Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Gienkowe paski czy to możliwe? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Krzysiek! Staram się by było coraz lepiej :) Jak dam radę zrobić foto, to pokażę następnym razem krawędzie, bo w tym aspekcie jest przepaść między tym co było kiedyś a jest teraz :)

 

A dzisiaj udało mi się w końcu zrobić swój pierwszy ręcznie robiony pobijak rymarski :) Może rączka nie jest jeszcze taka jak bym chciał, ale samo narzędzie działa rewelacyjnie :) Materiału mam jeszcze na 4 pobijaki :D

 

46960315104_26f8884a72_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A dzisiaj udało mi się w końcu zrobić swój pierwszy ręcznie robiony pobijak rymarski  :) Może rączka nie jest jeszcze taka jak bym chciał, ale samo narzędzie działa rewelacyjnie  :) 

 

Mateusz ja bym tu widział jakieś fajne drewienko , mimo wszystko gratuluje wykonania  ;) 

Edytowane przez zodiak7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek! Ta rączka aktualnie zamontowana (stał i skora) jest wymienna, więc nic nie stoi na przeszkodzie by dorobić jakaś fajna drewniana :) tylko nie miałem teraz po prostu na to czasu :) nie sądziłem jednak, że będzie taka różnica w wybijaniu takim pobijakiem a jakimś innym "mlotkiem" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek :) Fajne jest to, że w razie czego będę mógł zmieniać te rączki. Zrobię jeszcze jeden w stylu "klasycznego młotka" i będę mógł zrobić jeszcze dwa, jak któryś z kolegów paskorobów będzie miał chęć na "Polski ręcznie robiony pobijak" a nie taki z Chin lub niemiłosiernie drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu Mateuszu, że wyszedł bardzo ładnie. Aż chce się takiego mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu Mateuszu, że wyszedł bardzo ładnie. Aż chce się takiego mieć ;)

 

 Krzysio jeszcze kawałek tego kajmana mi został, tak więc wiesz...;)

 

W oczekiwaniu na mega opóźnioną dostawę skór, nie można siedzieć bezczynnie. Czarny struś 20/18 z kontrastującą białą nicią, pogrubiony do połowy :)

 

47001663754_b3e8564c2d_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzysio jeszcze kawałek tego kajmana mi został, tak więc wiesz... ;)

 

W oczekiwaniu na mega opóźnioną dostawę skór, nie można siedzieć bezczynnie. Czarny struś 20/18 z kontrastującą białą nicią, pogrubiony do połowy :)

 

 

Chyba mój :)

Edytowane przez jackm
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Do Eposa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeszcze jeden będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny, czytasz mi w myślach i zrobiłeś mi go do Conquesta? Jesteś nieoceniony ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny, czytasz mi w myślach i zrobiłeś mi go do Conquesta? Jesteś nieoceniony ;):D

 

Hehe może kolega dla, którego będzie pasek, odstąpi go :D Jednak będzie duuuużo za długi dla Ciebie :P

 

Jako, że przez "nocki" w pracy, nie mogę spać, dokończyłem jeszcze przed chwilą, dawno zaczęty projekt. Skóra cielęca, ręcznie barwiona, profilowany klin, biała nić, 22/18 :)

 

47799367261_8c910c935c_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaj....sta robota . Faktycznie im dalej w las tym lepiej ci wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten Kajman, coś w sobie ma - przekonałeś mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś woli z dziurami, to spoko. Wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.