Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mactest

Bulova - Harley Davidson / problem / Kraków / Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

padł mój zegarek Bulova model 76C03, produkcja dla Harley Davidson, 2005 rok. W teorii serwisuje je sieć ZIBI, ale krakowski oddział w CH Zakopianka "dał ciała" i inteligentny inaczej serwisant przez 3 miesiące nie ustalił nawet o co chodzi ( "Panie, bo to do centrali trzeba by pisać"....).

Nie jest to jakiś drogi model ( wyjściowo kosztował ok. 1 500 zł ), ale ma dla mnie wartość hobbystyczno - emocjonalną ;)

Czy ktoś z forumowiczów wie może do kogo w Krakowie / Polsce można się zwrócić ?

Zegarmistrz Strojny na Sławkowskiej w Krakowie ( dobre opinie na forum ) nie podejmuje się i nie wie u kogo mógłbym popytać.

Znalazłem w sieci serwis "zdalny" : www.naprawiamyzegarki.pl , ale opinie średnie i podobno kasują jak za zboże.

 

Będę wdzięczny za sugestie.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś to dziwne z tym ZIBI, nie rozumiem - serwisują, czy nie?

 

Co do zegarmistrza to mogę polecić pana Andrzeja Dzierwę, aktualnie Plac Inwalidów, obok apteki.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

W teorii serwisują markę jako taką, ale ponieważ "zegarek kupiony poza naszą siecią" nie do końca mają ochotę plątać się w naprawę pogwarancyjną 12-to letniego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go dotychczas serwisowałeś? Na czym dokładnie polega problem? Co tam Strojny zobaczył?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do zegarmistrza to mogę polecić pana Andrzeja Dzierwę, aktualnie Plac Inwalidów, obok apteki.  

 

Jakie mechanizmy u niego serwisowałeś ? Jakie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cen na dobrą sprawę nie znam, bo odbywa się to na zasadzie znajomości.  ;) Co do mechanizmów to pan Andrzej wydaje się bez kompleksów, a co najważniejsze z dobrym skutkiem podchodzić do każdego modelu mechanizmu... ja w każdym razie widziałem u niego na warsztacie w zasadzie wszystko co można pomyśleć. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Feymozim
      Naprawa Tag Heuer'a  Fotki poniżej 

    • Przez Feymozim
      Niestety zegarek trafił do mnie z innego zakładu po rzekomym serwisie, plusem jest to że nic nie ruszył to nie miał okazji niczego uszkodzić  
      Naprawa Seiko na mechanizmie 4R35B

    • Przez CebulaNet
      Witam.
       
      Jak mogę wyjąć baterię z zegarka Longines VHP ze zdjęcia? Bateria jest w plastykowym koszyczku i nie wiem jak wyjąć ten koszyczek lub samą baterię z zegarka. Metalowe elementy którymi koszyczek jest przytwierdzony do mechanizmu nie wyglądają mi na śrubki więc odkręcić się ich raczej nie da.
      Pomoże ktoś?
       
      Dodam jedynie, że nie jestem zegarmistrzem więc poprosiłbym o porady jak dla kompletnego laika na poziomie pre-beginner.

    • Przez tanhakkhaya
      Witam serdecznie! 
       
      Wygrzebałem z szafy białe Seiko helmet, które kupiłem dobre parę lat temu na aukcji i tak mi się życie potoczyło, że zwyczajnie trafił do szuflady i leżał. Po latach trafiłem na niego w tej nieszczesnej szufladzie i zrobiło mi sie go szkoda żeby tak leżał całe życie, więc poszukuję zegarmistrza, któremu bez stresu w oczach można takiego vintage oddać do serwisu. Zegarek chodzi, chrono resetuje choć nie zawsze ląduje na 12. Wiem, że jest tu na forum niemałe grono osób które mają całkiem sporo róznych seiko chrono z lat 70. W idealnym świecie chciałbym ogarnąć to lokalnie czyli w Bydgoszczy i okolicach, ale wiem też że nie można mieć wszystkiego dlatego jestem skory wysłuchać innych opcji.
       
      Z góry dziękuję za pomoc.    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.