Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gregeff

Orient cesarski pare pytan.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam zegarek orien cesarski y6946724 b37 z mechanizmem orient 21j 46941 kolor oliwkowy ,i mam pytanie bo nigdzie nie moge znaleźć ifo o tym zegarku. Z jakich jest lat czy jest dobry jako zegarek , czy tarcza multi kalendarza sama znienia miesiac itd... Poza tym czy moglby ktos dodac opis jak go rozebrac bo chodzi idealnie ale mam wlosa na tarczy i mnie wnerwia jak patrze na niego. Jak wyjac kpronke jak ja wlozyc spowrotem na co zwrocic uwage itd. Mam zdolnosci i narzędzia lecz niechcialbym go zepsuć bo dalem za niego troche grosza a jakos zegarmistrza w miescie za dobrego brak. To chyba tyle jak juz jest taki temat a ja go nieznalazlem to przepraszam. Pozdrawiam Grzegorz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.czy da się wymienic szklo w oriencie z hesalitowego na inne . To sie strasznie rysuje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo moze ktos cos doradzic? Pisze 3 posta i nic jest tu ktos. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja mam chyba podobnego do Twojego jest u mnie od 15 lat.

Te pierwsze były produkowane w latach 80.

Tarcza od kalendarza jest obracana koronką dolną z prawej strony.

W rozbiórce nie  pomogę bo się na tym nie znam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.