Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Reinhold

Pytanie o omege

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kogos ponioslo. Jak ocenic jego wartosc skoro zegarek wyglada na kompletny zlom.

Tak w ciemno to mozna kupic w cenie mechanizmu.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyceniamy zegarków na forum

Wiem że nie wyceniasz ale mpoyślałem że ktoś zapomni i przez pomyłkę wyceni.Zresztą już to zrobił cieslut.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wycenilem. Ja bym po prostu nie kupil tego zlomu za taka cene. Tu mechanizm moze byc do uratowania choc to i tak spore ryzyko.

 

Jedno ze nie da się zapomnieć o zakazie wyceny a drugie jak to wycenić po tym opisie i zdjęciach.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra, facet się zareklamował i już pewnie sprzedał jakiemuś handlarzowi za pare stówek i już za dwa miesiące - "piękny stan, ostre krawędzie, wygląda jakby od 40 lat leżał w szufladzie, Niemiec płakał jak sprzedawał" a tarcza będzie czarna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowa osoba na forum,

Chciałbym poprosić o więcej informacji na temat tego

zegarka, nie widziałem jeszcze takiej omegi, czy jest to

Przecinka z kieszonki ?

Witam serdecznie, jestem nowa osoba na forum,

Chciałbym poprosić o więcej informacji na temat tego

zegarka, nie widziałem jeszcze takiej omegi, czy jest to

Przecinka z kieszonki ?

 

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/omega/8910566/21#zdj23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginalna jest pewnie koperta (z kieszonki), ale jak widać jest podniszczona przez dolutowanie uszek. Do tego może mechanizm, ale tego to pewny nie jestem. Tarczy lepiej nie dotykać, bo świeżo malowana. A, no i sprzedawca miał dziadka zegarmistrza - mój był lekarzem jakby to kogoś interesowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ponownie, pisze prośbę o usunięcie z aukcji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej na niewiele się to zda, jak na standardy allegro jest czysty jak łza. A to że trochę rękodzieła to i lepiej przecież, hand made teraz w modzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam w planach kupić jakiś fajny zegarek, ale że jestem laikiem w tym temacie to kieruję się tylko względami estetycznymi. Wpadła mi w oko omega ale w ogóle nie jestem w stanie ocenić jej oryginalności / wartości. Mogli byście mi powiedzieć czy nie zrobię jakiejś głupoty licytując ten zegarek?

 

http://allegro.pl/bumper-omega-seamaster-automatic-komplet-rok-1953-i6701084084.html

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest oryginalny. Jedynie tarczę ma przemalowaną na czarno, bo tak obecnie jest modnie. Aukcja ma cenę minimalną więc raczej poniżej 3 tys. nie pójdzie(zwłąszcza że sprzedawca zainwestował w nowy pasek pewnie nie do końca oryginalny, bo jest napisane "z logo omega", oraz w nową klamerkę). Także w moim przekonaniu nie warto. Zwłaszcza że zegarek był mocno poturbowany, bo dekiel i koperta zeszlifowane są do gołej stali, czego zresztą sprzedający nie ukrywa, a mechanizm też nie wygląda zbyt ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziekuje jeszcze raz za pomoc, napisałem prośbę o usunięcie -,zobaczymy, według mnie zegarek łamie prawo pod katem oryginalności poprzez zatajenie istotnych faktów, mam na myśli dokonane modyfikacje, napisze jak sprawa się wyklarowała. Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! A co to znaczy że mechanizm nie wygląda zbyt dobrze? wizualnie czy mechanicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze osób będzie spamować w obcym wątku? :(


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za ładnie oznacza, że czasem kupuje zegarki które na zewnątrz są dośc zniszczone, a w środku mechanizm wygląda jakby nikt do niego nie zaglądał. A tutaj wahnik jest mocno porysowany, tak więc coś mocnego się z tym zegarkiem działo, zważywszy że dekiel jest zeszlifowany do gołej blachy. No i nie jest pokazana wewnętrzna część dekla, która powinna być sygnowana, więc być może dekiel nie jest w ogóle od tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra, facet się zareklamował i już pewnie sprzedał jakiemuś handlarzowi za pare stówek i już za dwa miesiące - "piękny stan, ostre krawędzie, wygląda jakby od 40 lat leżał w szufladzie, Niemiec płakał jak sprzedawał" a tarcza będzie czarna :P

 

sugerujesz że da się z tego zrobić na przykład coś takiego?

http://allegro.pl/go...6723561528.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.