Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Federico

GW-9200 Riseman problem z wyświetlaczem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z tu obecnych miał podobny problem jak na zdjęciu? Tzn nie dzialajacza cześć wyświetlacza z data. Jak widać wyświetla częściowo. Poradźcie co robić. Rozegrałem wyjąłem baterię włożyłem ponownie lecz problem pozostał. Czy wyświetlacz padł? Jakieś elementy elektroniki do wymiany? Ktoś zna orientacyjne koszty naprawy? Z gory dzięki za odpowiedz.

post-96062-0-80229200-1487258791_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Wyświetlacz do wymiany. Na Allegro kupisz  nowy za 40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Wyświetlacz do wymiany. Na Allegro kupisz  nowy za 40 zł.

Dzięki za info. Czy wymiana wyświetlacza to skomplikowana operacja?? Jak rozebrać wiem bo wymieniałem kiedyś całą kopertę, wyjmowałam kilka razy serce risemana ze względu na uszkodzona kopertę. Ale wyświetlacza jeszcze nie wymieniałem. Potrzebne sa jakieś specjalne narzędzia? I zastanawiam sie czy mogę wymienić mój wyświetlacz nanegatyw? Powinien raczej działać normalnie, czy się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyświetlacze padają w tym modelu maso. Ostatnimi czasy Zibi nie nadąża korekt wystawiqć.

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć negatyw, ale jest nieczytelny w tym modelu.
W dziale technicznym zobacz jak wygląda wymiana wyświetlacza i sam zdecyduj czy dasz radę.
Może na początek spróbuj go tylko rozebrać na części pierwsze i złożyć ponownie, może pomoże.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Negatyw ładnie wyglada ale chyba odpuszczę skoro jest nieczytelny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na portalu aukcyjnym na a są 2 wyswietlacze w pozytywie. Rysiek był moim pierwszym rozbieranym zegarkiem - głęboka woda, ale jak nie pogubisz sprężynek, to jedynym narzędziem potrzebnym do rozbiórki jest pęseta

 

wysłane z SG Note 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - jestem aktywnym czytelnikiem forum, ale w końcu i ja musiałem się zarejestrować, aby podłączyć się do tego tematu.

Mam podobny problem - w moim Ryśku padł wyświetlacz w tym samym wierszu, dokładnie po 3,5 latach codziennego używania. Czy taki wyświetlacz z alledrogo to dobre rozwiązanie? Ktoś przetestował wymianę i jest ok?

 

Zdaje się jednak, że mam poważniejszy problem - oddałem zegarek do zibi na gwarancji i niestety stwierdzili brak możliwości naprawy? jest to możliwe? Zegarek nie wrócił, gwarancja anulowana. A tak jestem przywiązany do Ryśka, że coraz bardziej żałuję, że oddałem go na gwarancji do naprawy. Nowy zegarek jak wiadomo prawie niemożliwy do kupienia. Czy ktoś spotkał się z podobnym rozwiązaniem sprawy przez Zibi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Po prostu oni już nie naprawiają GW-9200 i tyle. Zabieraj zegarek i zrób we własnym zakresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

A może wymienić w TT na G-9300? Chociaż wydaje mi się, że nie będzie tak dobry jak Rysiek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaproponowali w ogóle coś w zamian? Ja mam gwarancję do 2021r. Czyli jakby zegarek się zepsuł do tego czasu nic nie zrobią?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaproponowali w ogóle coś w zamian? Ja mam gwarancję do 2021r. Czyli jakby zegarek się zepsuł do tego czasu nic nie zrobią?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Proponują zwrot kasy albo inny zegarek w TT. Mam gwarancję 3+3 od 2014, czyli do 2020 - wychodzi na to, że już teraz nie są w stanie naprawić tego modelu (w odpowiedzi mam "brak możliwości naprawy").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.