Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wolfheart

Plany zegarkowe 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chyba nigdzie do tej pory nie ma. Były w latach poprzednich więc zakładam nowy temat. Jeśli przeoczyłem to proszę podpiąć. Ja na razie chyba raczej nietypowo. Mój plan na ten rok to uruchomienie starusieńkiej Doxy oraz znalezienie dwóch zegarków z niebieskimi tarczami lub elementami aby pasowały mi do dwóch już kupionych pasków NATO 18mm w kolorze granatowym oraz niebiesko/biało/pomarańczowym. Generalnie może być kwarc,automat japoński lub radziecki, co podpasi w bardzo dobrym stanie. Zacząłem szukać i powiem Wam szczerze że nie taka łatwa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany, plany, plany...

Jeszcze nigdy nie udało mi się ich zrealizować. A zawsze planowałem żeby nie kupować kolejnych zegarków, w tym roku też tak planuję :lol:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój plan na ten rok to zdecydowanie Hamilton Khaki Pioneer. Gdy go zobaczyłem w necie(w realu niestety nie mam możliwości) to mnie aż kopnęło. Muszę mieć i tyle! Mam nadzieje, że się nie zawiodę bo z tym co widzimy na monitorze a tym co dostaniemy jest czasami różnica ;) Ale jestem dobrej myśli. Jedyna rzecz która mi nie do końca pasuje to polerowny środek bransolety. Zegarek mam już wstępnie namierzony w kraju ale w USA wychodzi ok.1 tys zł taniej. Nie wiem też jaka może być wysokość cła. Kusi też Hamilton Khaki Pioneer Chronograph ale cena jest zdecydowanie wyższa. A tak w przyszłości- Eterna Kontiki Four Hands. Ach pomarzyć dobra rzecz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zaplanowanego Balticusa gwiezdny pył i TAGA Aquaracera :) 

Darogdansk, ten Pioneer zjawiskowy, szczególnie z szarą tarczą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Srp777 - mam nadzieje że już w 2Q2017. Ewentualnie coś z bazarku może wpadnie jak będzie okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kończę 40 lat, od dłuższego czasu planowałem uczcić to zegarkiem ;) nawet porobiłem pierwsze typowania "wybrańca", ale Bauhaus od VC, którego jestem posiadaczem, trochę namieszał, bo "wybrańcy" też byli takim podobnym stylu casual/elegant... czas pokaże co będzie, może pilot (bo nie mam) może coś budżetowo z GMT (bo tez nie mam)...


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno dojrzewam do jednego z linii Corum Admirals Cup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2016 r. nie miałem żadnych planów zakupowych a zakończyło się sprzedażą 4 sztuk i zakupem 3 innych. W tym roku również nie planuję :D


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kończę 40 lat, od dłuższego czasu planowałem uczcić to zegarkiem ;) nawet porobiłem pierwsze typowania "wybrańca", ale Bauhaus od VC, którego jestem posiadaczem, trochę namieszał, bo "wybrańcy" też byli takim podobnym stylu casual/elegant... czas pokaże co będzie, może pilot (bo nie mam) może coś budżetowo z GMT (bo tez nie mam)...

No to witaj w klubie. Ja też w tym roku witam się z inż.Karwowskim. 40 dychy zleciało i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to tylko taki że człowiek już w życiu nic nie osiągnie ani nie przydaży mu się nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie. Ja też w tym roku witam się z inż.Karwowskim. 40 dychy zleciało i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to tylko taki że człowiek już w życiu nic nie osiągnie ani nie przydaży mu się nic ciekawego.

Więcej optymizmu :)


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany, plany, plany. Kończy się najczęściej tak, że jak ktoś coś fajnego na bazarku wystawi i do tego w dobrej cenie, to łyk i jest :D. A plany zostają dalej planami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze niewiele ponad rok temu miałem zegarek w tylko w komórce.... i byłem szczęśliwy. Na poprzedni rok nie planowałem żadnych zakupów zegarkowych. Niestety przeglądałem to forum. W tamtym roku kupiłem dwa szwajcarskie automaty - garniturowca i airmana ... i juz nie jestem szczęśliwy. Potrzebuję jeszcze divera, klasycznego pilota, typowy EDC, nie mam jeszcze żadnego Japończyka a Seiko są takie ładne. Trudno więc coś zaplanować, chyba nie mam wyjścia i będę brał co wpadnie, tyle tego jeszcze potrzebuję. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze niewiele ponad rok temu miałem zegarek w tylko w komórce.... i byłem szczęśliwy. Na poprzedni rok nie planowałem żadnych zakupów zegarkowych. Niestety przeglądałem to forum. W tamtym roku kupiłem dwa szwajcarskie automaty - garniturowca i airmana ... i juz nie jestem szczęśliwy. Potrzebuję jeszcze divera, klasycznego pilota, typowy EDC, nie mam jeszcze żadnego Japończyka a Seiko są takie ładne. Trudno więc coś zaplanować, chyba nie mam wyjścia i będę brał co wpadnie, tyle tego jeszcze potrzebuję. :(

A najgorsze jest, że to choroba a NFZ nie chce tego refundować ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie. Ja też w tym roku witam się z inż.Karwowskim. 40 dychy zleciało i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to tylko taki że człowiek już w życiu nic nie osiągnie ani nie przydaży mu się nic ciekawego.

Witam w klubie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zegarkomaniaka o plany na kolejny rok to trochę tak, jakby pytać ćpuna, czy będzie w kolejnym roku brał głównie amfę, herę, kokę, czy ketę. Cóż, to zależy od zasobności portfela i okoliczności "życiowych". ;)


Pytanie zegarkomaniaka o plany na kolejny rok to trochę tak, jakby pytać ćpuna, czy będzie w kolejnym roku brał głównie amfę, herę, kokę, czy ketę. Cóż, to zależy od zasobności portfela i okoliczności "życiowych". ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje plany od dłuższego czasu to klasyka. Może jakiś OS, może SARB lub SDGM, bardzo chętnie coś bardziej egzotycznego niż Orient lub Seiko. Zobaczymy. 

Warunkiem jest, że zegarek musi do mnie "gadać". Jak nie "zagada" to nie kupię i już. Raczej przywiązuję się do takich "gadających" rzeczy, może więc być na dłużej. :)


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje sprawić sobie Fc worldtimer Blue na inhouse. Chodzi za mną dlugo odkąd go przymierzylem :) musze byc twardy żeby nic innego nie kupic po drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje sprawić sobie Fc worldtimer Blue na inhouse. Chodzi za mną dlugo odkąd go przymierzylem :) musze byc twardy żeby nic innego nie kupic po drodze :D

Plan ambitny - gratuluję. Trzymamy kciuki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planna 2017 jest taki, a co wyjdzie po drodze to zobaczymy :)

 

 

Omega-Speedmaster-Moonphase-Chronograph-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzięki koledze co w planach ma Omege, zrealizowałem swój plan

post-59607-0-39773500-1486627459_thumb.jpg

 

Dzięki mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech długo cieszy bo to świetny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan ambitny - gratuluję. Trzymamy kciuki :).

Nie ambitny a realny.

Mysle ze do wiosny juz bedzie na ręku. O ile nic po drodze nie skusi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ambitny a realny.

Mysle ze do wiosny juz bedzie na ręku. O ile nic po drodze nie skusi :)

 

No to pozazdrościć. Czekamy na fotki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan był taki ze w 1-szym kwartale żadnych nowych zaparkow. A tu BAM i trafił się PAM00537. 332c73be5b229c129e6ece3b64b794a3.jpg3d1c041bd900cd15b8ffa44d26866402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.