Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Bulova - Harley Davidson / problem / Kraków / Polska

usterka, naprawa, serwis Bulova serwis Kraków Polska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mactest

mactest
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 17:09

Witam,

padł mój zegarek Bulova model 76C03, produkcja dla Harley Davidson, 2005 rok. W teorii serwisuje je sieć ZIBI, ale krakowski oddział w CH Zakopianka "dał ciała" i inteligentny inaczej serwisant przez 3 miesiące nie ustalił nawet o co chodzi ( "Panie, bo to do centrali trzeba by pisać"....).

Nie jest to jakiś drogi model ( wyjściowo kosztował ok. 1 500 zł ), ale ma dla mnie wartość hobbystyczno - emocjonalną ;)

Czy ktoś z forumowiczów wie może do kogo w Krakowie / Polsce można się zwrócić ?

Zegarmistrz Strojny na Sławkowskiej w Krakowie ( dobre opinie na forum ) nie podejmuje się i nie wie u kogo mógłbym popytać.

Znalazłem w sieci serwis "zdalny" : www.naprawiamyzegarki.pl , ale opinie średnie i podobno kasują jak za zboże.

Będę wdzięczny za sugestie.

• 0

#2 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 2111 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 17:25

Jakieś to dziwne z tym ZIBI, nie rozumiem - serwisują, czy nie?

Co do zegarmistrza to mogę polecić pana Andrzeja Dzierwę, aktualnie Plac Inwalidów, obok apteki.  

• 0

#3 mactest

mactest
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 17:44

Dzięki za odpowiedź.

W teorii serwisują markę jako taką, ale ponieważ "zegarek kupiony poza naszą siecią" nie do końca mają ochotę plątać się w naprawę pogwarancyjną 12-to letniego zegarka.

• 0

#4 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 2111 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:17

A gdzie go dotychczas serwisowałeś? Na czym dokładnie polega problem? Co tam Strojny zobaczył?

Użytkownik 4palce edytował ten post 28 styczeń 2017 - 18:17

• 0

#5 Misiu7

Misiu7
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 04 maj 2017 - 12:19

Co do zegarmistrza to mogę polecić pana Andrzeja Dzierwę, aktualnie Plac Inwalidów, obok apteki.  

Jakie mechanizmy u niego serwisowałeś ? Jakie ceny?

• 0

#6 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 2111 postów

Napisano 04 maj 2017 - 18:08

Cen na dobrą sprawę nie znam, bo odbywa się to na zasadzie znajomości.  ;) Co do mechanizmów to pan Andrzej wydaje się bez kompleksów, a co najważniejsze z dobrym skutkiem podchodzić do każdego modelu mechanizmu... ja w każdym razie widziałem u niego na warsztacie w zasadzie wszystko co można pomyśleć. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bulova, serwis, Kraków, Polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych