Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterMind

Tisell Marine Diver Date MKIII - Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, chyba była przygotowana na większe nadgarstki.

Pasek zrobił dodge66, kolega zaczyna zabawę z kaletnictwem ale muszę przyznać, że tego nie widać. Pozazdrościć umiejętności.

 

post-60652-0-74310400-1515929572_thumb.jpg

 

post-60652-0-26644400-1515929592_thumb.jpg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny choc mnie bardziej by sie podobal zwezany do 18 mm ;)

Mnie chyba też - nie wiedziałem, co mi nie gra, ale zegarek zdaje się zdominowany przez pasek...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku, tzn z takimi masywnymi uszami niezwężany wygląda lepiej, imo. Starałem się pokazać jak najwięcej paska, stąd taka dominacja, na nadgarstku wygląda tip top. Pasek ma nicałe 3mm grubości, więc nie ma mowy o dominacji. W diverach to zwężana najlepiej bransoleta lub guma ;) chociaż skórzane paski 22mm rzeczywiscie wolę zwężane, przy 20mm już niekoniecznie.

 

Tu na nadgarstku, też starałem się pokazać jak najwięcej paska.

post-60652-0-14317300-1515946048_thumb.jpg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Trochę w temacie, trochę obok ;). Ile czekaliście na swoje przesyłki? U mnie mija 8. dzień, a od tygodnia brak aktualizacji - zarówno na stronie poczty koreańskiej jak i polskiej.

 

tisell

 

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś strona na której można tego divera kupić? Jakiś distribution official site, etc. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest strona czeska.

 

A przesyłka może iść nawet 3 tygodnie. Jak trafi do polski to jeszcze można czekać na list z celnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Trochę w temacie, trochę obok ;). Ile czekaliście na swoje przesyłki? U mnie mija 8. dzień, a od tygodnia brak aktualizacji - zarówno na stronie poczty koreańskiej jak i polskiej.

 

 

 

R.

A z niecałe dwa tygodnie - śledzenie urwało się kiedy przesyłka wyleciała z Korei i pojawiło się znowu kiedy dotarła do Polski.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, grzeje mnie logo jakie jest na tarczy ;) ręki mi przez to nie urwie. Wole kupić Tisella Marine Diver MKIII niz "Roleksa" (pisownia celowa) Submarinera i cieszyć się podróbką.

Na chwile obecna (zaczynam dopiero), z całym szacunkiem dla innych bo wiem co to hobby płacąc po 1000-1500 pln za 100ml perfum ale póki co nie zagrzało mnie jeszcze tak aby wydać nawet 5k pln na jeden zegarek. Każdy od czegoś zaczyna i przechodzi różne etapy. Ja na tego divera nie patrzę jak na homage Rolka tylko na zegarek marki Tisell który można kupić za ok 300€.

Dlatego jak ktoś może podesłać jakieś szczegóły gdzie można go kupić w cenie regularnej na stronie producenta czy gdzie indziej to będę bardzo wdzięczny. Za złośliwości i przytyki bardzo dziękuje, te mi niepotrzebne. Troche się ich w tym temacie już wylało wiec może starczy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, grzeje mnie logo jakie jest na tarczy ;) ręki mi przez to nie urwie. Wole kupić Tisella Marine Diver MKIII niz "Roleksa" (pisownia celowa) Submarinera i cieszyć się podróbką.

Na chwile obecna (zaczynam dopiero), z całym szacunkiem dla innych bo wiem co to hobby płacąc po 1000-1500 pln za 100ml perfum ale póki co nie zagrzało mnie jeszcze tak aby wydać nawet 5k pln na jeden zegarek. Każdy od czegoś zaczyna i przechodzi różne etapy. Ja na tego divera nie patrzę jak na homage Rolka tylko na zegarek marki Tisell który można kupić za ok 300€.

Dlatego jak ktoś może podesłać jakieś szczegóły gdzie można go kupić w cenie regularnej na stronie producenta czy gdzie indziej to będę bardzo wdzięczny. Za złośliwości i przytyki bardzo dziękuje, te mi niepotrzebne. Troche się ich w tym temacie już wylało wiec może starczy? ;)

Ostatnio był za 220 dolarów - czyżby Tisell był tak dobrą lokatą kapitału ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-97650-1516106651,2447_thumb.jpg

 

Zakup w Korei to dodatkowe emocje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pójde w czarny z datą ale bez lupy. Nie wiem dlaczego (może się nie znam) ale ten z lupą wygląda dla mnie tragicznie. ;/ Wiadomo jak jest z gustem ;)

W tej chwili czekam na dotarcie Alpinista SARB017 i żółwika PADI SRPA21J1 z pepsi bezel'em i granatową tarczą, więc jak w mordę strzelił brakuje mi czarnego i taki zamówię.

Z Korei emocje są pewnie większe ale chyba jajko zniosę w oczekiwaniu na przesyłkę, także mimo, ze cena wyższa to chyba zakupię w Europie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz w Europie czarnego z datą bez lupki to i tak tam jest napisane że czas oczekiwania 4 tygodnie.

 

Ja też jestem tego zdania że czarny bez daty.

 

Taki właśnie do mnie leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę też fajny, walczę ze sobą czy z datą (ale bez lupy) czy bez daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym ogłoszeniu czarnuch przetyrany jak po spotkaniu z bojówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to tylko z datą a jak data to i lupka  :)

A już kisiel z datą bez lupki to tragedia, już lepiej bez ale jedyny prawilny z lupką  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mallujemy
      Witam.
      Poszukuje następcy dla automatu Maserati R8821110003.
      Zdecydowany byłem na divera z automatem i już prawie kupiłem Tisella Marine Diver lecz nagle wpadł mi w oko zupełnie inny zegarek.. tytułowa:
      Certina DS Action Gent Chronometer C032.851.22.087.00 
      https://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Certina_DS_Action_Gent_COSC_Chronometer_C0328512208700_C0328512208700-12758.html?gclid=EAIaIQobChMI97b3iszu3AIVy-d3Ch2kBwvZEAQYASABEgL-FfD_BwE
      Zegarek jest piękny, niestety posiada mechanizm kwarcowy a wersja z automatem nie dość ze kosztuje 2x tyle to na dodatek nie wygląda tak ładnie jak wersja z bateryjką.
      Tak więc warto wydawać 1500 zł na tę Certine z kwarcem?
      Ew jakieś inne propozycje w stylu tej Certiny? (koniecznie datownik ( najlepiej bez nazwy dnia) i opisane minuty na tarczy)
      Budżet ok 2000 zł.
      Pozdrawiam.
       
       

    • Przez robmir
      Tisell Pilot Watch 43mm Type A
    • Przez robmir
      Sea-Gull ST25
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.