Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dobrus

Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blunio

mały tzn? :) Nie jestem zwolennikiem 'busoli' na ręce, ale nie chcę też by wyglądał jak kobiecy..

Ale tak może wyglądać już po założeniu na rękę. Dlatego dobrze jest przymierzyć "na żywo" a nie opierać się li tylko na zdjęciach.

W jakim sensie pretensjonalny?

https://sjp.pwn.pl/sjp/pretensjonalny;2508300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się "uczę" ale dla mnie do dużej negocjacji i trochę "mały rozmiar"

pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek co to jest chrono? :) Blunio znam znaczenie słowa pretensjonalny, jednak nie rozumiem o co Ci chodzi w kontekście tego zegarka. Co konkretnie jest w nim pretensjonalnego? Wiadomo kwestia gustu, dla jednych czarne bmw będzie pretensjonalne , a dla innych całkiem spoko. Andrzej właśnie po przewertowaniu ofert na portalach widziałem podobne, jak nie takie same egzemplarze za 2,5k.. skąd takie rozbieżności cenowe? Jak widać zakup zegarka to nie taka prosta sprawa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono24 portal aukcyjny.

Rozbieżność cenowa, podobnie jak przy samochodach, model, rocznik, udokumentowany serwis, stan itd....

 

Moim zdaniem wizualnie to najbrzydsza linia Omegi, ale co kto woli :)

I jeszcze kwarc.... Zwykły.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem co w nimi "pretensjonalnego :) "

Duże różnice cen zależą tak jak napisane powyżej - dokumentacja, stan, serwis, rocznik....ale także pamiętajmy, że są osoby, które próbują   a może ktoś się złapie na wyższą cenę. Szybko się "napali" i kupi drożej  - ja już próbuję się z tego wyleczyć - ciężko :). Żeby złapać prawdziwą okazję, należy się bardzo dobrze znać. Jak ktoś ma małą czy średnią wiedzę należy nie liczyć na okazje, tylko spokojnie poczekać, rozejrzeć się i doradzić a forum jest właściwym miejscem i ja osobiście cieszę się, że mogę liczyć tu na wsparcie

pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem co w nimi "pretensjonalnego :) "

 są osoby, które próbują   a może ktoś się złapie na wyższą cenę. Szybko się "napali" i kupi drożej Żeby złapać prawdziwą okazję, należy się bardzo dobrze znać. Jak ktoś ma małą czy średnią wiedzę należy nie liczyć na okazje, tylko spokojnie poczekać, rozejrzeć się i doradzić a forum jest właściwym miejscem i ja osobiście cieszę się, że mogę liczyć tu na wsparcie

pozdrawiam

Andrzej

 

 

I tego właśnie się obawiam - że jakiś cwaniaczek zrobi sobie na mnie interes, a później jak będę chcial odsprzedać dowiem się że przepłaciłem 300% :) Co do drugiej części wypowiedzi również w pełni się zgadzam - jestem ekspertem w zupełnie innej dziedzinie, natomiast jestem aktualnie na kupnie myślę bardzo dobrego zegarka od jednego ze starych forumowiczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stary, to i pewnie zegarek też ma stary..... :P

 

 

Jaki model?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie wiem ile ma lat, chodziło bardziej o staż na forum :) ale zegarek tak, jest stary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.