Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterMind

Tisell Marine Diver Date MKIII - Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

MLMZTPS.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwowzór mi się podoba wiec Tisell również. Sam chciałbym mieć. Zastanawia mnie jednak tak duża rotacja tego zegarka. Czemu tak jest. Czy jednak świadomość zrzynki powoduje dyskomfort ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że niektórzy po prostu muszą mieć ruch w pudełku. Może rozmiar dla niektórych jest nie ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mojego już ponad rok i ani przez chwilę nie poczułem dyskomfortu :D Co więcej, leci do mnie nowy Submersible ^_^

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwowzór mi się podoba wiec Tisell również. Sam chciałbym mieć. Zastanawia mnie jednak tak duża rotacja tego zegarka. Czemu tak jest. Czy jednak świadomość zrzynki powoduje dyskomfort ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja np. kupiłem zielonego tylko żeby zobaczyć jak mi się spodoba. Nie zrobiłbym tego gdyby ceny oscylowały na poziomie steinharta nie mówiąc już o submarinerze :) Stąd może i wieksza rotacja. Podobnie chyba jest na podforum chińskich.

Docelowo chce jeden, ale mam już dwa i jeszcze bicolor kusi żeby wypróbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwowzór mi się podoba wiec Tisell również. Sam chciałbym mieć. Zastanawia mnie jednak tak duża rotacja tego zegarka. Czemu tak jest. Czy jednak świadomość zrzynki powoduje dyskomfort ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Różnie to bywa. Koledzy posiadający Roleksy polecali mi Tisella właśnie aby sprawdzić jak się ten fason będzie nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotacja jest bo zegarek dość tani i łatwy do odsprzedania bez straty, więc można spróbować, ponosić  :)

Jak kupujesz Rolka to musi być świadoma decyzja bo z odsprzedażą już tak łatwo nie będzie a strata zapewne znacząca  ^_^  

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bicolor to ten czarno zielony czy jeszcze jakiś?

Miałem myśli stalowy i złoty kolor. Widziałem gdzieś takiego tylko w wersji niebieska tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Rotacja jest bo zegarek dość tani i łatwy do odsprzedania bez straty, więc można spróbować, ponosić  :)

Jak kupujesz Rolka to musi być świadoma decyzja bo z odsprzedażą już tak łatwo nie będzie a strata zapewne znacząca  ^_^  

 

Głupoty gadasz. Producenci zegarków luksusowych mają to do siebie, że praktycznie co roku podnoszą cenę swoich modeli. Ktoś, kto kupi powiedzmy ceramicznego submarinera za 10 lat powinien odsprzedać go w wyższej cenie niż w dzień zakupu.

Nie wspominając nawet o czarnym dniu w 2015r. gdy kurs franka poleciał gwałtownie do góry z "dnia na dzień" ceny zwiększyły się o kilka tyś. 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/115485-ceny-zegark%C3%B3w-a-kurs-franka/page-7

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz. Producenci zegarków luksusowych mają to do siebie, że praktycznie co roku podnoszą cenę swoich modeli. Ktoś, kto kupi powiedzmy ceramicznego submarinera za 10 lat powinien odsprzedać go w wyższej cenie niż w dzień zakupu.

Jak mi zegarek nie podchodzi to nie czekam 10 lat z jego sprzedażą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotacja jest bo zegarek dość tani i łatwy do odsprzedania bez straty, więc można spróbować, ponosić  :)

Jak kupujesz Rolka to musi być świadoma decyzja bo z odsprzedażą już tak łatwo nie będzie a strata zapewne znacząca  ^_^  

 

Świadoma decyzja, bo z Rolexem trudniej się rozstać niż z obojętnie jakim homarem. Kto w ogóle chciałby rozstawać się z Submarinerem, gdy już wejdzie w jego posiadanie? ;) 

 

To poświecę troche:

 

oiRB8dt.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowieści opowieściami a i tak wiadomo że substytut nieco psuje zabawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wykonanie zaskakuje pozytywnie . Tutaj chyba wątpliwości nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz. Producenci zegarków luksusowych mają to do siebie, że praktycznie co roku podnoszą cenę swoich modeli. Ktoś, kto kupi powiedzmy ceramicznego submarinera za 10 lat powinien odsprzedać go w wyższej cenie niż w dzień zakupu.

