Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Sprzedaży jakiego zegarka żałujemy...

Rekomendowane odpowiedzi

Do dziś nie wiem czym się kierowałem sprzedając ten zegarek, strasznie załuję bo błąd z tych trudniejszych do naprawienia.....

 

A koledzy, macie podobne przemyslenia dotyczace niechybionych decyzji o sprzedaży?, zapraszam do dyskusji :)

post-48316-0-69758100-1484692019.jpgpost-48316-0-46839200-1484692030.jpgpost-48316-0-16001800-1484692074.jpg

post-48316-0-04264000-1484692052.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda

 

Poszedłeś po bandzie.... Tez bym żałował i to bardzo :(

Takiego klasyka i w takim stanie sprzedać. Cóż tez cię popchnęło do tej strasznej decyzji ?

 

Ja ze swojej strony najbardziej żałuje niebieskiego Bonda w automacie. Zdjecia wykasowane bo po co mam sie denerwować


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohohooo, jak patrzę na to JLC, to aż mnie boli, że sprzedałeś, panie Yoda :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mind

 

Nie kopie sie leżącego , ale popełnił biedny Yoda przy całej swej mądrości i bycia po jasnej stronie mocy błąd na skale światowa :). Wydaje mi sie ze zawładnęła nim na chwile Ciemna Strona:)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuję takiego Bauma i Sina u1. I powiedzieć że tego Bauma kupiłem parę lat temu może ze 4lata za 3400 nówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mind

Nie kopie sie leżącego , ale popełnił biedny Yoda przy całej swej mądrości i bycia po jasnej stronie mocy błąd na skale światowa :). Wydaje mi sie ze zawładnęła nim na chwile Ciemna Strona:)

Ciemna...Moon się trafił, ciekawy egzemplarz.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Glycine Combat 07 Chrono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całą listę... :(

Kiedyś nawet założyłem taki temat. Mnóstwo zegarków nie do odkupienia, do tego ceny poszły w górę lekko o 30%. Straty moralne i finansowe, żal po stracie i żałoba.

Kiedyś nawet zrobiłem listę i spaliłem, ale ch*ja pomogło  <_<  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(  tej omegi najbardziej mi szkoda innych nie żałuję bo są ze mną:)

 

post-61298-0-22805500-1484722829_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja najbardziej żałuję dwóch zegarków:
 
Vacheron Constantin Patrimony
 
mwvc0.jpg
 
mwvc5.jpg
 
Breguet Ref. 5817
 
breguet_ref_5817_mw1.jpg
 
breguet_ref_5817_mw2.jpg
 
breguet_ref_5817_mw3.jpg
 
Ostatnio równie głupi pomysł miałem w odniesieniu do sprzedaży Audemars Piguet Royal Oak 15300, ale się opamiętałem  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja strasznie żałuję sprzedaży swojej czarnej FH.

Nie dość, że w ogóle teraz model trudny do kupienia, to jeszcze Eterna robiła momentami "próby" z różnymi odcieniami lumy.

Większość miała zieloną, ale moja miała taki piękny odcień niebieskiego- ciężko to było oddać na zdjęciach(szczególnie z moimi umiejętnościami foto).

Do tej pory nie potrafię sobie wytłumaczyć po co ją sprzedałem- jeśli znudziła się Koledze, który ją ma ode mnie, to zapraszam na pw :)

 

sh147_SNC03431.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine Combat, starszy model 3815 w czarnej kopercie. Świetny był.

 

post-40960-0-66877000-1484740479.jpg

 

 

 

Potem już byłem mądrzejszy i właściwie mało co sprzedałem, a zdarzyło mi się sprzedać i kupić znowu.

 

Teraz czasem żałuję że mam za dużo zegarków, ale na razie jakoś sobie z tym radzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs

Żałujesz bo nie masz czasu ich wszystkich nosić , czyż nie ? U mnie to jest właśnie problemem , nadmiar , brak czasu na noszenie i niechęć sprzedaży ;). Ale tez sobie jeszcze z tym radzę )

Jeszcze jedno spostrzeżenie wynikłe z autopsji . Ścieżka uzależnionego : szukamy sami nie wiemy czego, nagle jest , cudo dosłownie ! Kupujemy ! Nosimy miesiąc i stwierdzamy ze to jednak nie to , wiec idzie na sprzedaż. Poszedł do ludzi, po miesiącu widzimy go u kogoś innego na nadgarstku i zaczynamy żałować sprzedaży ;) i to bardzo :)

Brzmi znajomo ? :);):)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs

Żałujesz bo nie masz czasu ich wszystkich nosić , czyż nie ? U mnie to jest właśnie problemem , nadmiar , brak czasu na noszenie i niechęć sprzedaży ;). Ale tez sobie jeszcze z tym radzę )

 

Tak, coś jak to - nosisz jeden to Ci żal że nie nosisz drugiego, założysz drugi to szkoda bo trzeci leży itd. Dochodzisz do wniosku że najlepiej byłoby mieć jeden i święty spokój, ale po pierwsze - nie pod każdym względem i nie do każdej sytuacji Ci pasuje, a po drugie - przecież każdy który kupiłeś jest jakiś szczególny, z trudem zdobyty, w wyjątkowo dobrym stanie, obecnie niedostępny - więc żal sprzedawać. I tak w kółko. Na razie nie wymyśliłem rozwiązania, próbuję nad tym panować ale średnio skutecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-31778-0-19709100-1484743001_thumb.jpg

 

post-31778-0-26181200-1484743023_thumb.jpg

 

 

Mi brakuje tych dwóch:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook piękny jlc miałeś!!! Tez bym żałował!!! :(

 

I dla tego ja staram sie nie sprzedawać rodzynków z kolekcji! Tylko jakieś takie co przypadkiem wpadły i pociechy z nich nie ma. :P

 

I mam nadzieje, ze tak pozostanie!!!

 

 

Piękny ten JLC!!!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej zaluje tej zlotej Omegi. Nie wiem co mnie pokusilo zeby ja sprzedac. W tamtym okresie jakos bardziej przemawialy do mnie Omegi z lat 60 i ich automatyczne werki z serii 500 i uznalem, ze moge poswiecic manualna Omege z lat wczesniejszych. Tyle, ze jak sie koniec koncow okazalo nie musialem jej wcale sprzedawac. Bolesna nauczka. A na dodatek teraz design zegarkow z lat 40 i 50 to jest to co mnie kreci

 

 

post-28650-0-39414400-1484775532_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej żałuję sprzedaży 300M, niby można naprawić odkupując, ale kupiłem jako nowy, więc kupowanie jeszcze raz w salonie to wyrzucenie kasy w błoto, kupienie używanego to przyznanie się do swojej głupoty i zamiana swoich obić i rysek na obce...

post-63031-0-72102500-1484781436_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlis

 

Jeszcze kilka lat, i będziesz jeszcze bardziej żałował klasyka :( Swoją droga świetny zegar , przypomina mi mojego bonda ..


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam zamiar pocieszyć się speedy tuesday LE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacnie . Cóż dodać , idealna forma pocieszenia :)

Zdjecia bardzo wymagane, ale o tym zapewne juz doskonale wiesz ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka sztuk, których żałowałem i kupiłem je ponownie ale po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że decyzja o sprzedaży to była dobra.

 

Natomiast z takich, które nie udało się ponownie kupić to:

Nomos Tangente Gangreserve,

JLC Reverso Ultra Thin

Seiko Samuraj Tytanowy

 

natomiast taki, do którego wracam (przerobiłem wiele wersji) - zawsze jak sprzedam to żałuję:
Omega AT


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.