Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty 3 / 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Eugeniusz i jak efekt? :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty zegarmistrzowskie Szczecin – Nowe Warpno


 


gospodarz spotkania - Czesław Złotnik


 


 


Termin: 26-05-2017 do 28-05-2017r.


 


Program:


  • 26.05.2017 r.

 


Przyjazd uczestników warsztatów i spotkanie w restauracji „Na Kuncu Korytarza” lub w „Zamkowej” (w zależności od ilości uczestników) przy dobrym piwie, kawie i innych uciechach dla podniebienia,


 


  • 27.05.2017 r.

godz. 09:45:


Spotkanie uczestników na dziedzińcu głównym Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, pod wieżą zegarową i krótkie zapoznanie uczestników z programem dnia i tablicą informacyjną na ścianie wieży zegarowej,


godz. 10:00:


Przejście do sali kinowej zamku i prezentacja historii zegara, jego remontu i innych ciekawostek związanych z jego eksploatacją i historią (w historii zegara jest to trzeci mechanizm zamontowany na wieży),


godz. 11:30:


Wejście na wieżę zegarową do mechanizmu zegarowego, prezentacja zegara, możliwość jego regulacji przez uczestników, zapoznanie uczestników z działaniem mechanizmów, itp.,


godz. 13:30:


Obiad w „Na Kuncu Korytarza” lub w „Zamkowej” (w zależności od ilości uczestników),


godz. 15:00:


Wyjazd do Nowego Warpna (zamówionymi busami lub busem)


godz. 16:00:


Przyjazd do Nowego Warpna i w budynku ratusza prezentacja zegara wieżowego G. Richtera (historia ratusza i Nowego Warpna)


godz. 17:00:


Wejście na wieżę zegarową i „zabawa” zegarem,


godz. 19:00:


Powrót do Szczecina i dla chętnych kontynuacja spotkania w formie towarzyskiego spotkania w „Na Kuncu Korytarza” lub w „Zamkowej”


 


  • 27.05.2017 r.

Wyjazd uczestników zamieszkałych w  Szczecinie i okolicach (dla chętnych – możliwość wspólnego spotkania tak jak w piątek, ale to już ustalimy na miejscu)


 


 


 


 


Spotykamy się przed Hotelem IBIS ul. Dworcowa 16 w sobotę 27 maja o godz 9:30


 


Następnie po kilku słowach wstępu i sprawdzeniu listy, ruszymy dalej. Będziemy mieli zagwarantowany transport na całą sobotę i opiekę Czesława.


Jeśli jeszcze jest ktoś chcący uczestniczyć w tej wyprawie warsztatowej do Szczecina, proszę o dopisanie się do listy. Są wolne miejsca, zachęcam i serdecznie zapraszam   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę zrezygnować z przyjazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda ostateczna zatem lista uczestników?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

 

1. Sebolski - /Szczecin/

2. pk_kamil - /Warszawa/
3. Agnieszka86 - /Szczecin/
4. fotolizard - /Warszawa/
5. JGCezar - /Szczecin/
6. Togusa - /Warszawa/

7. kiniol

8. Eugeniusz Szwed - /Warszawa/ hotel dwie doby

9. Władek Meller - /Warszawa/ hotel dwie doby

10. jansando69

11. mechanik

12. Wijaki 
13. Marek WM
 
 
Będą jeszcze Wit Jarachowski, Marek Górski. Cała grupa będzie liczyła max 20 osób. Jeśli ktoś chce się wybrać, zapraszam :) Czesław już robi ostanie porządki przed sobotą. Będzie atrakcyjnie !!!  
 
Mam już przygotowane identyfikatory z Logo KMZiZ dla wszystkich. Na miejscu tylko wpiszemy swoje imiona. Od nożyczek bolą mnie palce, ale jak bez identyfikatorów ... wejść na wieżę  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe wiadomości ze Szczecina czyli taki "Szczecin News" -

 

 

cyt.   Budka zegarowa posprzątana :) lokal zamówiony :) busy w gotowości :) sala mojego ględzenia czeka :) Pozdrawiam z zamkowego dziedzińca

 

 

Czesław, spokojnie ! wytrzymaj do soboty. Kilka osób spotkasz już w piątek  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już będę około 16 - 17. Jestem cały czas w kontakcie z Czesławem. W piątek wieczorem pewnie spotkamy się żeby jeszcze dopieścić sobotę i pogadać towarzysko. Każdy będzie mógł dołączyć. Im więcej nas tym lepiej  :) Natomiast oficjalnie zgodnie z programem zaczynamy w sobotę rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się spotkam już w piątek.
Może wyznaczymy jakąś godzinę spotkania np. na dziedzińcu zamku.

Poznamy się latwo, bo podejrzany kazdy kto ma więcej niż jeden zegarek ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się spotkam już w piątek.

Może wyznaczymy jakąś godzinę spotkania np. na dziedzińcu zamku.

Poznamy się latwo, bo podejrzany kazdy kto ma więcej niż jeden zegarek ;)

 

może to być ryzykowne


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszyscy mamy takowy ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

 

 

1. Spotykamy się przed Hotelem IBIS ul. Dworcowa 16 w piątek  26 maja o godz 19:00 / nieformalnie /

 

 

 

2. Spotykamy się przed Hotelem IBIS ul. Dworcowa 16 w sobotę 27 maja o godz 9:30

/ zgodnie z planem warsztatów /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ja się nie spotykam, bawcie się dobrze...

Auto mi padło...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniol! No nie rób mi tego konkurencjo! Chcę Tobie (i nie tylko Tobie) pokazać co konkurencja wyprawia, a tu misternie ułożony plan poszedł w ... no no no! :D

W każdym bądź razie wszystko jest gotowe do naszych warsztatów. Muszę tylko "wymyślić" jakiś lokal - blisko hotelu - na nieoficjane spotkanie w piątek o 19:00. (Ale to drobiazg wobec kiniolowej absencji). Ide płakać w kąciku :(

Dzisiaj robiłem porządki na wieży ratusza Nowego Warpna. Trochę pajaków ucierpiało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko rozgrzebane, na poniedziałek muszę to poskładać, kurde nie dam auta mechanikom, bo mi spierdzielą... Dzisiaj się okaże... Prezesie dzięki ;) ...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już w drodze... póki co na lotnisko:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy... już:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.