Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grizlob

Uwaga - ponownie wystawiane omegi

Rekomendowane odpowiedzi

Lubisz ryzyko... Podejrzanie tanie są te jego Omegi. Od razu powinno to zwrócić uwagę kupującego. I jeszcze zerowy stan konta allegrowicza...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go kupił ponownie - wałek jak nic  - Omegi po 400zł  idą jak świeże bułeczki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bond za 700zł hehehehe

 

http://allegro.pl/zegarek-omega-i6711611113.html

 

widać ktoś potrzebuje trochę grosza i wystawia aukcje fejki

 

w końcu ktoś zapłaci jak allegro go nie zablokuje

 

przy tych cenach za kilka godzin będzie miał wszystko sprzedane ale widać ludzie już wpłacają kasę


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ktoś go kupił ponownie - wałek jak nic  - Omegi po 400zł  idą jak świeże bułeczki

 

skrajną nieodpowiedzialnością należy nazwać kupowanie u człowieka z zerowym dorobkiem (teraz ma już dorobek na poziomie -2). A na miano głupoty zasługuje wysyłanie takiemu pieniędzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac allegro szybko zadziałało


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z czasoholików to kupił. Była dyskusja na fb. Na szczęście nie przelał pieniędzy. Poszedł negatyw, a ktoś szuka innego jelenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to trzeba mieć mózg wyprany jakim być chamem zesranym aby coś takiego robić - złodziejom powinno się obcinać rękę  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Ja niestety kase puściłem czekam na odpowiedź allegro . Nie sprawdziłem w nocy podpaliłem się gdyż czasem trafiały mi się takie złore strzały u osób bez dorobku komenatrzy :/

Niestety rano patrze a zegarek znów na allegro

Sprawdziłem rano co zawsze robie przed zakupem na allegro wyszukiwanie obrazem i bam zegarek jest na włoskim ebay .

Dzwoniłem do Banku, payu , niestety wpłaty nie udało się zablokować .

Czekam na odpowiedź allegro w tej sprawie jak odpowiedzą bedzie trzeba pisać zawiadomienie na policje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Hej, wczoraj kliknąłem kup teraz, dziś widzę zegarki wystawione ponownie. Radzę ostrożność...

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6711597907

 

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

I dokładnie kupiłem ten sam zegarek więc musial być wystawiony conajmniej 3/4 razy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie ukrywam również że trafiłem większe okazje niż te, stąd zakup - co do zwrotu z allegro - pozostanie zgłosić sprawę na policje.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety kase puściłem czekam na odpowiedź allegro . Nie sprawdziłem w nocy podpaliłem się gdyż czasem trafiały mi się takie złore strzały u osób bez dorobku komenatrzy :/

Niestety rano patrze a zegarek znów na allegro

Sprawdziłem rano co zawsze robie przed zakupem na allegro wyszukiwanie obrazem i bam zegarek jest na włoskim ebay .

Dzwoniłem do Banku, payu , niestety wpłaty nie udało się zablokować .

Czekam na odpowiedź allegro w tej sprawie jak odpowiedzą bedzie trzeba pisać zawiadomienie na policje :/

 

Wpłaty niestety nie odzyskasz w taki prosty sposób. Miałem kiedyś podobną sytuację, ale dot. monety. Wtedy allegro nie mogło nic zrobić. Sprawa została zgłoszona na policję przez któregoś z kupujących, wszyscy kupujący zostali przesłuchani przez policję, ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach sprawa się rozmyła i z tego co pamiętam to gościa nie złapali. Tam chodziło o trochę mniejsze pieniądze.

Mimo wszystko życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Na komendzie już zgłoszone numer sprawy mam teraz tylko czekać 30 dni aż łaskawie będę mógł to wysłać do allegro aby z POKu oddali pieniądze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasówka z manufaktury Zbyszka. Z dala należy się trzymać. Podobno są robione na wzór takich zegarków co to kiedyś były w magazynie obok innych, które wcześniej leżały obok podobnych do Omegi :P. A jak Ci się podoba to i tak jej nie kupisz bo kolega sprzedającego ustawił cenę tak wysoko, że mija się to z celem :). Zegarki na pewno są jedyne i niepowtarzalne(bo tylko tyle ich zrobił), ale czy to nadal są Omegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo, czyli jest to wielka Lipa, opis jest wiec niezgodny z rzeczywistością, napisze prośbę o usunięcie z aukcji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.