Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

TOP 6 mega-zegarków za ponad milion – SIHH 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo kryzysu trawiącego ciągle branżę zegarkową, genewski Salon International de la Haute Horlogerie nie poskąpił wielkich, zegarkowych kreacji z szalonymi komplikacjami, materiałami, innowacjami i sześciocyfrowymi cenami.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt, że nigdy nie będzie mnie stać na takie zakupy, zastanawiam się mocno, co oprócz możliwości zaprezentowania swoich możliwości finansowych, kieruje kupującym, którzy wybierają tego typu modele. Nie chcę nikogo obrazić, ani wbijać kija w mrowisko (wszak o gustach się nie dyskutuje), ale jednak klasyczne piękno to to nie jest, a na niektórych po prostu ciężko odczytać godzinę.

Osobiście podoba mi się model nr 2 (Vacheron Constantin Symphonia) i za tego chętnie zapłaciłbym odpowiednią kwotę. Reszta... Tak jak pisałem - nie rozumiem. Ale to chyba, jak ze sztuką - ona nie jest do rozumienia ;-)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym, że nikt nie kupuje zegarka, żeby z niego odczytywać godzinę ;), ale to trochę trywialne...

 

Tak, w dużej mierze to kupowanie pewnej unikatowej sztuki i jednak kwintesencji tego, co można zegarmistrzowsko zrobić. Z drugiej strony to trochę szaleństwo, dyktowane grubością portfela. Co by to nie było, fajnie, że takie zegarki się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt, że nigdy nie będzie mnie stać na takie zakupy, zastanawiam się mocno, co oprócz możliwości zaprezentowania swoich możliwości finansowych, kieruje kupującym, którzy wybierają tego typu modele. Nie chcę nikogo obrazić, ani wbijać kija w mrowisko (wszak o gustach się nie dyskutuje), ale jednak klasyczne piękno to to nie jest, a na niektórych po prostu ciężko odczytać godzinę.

Osobiście podoba mi się model nr 2 (Vacheron Constantin Symphonia) i za tego chętnie zapłaciłbym odpowiednią kwotę. Reszta... Tak jak pisałem - nie rozumiem. Ale to chyba, jak ze sztuką - ona nie jest do rozumienia ;-)

Takie zegarki to pokaz siły , możliwości finansowych i technicznych producenta.

Klienci zawsze się znajdą , jak nie to do muzeum firmy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.