Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patryczek688

Casio g-shock ga-100c problem z wyświetlaczami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum. Kilka dni temu stałem się posiadaczem ww g-shocka i zauważyłem jedną dziwną rzecz. W moim zegarku potrafi przestawić się samoczynnie tryb. Ustawiłem tryb TIMEKEEPING i po jakimś czasie spoglądam na zegarek i widzę tryb countdown timer, bądź potrafi wyświetlać się dowolny inny tryb. Czy to jest normalne i tak ma być ? Zegarek noszę normalnie na nadgarstku i wątpię żeby przypadkowo wciskał się przycisk. Dodam że jak go kupiłem to trochę się nim bawiłem , czy mogłem coś przestawić ? W instrukcji nie widzę żadnej wzmianki o takim "ustawieniu". Proszę o szybką pomoc, nie wiem czy mam iść do sklepu gdzie kupowałem zegarek i żądać wymiany produktu czy może ten typ tak ma ;/

Pozdrawiam i z góry dzięki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.