Nie wspominając nawet o czarnym dniu w 2015r. gdy kurs franka poleciał gwałtownie do góry z "dnia na dzień" ceny zwiększyły się o kilka tyś. 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/115485-ceny-zegark%C3%B3w-a-kurs-franka/page-7

 

To zależy jacy producenci, gdyby to było takie proste to każdy by tak robił a tylko nieliczne wyjątkowo mocne marki mogą sobie na to pozwolić. Rolex może, a np. Jean Richard wyprzedaje z rabatem 50-70% a i tak leżą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wykonanie zaskakuje pozytywnie . Tutaj chyba wątpliwości nie ma ?

post-74919-0-16263600-1509558616_thumb.jpeg

 

Mnie się zdarzyło pytanie od kogoś „niezegarkowego”: Czy ta bransoleta to z puszek po piwie robiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdarzyło pytanie od kogoś „niezegarkowego”: Czy ta bransoleta to z puszek po piwie robiona?

To chyba ten Ktoś robi w stali bo zwyklak niezegarkowy to podziwia branse w Diesel-u  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tak, że typowy chiński Janusz biznesu, producent podróbek, swój długo produkowany, sztandardowy model nazywa imieniem swojego kota, a miłośnicy zegarków się nim zachwycają, bo nie ma oryginalnego logo?

Z tej samej linii produkcyjnej schodzą ROLEX-y dla odważnych i TISSEL-e dla pantoflarzy? Kiedyś widziałem dresy Adibas i cztery paski, nawet miały swoją kientelę. Nie chcę nikogo urazić, w Klubie widziałem lepsze sposoby trwonienia pieniędzy,

Jednak zakup jest formą wspierania producenta i zastanawia mnie powód takiego wyboru, zamiast np. SKX007.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w ogóle chciałby rozstawać się z Submarinerem, gdy już wejdzie w jego posiadanie? ;)

 

Jam to uczynił, bez specjalnego żalu. ;P Ale też bez straty finansowej. ;) Nie uważam Submarinera za coś nadzwyczajnego z czym nie mógłbym się rozstać. Kto wie, może kiedyś do niego wrócę. Póki co nie tęsknię za mocno. :)

Podobnie jak meXy wolałbym się za równowartość Tisella zabawić. ;)

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bransolety.

Takie „tanie” wrażenie robi w porównaniu z kopertą, która jest porządnie wykonana jak na swoją cenę. W moim przypadku (bez mikroregulacji) spasowanie części w zapięciu i spasowanie zapięcia z ogniwami jest słabe i to jest główna przyczyna takiej oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

Panowie to jak to w końcu jest.? Wypada czy nie nosić zegarek który oprócz loga wygląda praktycznie tak samo jak inny znany zegarek..? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bransolety.

Takie „tanie” wrażenie robi w porównaniu z kopertą, która jest porządnie wykonana jak na swoją cenę. W moim przypadku (bez mikroregulacji) spasowanie części w zapięciu i spasowanie zapięcia z ogniwami jest słabe i to jest główna przyczyna takiej oceny.

Ta metafora z puszką po piwie to pasuje mi do lekkich 'blaszanych' bransolet, a tu pełne i skręcane ogniwa, na mnie ona nie robi taniego wrażenie, wręcz przeciwnie. Ale ja mam bransolety Ch. Ward i Monster 1gen. Innych nie znam. Więc może słabe spektrum do porównania.

 

Podobnie jak meXy wolałbym się za równowartość Tisella zabawić. ;)

+

 

:)

Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można się zabawić za równowartość Rolexa. Albo zainwestować,albo komuś pomóc? W końcu zegarek jest w telefonie.

Przecież wiemy,że nie o to chodzi. Każdy niezainteresowany zegarkami popuka się w głowę jak zobaczy ceny "porządnych" zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mallujemy
      Witam.
      Poszukuje następcy dla automatu Maserati R8821110003.
      Zdecydowany byłem na divera z automatem i już prawie kupiłem Tisella Marine Diver lecz nagle wpadł mi w oko zupełnie inny zegarek.. tytułowa:
      Certina DS Action Gent Chronometer C032.851.22.087.00 
      https://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Certina_DS_Action_Gent_COSC_Chronometer_C0328512208700_C0328512208700-12758.html?gclid=EAIaIQobChMI97b3iszu3AIVy-d3Ch2kBwvZEAQYASABEgL-FfD_BwE
      Zegarek jest piękny, niestety posiada mechanizm kwarcowy a wersja z automatem nie dość ze kosztuje 2x tyle to na dodatek nie wygląda tak ładnie jak wersja z bateryjką.
      Tak więc warto wydawać 1500 zł na tę Certine z kwarcem?
      Ew jakieś inne propozycje w stylu tej Certiny? (koniecznie datownik ( najlepiej bez nazwy dnia) i opisane minuty na tarczy)
      Budżet ok 2000 zł.
      Pozdrawiam.
       
       

    • Przez robmir
      Tisell Pilot Watch 43mm Type A
    • Przez robmir
      Sea-Gull ST25
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.