Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gienek_mkb

Moje krótkie zegarkowe filmy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jako, że sam jestem fanem teorii "zanim kupisz zegarek, obejrzyj filmik na youtube", chciałbym przedstawić krótkie i trochę dłuższe prezentacje moich aktualnych zegarków i zegarków, które są już w innych dobrych rękach :) Staram się rozwijać w tym temacie, nie odważyłem się jeszcze zrobić "gadanej" recenzji ale może przyjdzie i na to czas. Filmy robione amatorsko telefonem, nie mogę jeszcze dograć się ze światłem i autofocusem więc wybaczcie za niedoróbki. Dzięki wszystkim za chęć poświecenia chwili czasu. Z każdym nowym posiadanym zegarkiem, będę wrzucał kolejny filmik. Jako, że koledzy podpowiedzieli i faktycznie o tym zapomniałem, obwód mojego nadgarstka to około 19,5 cm.

Pozdrawiam Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa - można zobaczyć jak leży na nadgarstku. Super jakość i ciekawi mnie jak to się dzieje, że tło "pływa"

 

Jedynie co to proponowałbym dodać opis obwodu nadgarstka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Cieszę się, że pomysł się podoba. Faktycznie zapomniałem o nadgarstku i już się poprawiłem. Jakość jest dobra w słoneczny dzień, gorzej z filmami w pomieszczeniu, ale to i tak maks jaki wyciskam z telefonu. Pływanie obrazu to efekt "poprawionej" stabilizacji obrazu :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Cieszę się, że pomysł się podoba. Faktycznie zapomniałem o nadgarstku i już się poprawiłem. Jakość jest dobra w słoneczny dzień, gorzej z filmami w pomieszczeniu, ale to i tak maks jaki wyciskam z telefonu. Pływanie obrazu to efekt "poprawionej" stabilizacji obrazu :)

 

Technika idzie tak szybko do przodu - żeby telefonem nagrać taką dobrą jakość to naprawdę super sprawa.

Fakt, że słońce bardzo pomaga - teraz jak około godziny 16 zachodzi to bardzo ciężko jest mi zrobić dobrą fotkę. Filmów nigdy nie próbowałem, ale to ta sama zasada.

 

Tak w temacie Arlach jest genialny - jakbyś kiedyś myślał o sprzedaży daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza kwestia to tak jak zauważyłeś światło i to najlepiej naturalne słoneczne. Może jak się uda to zainwestuję w lampę doświetlającą i wtedy będę mógł spokojnie robić w pomieszczeniu :)

 

Aralch to piękny zegarek i całkiem spory jak na vintage. Niestety w tym momencie jest w "rozsypce" :( i czekam na nowy "stary" mechanizm do niego co nie jest prostą sprawą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak odżyje :) Sam szukam części do takich vintage więc rozumiem Cię jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne filmiki.

Życzę nowych zegarów do filmowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twój najlepszy zegarek i chyba najładniejszy w ogóle Hamilton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

To Twój najlepszy zegarek i chyba najładniejszy w ogóle Hamilton.

 

Zdecydowanie nie najładniejszy :)

Ale kozak tak czy siak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby który ładniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna sówka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna! Taki zestaw byłby moim marzeniem : spirit of liberty i intra matic w chrono :)

 

I fakt Istvan to mój najlepszy zegarek, nie przeczę, a jak kiedykolwiek uda mi się zrobić taki sam pasek jak w nim zastosowano to będę spełniony :D

 

I dzięki Panowie za dobre słowa i czas poświęcony na oglądniecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmiki :)

Mnie z tych zaprezentowanych najbardziej podoba się Seiko Presage SSA303J1 :)

Pozdrowienia

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janku! :)

Jak widać każdy ma jakieś swoje typy i faworytów. Moje ulubione to w kolejności :

Hamilton Spirit Of lIberty

Zeno GMT

Seiko SSA303j

Orient Day Date Blue

 

I zbieram się do nagrania filmiku z Hamiltonem Khaki Pioneer :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki super :) 

 

ps. dzięki ostatniemu "zachorowałem" na Hamiltona :) Jedyny mankament w nim to brak wskazówki sekundy, ale przeżyję  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe filmiki, z przyjemnością się ogląda.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.