Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Tisell Marine Diver Date MKIII - Recenzja

Tisell Marine Diver Cieszy skubany Kisiel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
574 odpowiedzi w tym temacie

#561 Ceteth

Ceteth
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 13:17

Wyjazd z roboty, przed którym broniłem się rękoma i nogami przez dwa tygodnie, aż szef stwierdził, że trzeba jechać ogarnąć burdel :P No i Los Angeles bądź co bądź tyłka nie urywa, jak już polecam Vegas :P

No zobaczymy, Tisell będzie miał jakieś 2 tygodnie na nadgarstku, zobaczymy czy zostanie na dłużej czy pójdzie do kolejnego zainteresowanego co tam Koreańce zmajstrowali :)

• 0

#562 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2017 - 13:22

Swoją drogą, to czy kształt indeksów na tarczy, wskazówek, czy kształt bezela i lupka od daty są na tyle twórcze, aby podlegały ochronie? To nie jest wynalazek na miarę koła czy nawet silnika Wankla.

Mylisz się. Ignorowany przez Ciebie kształt pierścienia, wygląd tarczy itp. decyduje o finansowym sukcesie (lub porażce) firmy i na wiele lat kształtuje jej wizerunek. I tak, w obrębie biznesu tej firmy, chwytliwy design może być czymś na miarę wynalezienia koła.

Użytkownik McIntosh edytował ten post 24 marzec 2017 - 18:45

• 2

#563 Tomek z Wrocławia

Tomek z Wrocławia
  • Użytkownik
  • 1258 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 14:03

Wyjazd z roboty, przed którym broniłem się rękoma i nogami przez dwa tygodnie, aż szef stwierdził, że trzeba jechać ogarnąć burdel :P No i Los Angeles bądź co bądź tyłka nie urywa, jak już polecam Vegas :P

No zobaczymy, Tisell będzie miał jakieś 2 tygodnie na nadgarstku, zobaczymy czy zostanie na dłużej czy pójdzie do kolejnego zainteresowanego co tam Koreańce zmajstrowali :)

Udanego wyjazdu :) 

• 0

#564 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 4973 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 16:43

Rozpierdzielasz kolejny temat. Mógłbyś choć uchodzić za sympatycznego gościa, a jesteś bardziej trollem. Po co to robisz? Kto Ci naładować do głowy, że masz jakąś misję?
Aż się na forum nie chce wchodzić. Nawet w boksie misyjną działalność prowadzisz.
  • 2

#565 Admof

Admof
  • Użytkownik
  • 1271 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 17:04

A ja tam Tomka lubię, ma gość charakter. Nie zraża się i podziwiam jego upor. Nie po drodze mi wprawdzie z jego kościelnymi pogladami, ale zupełnie mi nie przeszkadza jego sposób dyskusji. Generalnie większość dyskusji wygrywa gdy oponentom brakuje cierpliwości albo argumentów. Tylko czasami się zastanawiam czy zgodnie z KK założył podstawową komórkę społeczną, czy może jest na rencie albo coś, bo widzę że ma dużo wolnego czasu. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  • 2

#566 Tomek z Wrocławia

Tomek z Wrocławia
  • Użytkownik
  • 1258 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 17:42

A ja tam Tomka lubię, ma gość charakter. Nie zraża się i podziwiam jego upor. Nie po drodze mi wprawdzie z jego kościelnymi pogladami, ale zupełnie mi nie przeszkadza jego sposób dyskusji. Generalnie większość dyskusji wygrywa gdy oponentom brakuje cierpliwości albo argumentów. Tylko czasami się zastanawiam czy zgodnie z KK założył podstawową komórkę społeczną, czy może jest na rencie albo coś, bo widzę że ma dużo wolnego czasu. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

:) dzięki za miłe słowa. Masz rację, zbyt dużo czasu poświęcam a raczej marnuję na forum :( ale jest postęp, skraca się czas pisania postów :D to żart rzecz jasna. Akurat w tym temacie uważam, że analiza prawna wiele wnosi do tematu, o ile chce się przeczytać argumenty i je przeanalizować.... Tylko, czy to ma sens? Czy ktoś zmienił na forum zdanie na jakikolwiek temat, uznając argumenty innych? Może, ale skłonny jestem uznać, że marne szanse. 

Rozpierdzielasz kolejny temat. Mógłbyś choć uchodzić za sympatycznego gościa, a jesteś bardziej trollem. Po co to robisz? Kto Ci naładować do głowy, że masz jakąś misję?
Aż się na forum nie chce wchodzić. Nawet w boksie misyjną działalność prowadzisz.

