznia 62, czy sklep na Ptasiej?

 

 

 

 

===============================================================================================

 

 

Cieszę się że będziesz, miejsce spotkania to ul. 17 Stycznia 62 

Dziękuję i do zobaczenia...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie dziękuję organizatorom, wykładowczyni oraz kolegom forumowiczom za dzisiejsze warsztaty.

Miło było was spotkać w nowym roku. 

Klubowi dziękuję za kalendarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję  Wszystkim za spotkanie , zaś Pani Kasi za bardzo interesującą prelekcję .Dziękuję i pozdrawiam ! RobertM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miłe spotkanie i to z wielu powodów. Temat spotkania, profesjonalizm i oddanie pasji jakie zaprezentowała Kasia potwierdziło, że nasz sposób podejścia do kolekcjonowania ewoluuje i jak w dobrym związku przechodzi od zauroczenia do dojrzałej miłości. Na pytanie, gdzie jesteśmy na naszej drodze, każdy musi określić sobie sam, ale nie ulega wątpliwości, że rozwodzić się z naszą pasją chyba nikt nie chce.

Piękna kolekcja Enicarów, perełki pokazane przez Jana i oczywiście możliwość spotkania z klubowiczami to wartości dla których bez wahania gościmy u Igora. :D  :D

Podziękowania dla Eugeniusza i Władka. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję za spotkanie Igorowi za gościnę , Eugeniuszowi za przygotowanie całości oraz prowadzącej kasiMF za bogato przygotowaną prezentacje

post-31531-0-43296000-1488060716_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne warsztaty i spotkanie, jak zwykle w bardzo miłym gronie niesamowitych osobowości. Każdemu z osobna dziękuję za bardzo miło spędzony czas, a w szczególności za przekazaną wiedzę. Dziękuję raz jeszcze, oraz do następnego spotkania jak najszybciej. Pięknie przygotowana prezentacja Pani Katarzyno! :)

Ps. Eugeniusz jesteś WIELKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także dziękuję wszystkim za możliwość spotkania. Zachwyt największy z wykładu Kasi, która zauroczyła mnie budzikami :) Dziękuję.

Aby nie być gołosłowny, i ku pamięci zamieszczam znaleziony w sieci filmik z dzwonienia mego faworyta spotkania - dla mnie cudeńko, choć nie koniecznie z filmiku to wynika:

 

Junghans model Cherie

https://www.youtube.com/watch?v=ue7btMToq4U


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.