Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

niteart

Cześć :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam na imię Artur i od dłuższego czasu zaglądam na to forum aż w końcu postanowiłem się zalegalizować ;) Jak zapewnie większość z nas pierwszy zegarek dostałem na komunię św. był to wtedy mechaniczny Bostok i elektroniczna Montana. Moja pasja zegarkami zaczęła się rozwijać od ok. 8 lat kiedy postanowiłem sobie kupić na urodziny "prawdziwy" zegarek tj. Certinę DS Spel Titanium. Po około 5 latach kupiłem sobie Tissota T-Race'a Gold. Później poszło już z górki(rodzina zegarkowa się powiększyła) a obecnie szukam kolejnego zegarka tym razem automata.  Waham się pomiędzy Vostok Europe Almaz, Deep Blue Master 1000 a Seiko SRP560K1. Pozdrawiam serdecznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę.

Co byś nie wybrał z tych trzech będziesz zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Widzę że nie tylko ja choruję ostatnio na DB ;).

Przez chwilę byłem mocno "napalony" na Master 1000, zastanawiałem się też nad Nato Diver 300 oraz Pro Sun Diver III 1000. Najgorsze jest to że chciałbym wszystkie ;) na raz.

 

Reasumując którykolwiek z podanych przez Ciebie zegarków nie wybierzesz - będzie to dobry zakup.

 

Jeszcze raz witaj na forum.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.