Przeczytaj własnego posta bez emocji, może dostrzeżesz jak jest nietrafiony.... To jest forum dyskusyjne Kolego, znasz definicję? Polecam również definicję misjonarstwa, bo też używasz błędnie tego słowa jako zarzutu. Nie chcesz dyskutować, nie wchodzisz. Nie chcesz czytać moich postów? Ustaw mnie jako ignorowanego.... Nikt Cię do niczego nie zmusza, bądź ostrożny z argumentami, bo hiperbolizacja prowadzi do groteski zarzutu.

Użytkownik Tomek z Wrocławia edytował ten post 24 marzec 2017 - 17:48

• 0

#567 golumiasty

golumiasty
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 17:49

Paliwo się kończy widzę.Proponuję za głosem kolegi całość wrzucić do tematu Klub Miłośnika Tisell oraz dopuścić do głosu kolegę estetyka.Dyskusja nabierze pędu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#568 Tomek z Wrocławia

Tomek z Wrocławia
  • Użytkownik
  • 1258 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 17:52

Szczerze? Uważam, że argumenty prawne pchnęły kwestię podróbek i homarów do przodu. Nie rozumiem alergii na cytowanie przepisów prawa, macie jakieś problemy z prawem? ;)Matematyka, fizyka czy logika nie spotykają się tutaj z takim hejtem, więc o co chodzi? A co do długości postów, to co to jest, twitter? 

Użytkownik Tomek z Wrocławia edytował ten post 24 marzec 2017 - 17:55

• 0

#569 _Kwiatek_

_Kwiatek_
  • Użytkownik
  • 3825 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 17:56

Że Wy też dajecie się podpuszczać temu trollowi to ja Wam się naprawdę dziwię. On tylko czeka aż któryś pęknie i wda się z nim w "gadkę" ;)
  • 2

#570 Spatz

Spatz
  • Użytkownik
  • 1486 postów
Napisano 24 marzec 2017 - 18:07

Że Wy też dajecie się podpuszczać temu trollowi to ja Wam się naprawdę dziwię. On tylko czeka aż któryś pęknie i wda się z nim w "gadkę" ;)

Dokonując wpisu wskazującego na tegoż "trola" właśnie stałeś się kolejną ofiarą, już jesteś wplątany :D
Zagrajmy w gre... :D

Użytkownik Spatz edytował ten post 24 marzec 2017 - 18:07

• 0

#571 _Kwiatek_

_Kwiatek_
  • Użytkownik
  • 3825 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 18:08

Już dodałem go do ignorowanych :D
  • 1

#572 Bugs

Bugs
  • Użytkownik
  • 1109 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 18:22

Szczerze? Uważam, że argumenty prawne pchnęły kwestię podróbek i homarów do przodu. Nie rozumiem alergii na cytowanie przepisów prawa, macie jakieś problemy z prawem? ;)Matematyka, fizyka czy logika nie spotykają się tutaj z takim hejtem, więc o co chodzi? A co do długości postów, to co to jest, twitter? 

Nie wygrasz :D

• 0

#573 Passero

Passero
  • Użytkownik
  • 963 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 18:45

Tomek, 29 stron tematu, a Ty dalej nie wiesz o co chodzi ;) Jako prawnik, doskonale wiesz, że w majestacie prawa dokonało się bardzo wiele, dużo gorszych rzeczy niż podrabianie zegarków. I nawet żebyś podlinkował tu całego lex'a, nie zmieni to faktu, że "koń jaki jest, każdy widzi"…i nie zmieni tego nawet następne 29 stron intelektualnego bełkotu ;) Ale jak to trafnie podsumował kolega McIntosh:  "Jaka moralność oceniającego, taka ocena."

• 1

#574 gustaw6666

gustaw6666
  • Użytkownik
  • 2479 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 20:59

Pobłądzili chłopaki. Tak sobie to tłumaczę.
  • 0

#575 rk7000

rk7000
  • Moderator
  • 7303 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 09:43

Usunąłem wczorajsze wpisy (tylko wczorajsze)

Prosze o trzymanie sie tematu, trollowanie, obrażanie innych  i wycieczki osobiste nie sa mile widziane na tym forum.

Od tej pory prosze o tylko i wyłącznie merytoryczne wpisy i o przeczytanie pierwszego postu zanim coś zostanie napisane.

Miłej niedzieli życzę wszystkim.

• 3

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tisell, Marine Diver, Cieszy skubany, Kisiel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych