Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Gienkowe paski czy to możliwe? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz dziękuję! Pasek jest świetny!!! :D

 

8DMYCqy.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz gratulacje, dla Kolegi @diesel, również. Świetny wybór zegarka i paska.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kuszą te Kolegi paski, a ja ciągle myślę, czy nie zmienić jednak pasku w moim Rado ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chyba wyciągnę suwmiarkę i jakieś pomiary poczynię :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chętnie doradzę coś fajnego do tego Rado :) Tylko daj mi trochę czasu ,w razie czego, bo jestem obłożony robotą :)

Spoko, spieszyć się nie musisz, ale już o nim myśl :-) Na pewno, z uwagi na wielkość zegarka, pasek nie może być za gruby ;-) Ja go sobie spokojnie pomierzę i będziemy na PW :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe skóry z egzotyczną fakturą są kapitalne, a pasek do Omegi dobrany idealnie :D Świetna robota  :) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spieszyć się nie musisz, ale już o nim myśl :-) Na pewno, z uwagi na wielkość zegarka, pasek nie może być za gruby ;-) Ja go sobie spokojnie pomierzę i będziemy na PW :-)

 

Damy radę! Lubię wyzwania :D i zapraszam, odzywaj się na PW :)

 

Nowe skóry z egzotyczną fakturą są kapitalne, a pasek do Omegi dobrany idealnie :D Świetna robota  :)

 

Dzięki piękne! Niedługo pewnie dojdą jakieś jaszczurki i inne faktury. Nie stać mnie by kupić prawdziwego krokodyla, tak jak i wielu nie stać na pasek z takiej skóry. Tak więc musiałem jakoś to wypośrodkować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są aktualnie w magazynie jakieś fajne koniaki? Mam poważny niedobór jasnych brązów i silną potrzebę aby ten problem rozwiązać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są aktualnie w magazynie jakieś fajne koniaki? Mam poważny niedobór jasnych brązów i silną potrzebę aby ten problem rozwiązać :)

 

A na przykład crazy horse :) beżowy zamsz, brązowy "krokodyl", taka vintydżowa bydlęca, struś ale to już wiesz :)

 

Tak wygląda crazy horse (zdjęcie z netu)

HTB19UJoGFXXXXX3aXXXq6xXFXXXR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja bym chętnie zobaczył tego bydlaka, bo konik ciut ciemny chyba. I jak struś jest jaśniejszy niż ten co mam to również.

Czegoś takiego poszukuje, drugie zdjęcie za ciemny wyszedł w stosunku do rzeczywistości.6b5deed896237e6aee0c691e02cc4ab0.jpg9632ee4487b74ce36a886d8319759077.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dwa paski nad, którymi siedziałem sporo czasu :)

Pewnie mając okazję robić to samo drugi raz, kilka rzeczy bym pozmieniał :)

 

Granatowy struś

 

 

43347843520_bf69bc3352_h.jpg

 

A tu szary struś. Gumę pokazałem obok, bo tak ten pasek wyglądał zanim nie przerobiłem go na skórzany :)

 

44250456235_b6ed184fe9_h.jpg

 

30221248057_7acfdd9c3a_h.jpg

Edytowane przez gienek_mkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski, ten z wycięciami oraz ten naszyty na gumę rewelacyjne!

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne! :) Prawie tydzień "walczyłem" tylko z tymi dwoma paskami. Guma od spodu jest podklejona czarną skórą z kozy, bo pasek miał zostać pogrubiony, do tego nietypowe mocowanie musiało zostać. I co ciekawe guma to były dwa jednakowe kawałki jak widać na zdjęciu, musiałem przedłużyć na klasyczny wzór. Jeśli koledze uda się te paski bez problemu zapiąć na zegarki to myślę, że zaszczyci nas fotkami kompletów :)

Edytowane przez gienek_mkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie była to prosta sprawa, podziwiam! :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jestem pod wrażeniem Twoich prac. Szwy wyglądają naprawdę bardzo fajnie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.