Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tommy1

jak wyjąć wałek, jaka koperta

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

w mojej starej Helvetii urwało się ucho koperty. Generalnie koperta jest po reanimacji, ale jest dosyć sfatygowana. Podjąłem decyzję że ją zamienię na coś pasującego i tu dwa pytania. Kopert jest dużo, wybierać myślę jest w czym (o oryginalnej mogę raczej zapomnieć, jak kiedyś trafię to kupię, ale póki co muszę zrobić "pasówkę").

1. Jak wyciągnąć wałek - jest obok wałka dziurka z czymś co wygląda jak połówka kulki (a właściwie kulka z wyciętą ćwiartką - tę właśnie widać, ale nie ma sensu naciskanie bo nic się nie dzieje, nie chcę na siłę, żeby nie uszkodzić. Pewnie jest jakiś prosty patent, ale trzeba go znać :)

2. Jakieś sugestie co do wyboru koperty? Werk - fi 23mm, tarcza 27, grubość ok 4, długość wałka werk-podstawa koronki ok 5mm.

post-64073-0-37461700-1486307833_thumb.jpg

Dzięki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 1:

- odciągnij koronkę do pozycji ustawienia godziny

- naciśnij np. małym wkrętakiem tę "kulkę" i przytrzymaj

- delikatnie, powoli, z wyczuciem wyciągnij wałek z koronką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.